fbpx

Астрологи радять уникати цих 5 речей протягом травня

Якщо ви коли-небудь відчували, що ваші емоції починають виникати нізвідки, є ймовірність, що винен повний місяць. В астрології Місяць символізує наші емоції, мрії та інстинкти, а повний місяць може посилити наші почуття та вивести їх на перший план.

5 травня на Землю прийшло Місячне затемнення разом із Повнею. Місяцю потрібно приблизно 28 днів, щоб завершити повний місячний цикл, а це означає, що один раз на місяць ви можете відчути цей енергетичний зсув. Ви також можете уникати певних дій, щоб замість того, щоб боротися з космічним хаосом, була можливість прийняти його. Незалежно від того, в якому знаку знаходиться повний Місяць, ви можете очікувати, що все сильно вибухне, коли Місяць досягне своєї найяскравішої місячної фази. Тож не час приймати необдумані рішення, спалювати мости, говорити, перш ніж подумати, або робити щось інше, про що можна пошкодувати через кілька днів.

Що не варто робити у травні

1. Не проявляйте нових можливостей

Повний Місяць є однією з найпотужніших місячних фаз. Тому ви, напевно, чули, як люди говорять про використання цього часу для виявлення нової роботи, нового кохання чи несподіваних грошей. І хоча це правда, що робота з місячним циклом може бути потужним інструментом прояву, повний місяць — не найкращий час для нових починань.

Натомість спробуйте створити дошку бачення всіх речей, над якими ви сподіваєтеся працювати. Використовуйте емоційну енергію повного Місяця, щоб підключитися до своїх внутрішніх бажань і почати створювати план того, як ви цього досягнете.

2. Не приймайте серйозних рішень

Повний Місяць має репутацію, яка змушує людей трохи божеволіти, і це не без причини. В астрології, коли місяць досягає піку повноти, все, що ми ховали під поверхнею, виходить на світло.

Для деяких це може стати занадто важким і часто змушує людей діяти на основі своїх емоцій, не обдумуючи все. Не дозволяйте місячним припливам змусити вас зробити помилку, яку ви не зможете виправити. Натомість поспіть, перш ніж приймати важливі рішення.

3. Не влаштовуйте сварок зі своїм партнером

Оскільки в астрології Місяць керує емоціями та прихованими почуттями, повний місяць може бути неспокійним часом. З усією місячною енергією, яка привертає увагу до наших почуттів, легко бути приголомшеним і перевантаженим, тому ваш запал може бути коротшим, ніж зазвичай.

Під час повного місяця будьте дуже уважними до своїх емоцій, вживаючи додаткових заходів обережності навколо свого партнера та особливо уникаючи емоційно насичених розмов. Спробуйте практикувати кілька дихальних вправ протягом дня, щоб знизити рівень стресу.

4. Не сумнівайтеся у своїй інтуїції

Повний місяць — це час великої сили та трансформації. Він представляє кульмінацію місячного циклу та пропонує надію та нові починання з іншого боку. А оскільки Місяць символізує наші емоції, повний місяць — це час підвищеної інтуїції та духовного усвідомлення. Але пам’ятайте, що не можна діяти імпульсивно; натомість спостерігайте та слухайте свій внутрішній голос.

Уникайте сумнівів або ігнорування своїх інстинктів, оскільки це може призвести до жалю. Спробуйте поглянути на свою особисту інтуїцію, щоб побачити, де ви вирівнюєте свій поточний шлях.

5. Не будьте нетерплячими

Не впадайте у відчай, якщо для здійснення всіх планів, які ви побудували під час повного місяця, знадобиться трохи часу. Оскільки фази Місяця пов’язані одна з одною через зодіак, справжній місячний цикл ніколи не зупиняється. Місяцю потрібно шість місяців, щоб перейти до Нового Місяця у відповідному знаку в повний місяць — і приблизно стільки знадобиться, щоб побачити рух у ваших планах. Навіть тоді більшість астрологів погоджуються, що ви захочете почекати цілий рік, поки повний місяць не повернеться туди, де він почав, щоб побачити найкращі результати.

You cannot copy content of this page