fbpx

Бажання Тельців, чуття Раків та шанси Козерогов: докладний гороскоп на тиждень з 9 по 15 травня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати від цього тижня.

У ОВНІВ час сприятливий для серйозної роботи, прояву ініціативи: удача вибере найвживаніших і цілеспрямованих. Залучити потрібних людей ви зможете драйвом, що виходить від вас.

ТЕЛЬЦІ сповнені бажання збільшити свої накопичення, вийти новий матеріальний рівень. Рекомендується закінчувати поточні відносини, можливий успіх у бізнесі.

БЛИЗНЮКІВ успіх чекає у всіх колективних видах діяльності. Але будьте вибірковими у спілкуванні і витрачайте свої сили економно. Порадують покупки та поїздки.

РАКАМ у професійній сфері показано використати своє чуття. Підходящий момент для спілкування з авторитетними, значущими вам особами.

ЛЕВИ, ви виграєте, якщо виявите обачність у відносинах з людьми, з якими пов’язані по роботі. Зараз ваше завдання – побачити сенс у всьому, що відбувається і не злякатися змін.

У ДІВ цей період підходить для зміни роду діяльності, подорожей та поїздок. Очікується прибутку від вкладення грошей у туристичний бізнес та проекти, пов’язані з мистецтвом.

ТЕРЕЗИ, у професійній сфері потрібно зараз зосередитися на наданні якісних послуг, а не на підрахунку можливих дивідендів. Намагайтеся внести у своє життя якнайбільше різноманітності.

СКОРПІОНАМ не варто хапатися за кілька справ одразу: визначтеся, що зараз у вас на першому місці. Всі проекти вимагатимуть вашої безпосередньої участі.

СТРІЛЬЦЯМ період пропонує розширити свою сферу послуг, що пропонуються, вийти на нових клієнтів. Багатьом настав час підкорювати нові рубежі у сфері творчості.

КОЗОРОГИ матимуть шанс змінити на краще фінансове становище, завести корисні знайомства. Проте робота може не залишити часу на все інше: постарайтеся справедливо розподілити сили.

У ВОДОЛІЇВ слушний момент для наведення порядку у справах та паперах, для мудрого розподілу фінансів. У професійному плані час є сприятливим для збільшення відповідальності.

РИБИ, у вас є чудова можливість поставити цікаву для вас справу на нові рейки. Також події цього тижня змушують замислитися над тим, яким чином можна покращити стосунки з людьми.

You cannot copy content of this page