fbpx
Перейти до вмісту

Бажання Стрільців, доходи Терезів і потенціал Овнів: точний гороскоп з 6 по 12 вересня

Астрологи розповіли, що можна очікувати від цього тижня

ОВЕН

З вашим теперішнім енергетичним потенціалом можна робити все що завгодно: починати будівництво, писати книги, подорожувати, встановлювати нові зв’язки. Чим більше ви розкриєтеся, заявите про себе в цей період, тим краще.

Масу задоволення можна отримати від участі в дружніх посиденьках і різного роду змаганнях. Деяку небезпеку становить в ці дні похід по магазинах: є ймовірність накупити абсолютно непотрібних речей.

ТЕЛЕЦЬ

Самопочуття хороше, а працездатність залежить від обставин особистого життя. Вам варто діяти більш рішуче, якщо ви хочете досягти наміченого результату.

Гарний час для створення затишку в навколишньому просторі: сміливо втілюйте в життя свої ідеї, залучайте професіоналів. На дозвіллі варто подумати про те, що саме ви б хотіли змінити в собі і налаштуватися на роботу в цьому напрямку.

БЛИЗНЮКИ

Мислення чоловіків більше направлено на реалізацію в професійній області, в той час як відносини з протилежною статтю відходять на другий план. У жінок можуть зав’язатися романтичні відносини, які будуть досить незвичайними.

Величезне значення має вміння вести розмову і спокійно сприймати критику. Зверніть увагу на відносини з дітьми. Гарний час для навчання танцям, мов, гри на музичних інструментах.

РАК

Вам потрібен час, щоб в усьому розібратися, підвести підсумки і зрозуміти суть подій, що відбуваються. Період сприятливий для прояснення ситуації, упорядкування справ, пов’язаних з дітьми та іншими родичами.

Разом найскладніші питання ви вирішите з легкістю. Ваша ініціатива призведе до зближення з цікавою особистістю, проте, будьте акуратніше в контактах, де все будується на довірі.

ЛЕВ

Гарний час для починань, хоча не варто затягувати і з виконанням обіцянок. Також рекомендується пошук однодумців, – з ними ви відчуєте себе здатними на те, на що не наважуєтеся поодинці. Зазвичай вам не складає особливих труднощів зробити вибір.

Але зараз варто підійти до цього з великою увагою: від вашого рішення залежить більше, ніж ви думаєте. Заплануйте на найближчий час поїздку, відвідування театру або виставку: вам і вашим близьким зараз просто необхідні свіжі враження.

ДІВА

Спостерігається внутрішня схильність до викладацької діяльності. У той же час, приходить розуміння, як багато ще треба дізнатися самому! Це відповідний період для роботи і поїздок в колективі: присутня відкритість і злагодженість в контактах.

Деякі Діви зрозуміють, чого вони хочуть насправді. Цілком можливо, це зовсім не те, чого чекають від вас оточуючі. Пам’ятайте, що не все впирається в гроші: іноді їх з успіхом замінює грамотне спілкування.

ТЕРЕЗИ

Можете з повним правом пишатися своїм внеском у спільну справу. Це стосується і професійної сфери, і особистого життя. Зараз ви здатні більш адекватно оцінити свої бажання і потреби оточуючих.

Додаткова робота може принести непоганий дохід. Було б корисно деякий час вести строгий облік доходів і витрат. Гарною розвагою став би похід в сауну або тренажерний зал, виїзд на природу.

СКОРПІОН

Вас чекає розставання з непотрібними речами і зв’язками. Важко по-справжньому зосередитися і зрозуміти, що є кращим в даній ситуації. Не женіться за схваленням оточуючих: тільки ви самі можете оцінити свої успіхи.

В важливих контактах вас дуже виручає те, що ви відчуваєте стан іншої людини. Корисними виявляться всі заходи, що підтримують організм в тонусі.

СТРІЛЕЦЬ

Чудовий час для сприйняття і впровадження нових ідей. Все, що потрібно для реалізації задуманого – у вашому розпорядженні, просто перестаньте витрачати енергію на дрібниці!

Зірки особливо сприяють людям, упевненим в необхідності справи, яку вони роблять. В особистому житті також можливі позитивні зміни: довіряйте власним бажанням і почуттям. Більше часу варто провести з дітьми. Можуть повторитися ситуації, пов’язані зі старими знайомими.

КОЗОРІГ

Вам зараз як ніколи необхідна впевненість у правильності обраного курсу. У вигідному становищі перебувають ті, кому вдається одержувані знання застосовувати на практиці.

Не біжіть від неприємних зустрічей – багато що може постати перед вами з абсолютно іншого боку. Зростає особиста популярність, ймовірно збільшення не тільки відповідальності, але і доходів. Тиждень сприятливий для творчості, пошуку потрібних контактів та інформації.

ВОДОЛІЙ

Гарний час для найцінніших надбань, вкладення грошей в освіту. Багатьом доведеться багато почати спочатку, заповнити прогалини освіти. Здатність приймати швидкі оптимальні рішення вельми пригодилася б вам і на робочому місці, і вдома, і в поїздках.

Хороша новина в тому, що цю здатність можна розвинути! Обіцяють бути вдалими покупки для дому та особистого гардеробу. Ваші знання або цілительські здібності можуть знадобитися комусь із родичів.

РИБИ

У професійній сфері не варто пускати справи на самоплив. Краще діяти самостійно, зате напевно. У той же час, продовжується пошук перспективної співпраці, нових способів взаємодії зі старими партнерами. Можна вдало поєднати ділову поїздку з особистими інтересами.

Добре, якщо в рішенні фінансових питань ви відчуєте велику свободу. Дозвольте собі щось понад звичайної програми в сфері розваг.