fbpx
Перейти до вмісту

Бажання Овнів, гроші Тельців та кохання Водоліїв: гороскоп на 10 грудня для всіх знаків зодіаку

  • від

Докладний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 грудня 2021 року

Овен

Оточіть себе людьми, які спроможні привести вас у гарний настрій. Самі ви з цим завданням упоратися будете не в змозі.

Телець

Якщо ті, хто вас оточує, забули правила чесної гри, найкраще, що ви можете зробити – це вимити руки. Виділіть час, перебуваючи в надії на те, що вони одумаються.

Близнюки

Сьогодні ви самі без будь-яких прогнозів зможете передбачити найближче майбутнє, причому не тільки собі, а й оточуючим.

Рак

Сьогодні може статися цікава помилка – вас приймуть за когось іншого. Так що не варто особливо дивуватися, якщо абсолютно незнайома вам людина раптом лясне вас по плечу і дізнається про здоров’я вашої улюбленої такси.

Лев

Сьогодні велику роль відіграватимуть різного роду випадковості. У зв’язку з цією обставиною витрачати час на якесь планування буде безглуздо.

Діва

Сьогодні ситуація навколо вас почне змінюватися, можливо, аж ніяк не в той бік, як би ви хотіли. Великих неприємностей це вам не принесе, але нерви потріпле, причому тим більше, чим більшу увагу ви цьому приділятимете.

Терези

Сьогодні ви бачитимете і чутимете тільки те, що хотіли б. Це, звичайно, здорово, але надвечір краще повернутися в реальний світ.

Скорпіон

Сьогодні для продуктивної роботи вам знадобиться благородна ідея. Про мир у всьому світі, наприклад. Якщо така вами опанує, можете не сумніватися, ви створите щось вічне.

Стрілець

Якщо ви продовжуватимете в тому ж дусі, перетворитесь на пам’ятник власним ідеалам. Може це і непогано, але у ваших інтересах бути дещо мобільнішим.

Козоріг

Сьогодні оточуючі будуть напрочуд милі та дружелюбні. Дайте відповідь їм взаємністю, і день можна буде вважати прожитим не дарма.

Водолій

Сьогодні хтось необтяжений почуттям поваги до ближнього може повністю розбити вам день лише тому, що йому щось спало на думку. Намагайтеся не планувати нічого важливого на цей день.

Риби

Сьогоднішній день принесе вам відчуття невпевненості і, водночас, – захоплення тим, що відбувається. Не бійтеся, сміливо йдіть на поклик – і ви не пошкодуєте про свою необачність.