fbpx

Бажання Раків, поїздки Левів та успіх Терезів: докладний гороскоп на 28 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується представникам сузір’їв від цього дня.

ОВНИ навряд чи погодяться зараз задовольнятися малим: більшість налаштована жити на широку ногу, балувати і себе, і близьких. Гарний час для вільної та творчої роботи.

Для ТЕЛЬЦІВ сьогодні велику роль відіграють друзі та родичі. Схоже, близькі люди виявлять розуміння ваших проблем. Тільки не чекайте, що оточуючі здогадаються про все самі.

БЛИЗНЮКАМ добре займатися прибиранням у будинку, підготовкою до зими, підходящий час для очищення квартири від усього непотрібного. Ще важливіше позбавитися негативних емоцій.

РАКАМ добре купувати меблі та інші предмети, необхідні для дому. Не варто засмучуватися через те, що деякі ваші бажання залишаються нереалізованими – це станеться пізніше.

ЛЕВИ, проведіть цей день так, як того потребує ваша душа. Сьогоднішні поїздки та зустрічі можуть залишити помітний слід у вашій долі.

У ДІВ настає час, коли ваші зв’язки з іншими людьми перевіряються на міцність. Взаємна повага, відкритість, спільні інтереси вас об’єднають.

ТЕРЕЗИ, на вас чекає визнання ваших успіхів і переваг, вдалі покупки і, не виключено, отримання подарунка. Можливі заробітки від мистецтва.

СКОРПІОНАМ варто приготуватися віддати борги (насамперед нематеріальні). Якщо це вдасться зробити, ви назавжди звільнитеся від влади минулого.

СТРІЛЬЦІ, вплив родичів та друзів на ваше життя стане більш відчутним, але й ви можете вплинути на перебіг подій. Спробуйте надихнути своїми планами друзів та родичів.

У КОЗОРОГІВ плани можуть раптово змінитися. Загалом, це сприятливий час для письменників, художників та акторів – день творчого пошуку, нових ідей та нових ресурсів.

У ВОДОЛІЇВ день наповнений різними враженнями. Насувається період інтенсивного професійного навчання, розвитку незвичайних здібностей.

У РИБ може додатись клопоту: про це подбають оточуючі. До того ж доведеться виконувати минулі зобов’язання. Увечері зірки радять компанією друзів.

You cannot copy content of this page