fbpx

Астрологи назвали везунчиків другої половини травня 2022 – це 3 знаки зодіаку

Наприкінці травня Сонце сформує секстиль із Юпітером, а Меркурій зробить трін із Плутоном. Експерт передбачає, що в цей час на майже всі Знаки Зодіаку чекає успіх, але тільки три з них у другій половині травня 2022 року стануть щасливчиками.

СТРІЛЬЦІ

У травні 2022 вам пощастить. У вас з’явиться багато шанувальників та покровителів, і ви станете дуже популярною особистістю. Якщо ви хотіли побачити світ, у вас з’явиться така можливість. Тепер ви можете зустріти свою другу половинку. Якщо ви вже у відносинах, зірки обіцяють вам заручини або весілля. Якщо ви були в сварці з партнером, у другій половині травня ви можете з ним возз’єднатися. У другій половині травня будуть вдалими будь-які творчі проекти, особливо якщо ви працюєте над ними разом із партнерами.

Вас можуть запрошувати на різноманітні урочистості. Не виключено, що ви виступите в ролі організатора, свідка чи посадженого батька на весіллі. Наразі є можливість зробити вдалу покупку або укласти вигідну угоду. Ви можете виграти в лотерею або азартних іграх. Багато задоволення в цей час принесе спілкування з дітьми. Дорослі діти можуть укласти шлюб. На роботі вам можуть підвищити зарплату чи виплатити премію. Можливо, ви зможете перейти в іншу компанію з вищою грошовою винагородою.

ОВНИ

У травні 2022 року ви будете щасливчиками. Зараз ви зможете розкрити свої приховані таланти та навіть заробити їх. Будь-які творчі заняття можуть принести вам гроші. Ви можете заробляти на музиці, візаж, живопис, твори казок або акторській майстерності. Чим менше ви розповідатимете про свої доходи, тим вище вони будуть. Також багато в чому доведеться покладатися на інтуїцію. Особливо вдалими у фінансовому відношенні будуть фармацевти, анестезіологи та фармацевти. Вигідною буде купівля-продаж парфуму та алкоголю.

Вас можуть запросити на телебаченні. Можливо, ви займетеся езотерикою або зароблятимете поезією. Ви можете працювати з конфіденційною інформацією. Не виключено, що ви отримуватимете гроші з таємних джерел. Зараз ви будете багато спілкуватися з колегами, та їздити у професійних справах. Ваша мета може стосуватися кар’єри чи професійного статусу. Зараз у вас є всі шанси зробити її доступною. Поїздки, зустрічі та спілкування з різними людьми сприятимуть вашому піднесенню. Також можливе підписання важливих договорів та оформлення документів.

РАКИ

У травні 2022 року ви будете щасливчиками. Вам пощастить у всьому, що стосується професійної сфери. Ви можете досягти успіху на роботі, справити сприятливе враження на керівництво та зробити кар’єру. Не виключено, що вас призначать на керівну посаду. У цьому може сприяти якийсь ваш таємний покровитель. Також зараз можливе творче та духовне зростання.

У мистецтві та медицині не виключені серйозні досягнення. Ви можете написати роман, п’єсу чи картину, яка принесе вам популярність. Ви можете досягти успіху в парфумерії, криміналістиці, хімії або готельному бізнесі. Також можна успішно працювати у закритих установах або зробити кар’єру у благодійній організації. У вас буде багато надій на одруження, які можуть сповнитися. Не виключено, що друг стане вашим чоловіком. У цей час вдало пройде рекламна кампанія, ви можете набути популярності. У громадській діяльності можуть допомогти друзі.

You cannot copy content of this page