fbpx

АстроНумерологія: Як визначити свою долю за датою народження

Цифри і числа мають величезне значення в житті людини. Навіть люди, які відмовляються вірити в нумерологію, уникають число 13 в готельних номерах, вибирають щасливі дати для весілля, вірять у щасливі квиточки в тролейбусі. Це можна віднести і до дати народження.

Вважається, що за допомогою неї можна дізнатися свою долю. Як визначити долю за допомогою дати народження? З давніх часів числам надавали особливого значення.

Наприклад, людину, число якої – це двійка, наділяли такими характеристиками як слабкий, сприйнятливий, пасивний. Величезне значення нумерології приділив найдавніший відомий математик Піфагор.

Як дізнатися число дати народження ·

Дізнатися долю за датою народження дуже просто – все, що вам потрібно це повна і точна дата народження, наприклад, 22.11.1991. ·

Ви повинні послідовно скласти цифри спочатку дати народження, потім місяці, роки. 2 + 2 = 4, 1 + 1 = 2, 1 + 9 + 9 + 1 = 20

Складіть кінцеві цифри: 4 + 2 + 20 = 26, 2 + 6 = 8.

За наведеною нижче розшифровкою, ви зможете легко зрозуміти, як визначити свою долю за датою народження:

1. – дані люди природжені кар’єристи. Найважливіше для них – це робота. З них виходять дуже гарні начальники і лідери.

2. – для людей, чию долю визначає число два, спілкування завжди стоїть на першому місці. Їм потрібно, щоб навколо них знаходилося дуже багато друзів.

3. це талановиті і обдаровані люди. Вони можуть домогтися високих успіхів у творчій роботі, але мають один великий недолік, який все псує. Вони ніколи не можуть довести справу до кінця.

4. – люди з четвіркою – це трудоголіки. Найважливіше для них – робота, потім – сім’я. На відміну від одиниць, четвірки не хочуть бути керівниками і лідерами – вони хочуть виконувати доручення і підкорятися. За це їх дуже люблять в колективі – ніхто не може виконати свою роботу так добре, як вони.

5. – непостійні люди, які часто змінюють свої ідеали. Даний тип людей не може чітко формулювати цілі і йти до них. Для такої людини бажано мати поруч того, хто буде направляти в потрібне русло.

6. це спокійні та врівноважені люди. Вони володіють великою тягою до знань. Сім’я – це головне і найважливіше для цих людей.

7. містики. Вони хочуть пізнати таємні знання. Серед цих людей дуже багато чаклунів і магів, а також учасників різних спільнот.

8. якщо ваша цифра 8, то в можете пишатися цим. З вас вийде відмінний бізнесмен – гроші просто пливуть до вас. Але вісімки мають один мінус – скупість, яка може виражатися навіть по відношенню до близьких людей.

11. – сильні та впевнені люди. Вони готові йти до своєї мети, долаючи великі перешкоди.

You cannot copy content of this page