fbpx

Астропрогноз на літо 2022 року для кожного знака зодіаку

Літо — найважливіший період для багатьох із нас, тому астрологи наполегливо радять слідувати простим рекомендаціям і ознайомитися з прогнозами для вашого Знака Зодіаку. Це допоможе вам стати успішнішим і взяти від цього періоду максимум.

В цілому літній період можна назвати сприятливим. Великий плюс цього періоду – відсутність ретроградного Меркурія. З планет тільки Сатурн почне зворотний рух на початку літа, тому великих труднощів на найму шляху не передбачається.

Овен
Вівнам для підтримки внутрішнього енергетичного здоров’я важливо залишатися в русі. Потрібно займатися спортом, перебувати в максимальній активності. Цього літа можна і сповільнитися, але тільки на нетривалий проміжок часу. Успіх чекатиме тих Овнів, які прагнуть змін у своєму житті. Не можна просто так отримати гроші, авторитет та любов. Потрібно почати бажати цього і рухатися до цього. У такому разі Овни отримають те, про що мріють.

Телець
У Тельців цього літа починається час сюрпризів. Всесвіт на їхньому боці, тому ці люди зможуть істотно просунутися в досягненні цілей. Це має допомогти у підвищенні продуктивності. Для Тельців також працюватиме правило трьох «С»: «станьте самими собою». Всесвіт хоче, щоб люди цього Знака Зодіаку не вдавалися в червні, липні та серпні 2022 року, а були тими, ким є насправді. Це має допомогти їм визначитися з цілями.

Близнюки
Близнюки, нарешті, зможуть отримати те, що заслужили. Якщо вони самовіддано працювали навесні, то нічні світила дадуть їм удачу, натхнення, гроші, любов. Не зашкодить стати трохи мрійливішими. Думки часто формуватимуться в події навколо. Це час чаклунства. Для того, щоб зберегти досягнутий успіх, Близнюкам необхідно залишатися самодостатніми і пам’ятати про те, що потрібно щастя любить тишу.

Рак
Імовірність того, що в них все вийде, досить висока. В процесі вирішення якихось проблем або досягнення якихось цілей Ракам варто пам’ятати про те, що їх цілі можуть різко змінитися. Це нормально і не варто боятися змін у свідомості. Дуже успішними стануть ті Раки, які прислухатимуться до думки близьких людей. У будь-якому випадку настає час великих життєвих змін, тому потрібно бути готовими до будь-якого повороту долі.

Лев
Далі ситуація встаканиться і почнеться дуже сприятливий час, який триватиме до самого кінця літа. Для максимально швидкої реалізації планів астрологи радять Левам не обходити стороною голос інтуїції. Шосте почуття підкаже, в якому напрямку Левам необхідно рухатися, щоб здобути щастя. Нічні світила допоможуть цим людям виправити помилки раніше.

Діва
За прогнозами. Найкращими талісманами удачі для Дів влітку 2022 будуть числа. На початку літа астрологи радять Дівам поставити перед собою нові цілі на майбутнє. Необхідно розробити план і слідувати йому до кінця цього тримісячного періоду. У жодному разі не можна приймати бажане за дійсне, оскільки це може суттєво ускладнити рух до цілей. Також Дівам не варто здаватися побачивши труднощі. Це може вкрай негативно сказати на успіху в цілому.

Терези
У Весів очікується дуже динамічний час з великою кількістю важливих подій, з яскравими емоціями та великими можливостями. Щоб усе складалося тільки на їх користь. Можна закинути вудку, спробувавши себе в якійсь новій справі, або познайомитися з цікавими людьми, щоб надихнутися їх світоглядом, настроєм. Це буде важливий час для тих Терезів, які перебувають на роздоріжжі і шукають себе в цьому світі. Вони зможуть вирішити екзистенційну кризу і повірити в щось нове, цікаве і підштовхуюче до перемог.

Скорпіон
Скорпіони будуть також сповнені успіхів і натхнення, але разом з перемогами до них можуть прийти нові вороги. Традиційно вважається, що Скорпіони — це мстиві люди, але цього літа люди даного Знака зможуть позбутися негативних рис свого характеру. Це буде дуже сприятливий час для знайомства з новими людьми, причому як у діловій, так і в любовній сферах. Можна фліртувати, створювати стосунки. Сумісність Скорпіонів з іншими Знаками істотно поліпшиться.

Стрілець
Це дуже важлива справа, але не єдина. Також нічні світила допоможуть Стрільцями в пошуках нових джерел доходу, в зміні роботи, відкритті бізнесу. Це літо – чудовий період для вивчення мов, отримання знань, подорожей. Стрільцям не можна думати, що щось може не вийти. Сумніви – найголовніший ворог на найближчі три місяці. В спілкуванні з людьми краще проявляти стриманість, адже будь-які конфлікти можуть стати причиною нових проблем.

Козеріг
Літо 2022 також може стати для Козерогов ідеальним часом для зміцнення здоров’я. Можна і навіть потрібно займатися спортом, більше рухатися, здійснювати оздоровчі процедури. Життя для них поверне в нове русло, причому вже в червні місяці.

Водолій
У Водолеєв настає сприятливий час для спроб позбавитися від шкідливих звичок. Це зміцнить їхнє здоров’я, віру в себе, а також зробить їх більш привабливими. Доля стріляє рідко, але влучно. Це можна сказати і про літо 2022 року. У ці три місяці Водоліям може пощастити у справах і в любовній сфері. Все слідуватиме закону рівноцінного обміну, тому важливо дарувати людям позитивні емоції та доброту, щоб отримувати це натомість. У багатьох Водоліїв покращиться пам’ять, увага і з’явиться потужна тяга до знань.

Риби
Рибам зірки і планети допоможуть досягти успіху в усвідомленні себе. Якщо починати нові справи на мінорній ноті, то вони можуть завершитися повторенням гіркого досвіду з минулого. Світобудова дає Рибам унікальну можливість виправити свої помилки, тому не варто акумулювати негативну енергію навколо себе. Потрібно гнати геть погані думки, щоб було простіше працювати над собою і отримувати перемоги на всіх можливих фронтах.

You cannot copy content of this page