fbpx

Астропрогноз з війни від Angela Pearl: Україна не втратить Незалежності, ядерного удару не буде, труднощі закінчаться 

“У цьому відео я спробувала подивитися на ситуацію війни в Україні з погляду астрології та карт таро та відповісти на запитання, які ви мені надсилаєте. Ця війна потрясла весь світ і я дуже вірю, що цей кошмар незабаром закінчиться. Усім нам миру”, – повідомила астролог.

Далі зі слів Angela Pearl:

Те, що сталося 23 лютого, це поєднання двох планет, які відповідають за війну. Це Марс, планета війни, ми знаємо і Плутон. Плутон – це планета смерті. Вони тільки почали з’єднуватись, точне з’єднання буде 3 березня. Чим планета повільніша, тим вона починає раніше діяти, тому ця ситуація програлася раніше. Козоріг у Марсі, він дає впертість. Це свідчить про впертість. Кожен боротиметься з кожного боку.

Козоріг знак планування, це не спонтанно. Я думаю, що ця операція точно готувалася заздалегідь. 3 березня, під час з’єднання, може бути найактивніша ситуація. Три дні до з’єднання, і три дні після, тобто весь перший тиждень березня, він дуже посилює ситуацію, я не бачу тут переговорів.

Марс з’єднується з Плутон кожні два роки, але до цього таких ситуацій не відбувалося. Те з’єднання, яке було у 2022 році, було поєднання всіх трьох негативних планет, Марса, Сатурна та Плутона, ось у цьому градусі Козорога. І таке відчуття, що вони заклали цю точку з негативною енергією. Це я міркую з астрологічного погляду.

Ситуація йтиме на спад десь після 12 березня. Ситуація почне затихати. Звідки взагалі це протистояння. У нас кожна країна має знак зодіаку, який її символізує. Так от Україна у нас під знаком Тельця, це знак землі, сільського господарства, родючість. А Водолій – знак революцій, це знак зодіаку, який символізує Росію. І коли почалася ця ситуація, тема вторгнення, це тоді, коли Сатурн увійшов на знак Водолія і став у складний аспект з Ураном, який знаходиться у знаку Тельця. Ці дві планети вони не люблять одна одну, Сатурн та Уран, вони абсолютно протилежні за своєю характеристикою. Сатурн увійшов на знак Росії, на знак Водолія у грудні 2022 року. І ось тоді почалося це напруження.

Далі. Росія як мінімум рік, до березня 2023 року відчуватиме втрати, ось ці санкції відчуватимуться.

Також накладається затемнення у знаку Тельця. Це будуть великі зміни в Україні. Те, що війна – це зрозуміло, але це змінить країну. Ось ці затемнення, які зараз йдуть, це змінить країну, менталітет.

Мені багато українців пишуть, що йде таке сильне згуртування, якого не було давно. І навіть жартують, у мене до речі сім’я з України, сестра зараз у Києві, в Одесі багато родичів, у Харкові, і ось вияв турботи один до одного, це те, чого давно не було. Змінюється менталітет.

Зараз Сатурн стає на Місяць. Це не простий період, про нього навіть вавилонські астрологи говорили. Точне сполучення та кульмінація цього Сатурна у Тельці України 30 квітня. Після 30 квітня точно гірше не буде. Але вже перевалює цей Сатурн через Місяць український. Після цього розпочнеться відновлення.

Ще питання про ядерний удар його точно не буде, на це немає жодних передумов.

Якщо підсумувати. То зараз ситуація найнебезпечніша, але вже з середини березня йтиме покращення ситуації.

You cannot copy content of this page