fbpx

Березень 2023 року початок нової ери! Астропрогноз на місяць для кожного знаку зодіаку

Березень 2023 року – один із тих етапів життя, до якого, згодом, ми повертатимемося знову і знову. Чи станеться щось конкретне у вашому житті чи ні, але саме в березні буде посіяно насіння. Будуть написані нові глави нашого життя!

  • Березень 2023 – це той місяць, який хвилює і трохи лякає всіх астрологів. У березні два космічні «гіганти» – Плутон і Сатурн, змінюють знаки.
  • У звичайний місяць у нас буває 1, максимум 2 з’єднання планет, а в березні 2023 року у нас рекордна кількість з’єднань планет – 7!
  • Сполуки – це початок нових планетарних циклів. Це дуже сильна поступальна імпульсна енергія.
  • 21 березня 2023 року – Молодий місяць в 0° Овна. Відкривається величезний космічний портал і розпочинається новий етап життя.

Давайте поглянемо на найважливіші транзити місяця: 2-3 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ – З’ЄДНАННЯ ВЕНЕРИ З ЮПІТЕРОМ І З’ЄДНАННЯ ВЕНЕРИ З ХІРОНОМ

2 березня 2023 року Венера з’єднується з Юпітером в 12° Овна. Через день Венера з’єднується з Хірон в 13 ° Овна. Зазвичай з’єднання Венери з Юпітером є одним із п’яти зіркових транзитів року. Венера у поєднанні з Юпітером – це грайлива, оптимістична енергія, яка допомагає нам залучати те, що ми хочемо.

Це з’єднання Венери та Юпітера трохи відрізняється. Венера та Юпітер також з’єднуються з Хіроном, але цього разу акцент робиться на зціленні наших емоційних ран та ран у стосунках. Ви можете з болем усвідомити, як деякі пригнічені емоційні рани впливають на ваше життя та ваші стосунки. Це раптове усвідомлення патерну допоможе вам розірвати емоційний цикл, який так довго сковував вас.

Ви більше не терпітимете нечіткі межі. Ви більше не терпітимете волю інших людей. Ви більше не погодитеся жити життям, яке не є вираженням ВАШИХ бажань, цілей та потенціалу. Потрійне з’єднання Венера-Юпітер-Хірон – неймовірна можливість відновити себе. Будьте обережні! Транзит може спричинити глибокі, болючі емоції. Не відповідайте істериками. Використовуйте ці потужні емоції, щоб увійти в контакт із собою та внести необхідні зміни з місця усвідомлення.

2 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ – МЕРКУРІЙ У СПОЛУЧЕННІ З САТУРНОМ

2 березня 2023 року Меркурій у поєднанні з Сатурном в 29° Водолія. 29° називається градусом долі, і він приносить важливі кульмінації та закінчення. Це останній транзит Сатурна перед тим, як назавжди залишити Водолія. У повітрі відчувається невідкладність. Ви можете відчути, що це ваш останній шанс зробити щось важливе для себе. Ви можете нарешті отримати рішення на тему, над якою працювали тижні, місяці або навіть роки. Буде розкрито важливі новини, оголошення та результати.

7 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ – ІНГРЕСІЯ САТУРНА В РИБИ

7 березня 2023 року Сатурн залишає знак Водолія і входить у знак Риби. Це один із ДОЛЬНОСНИХ транзитів року. Одна область вашого життя прийде до природного кінця і відчиняться нові двері. Сатурн у Рибах матиме зовсім іншу атмосферу, ніж Плутон у Водолії. Сатурн у Рибах попросить нас знайти глибший зміст у нашому житті. Ми були там, зробили це і що тепер? Що це все означає? Сатурн у Рибах – це можливість прояснити наші найпотаємніші мрії.

7 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ – ПОВНЯ У ДІВІ

7 березня 2023 року у нас повний місяць в 16° Діви. Повний місяць у Діві – це трін до Урану (15° Тельця) і квадратура до Марса (21° Близнюків). Це дуже активний і агресивний Повний місяць. На щастя, енергія здорового глузду Діви допоможе нам робити мудрий вибір. Справа не в кількості, а як.

12 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ – ЮПІТЕР У СПОЛУЧЕННІ З ХІРОНОМ

12 березня 2023 року Юпітер з’єднається з Хіроном. Це ще один із найважливіших транзитів року. Повторюся, але березень 2023 – це період року, коли відбудуться важливі речі. Ви вже більше місяця відчуваєте зростання з’єднання Юпітер-Хірон. Ми справді відчуваємо цей перехід на колективному рівні. Ми всі почуваємося вразливими та беззахисними. Старі рани спливуть на поверхню, і нам знову нагадають про хворобливі переживання, які ми не повністю пропрацювали. Юпітер у поєднанні з Хіроном допоможе нам поєднати крапки і побачити, що ховається за цими ранами, розкриваючи вирішальну роль, яку вони відіграли у розвитку. Юпітер у поєднанні з Хірон також є чудовим моментом часу, щоб знайти вчителя, провідника або самому стати вчителем.

16 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ – ІНГРЕСІЯ ВЕНЕРИ У ТЕЛЬЦЯ

16 березня 2023 року Венера увійде до Тельця, знак свого постійного місця проживання. Всі ми знаємо, що коли Венера щаслива, всі щасливі. Серед бурхливих березневих транзитів, Венера у Тельці – приємне нагадування про те, що все буде гаразд. 16 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ – МЕРКУРІЙ У СПОЛУЧЕННІ З СОНЦЕМ 16 березня 2023 року Меркурій у поєднанні з Сонцем у 27° Риби. У березні зміна знака Сатурна, зміна знака Плутона, зміна знака Марса, стільки всього відбудеться! Зараз ми перебуваємо в середині поточного циклу Меркурія, який розпочався ще на початку січня. Проект, над яким ви працювали, тепер оживе. Деяка нова інформація, до якої ви отримаєте доступ, може допомогти вам ухвалити важливе рішення.

19 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ – ІНГРЕСІЯ МЕРКУРІЯ У ОВНА

Меркурій пройде через перший знак зодіаку. У нас лише 16 днів Меркурія в Овні! Цього місяця у нас дуже цікаве астрологічне тло, де, з одного боку, нас просять мати справу з великою кількістю змін, а з іншого, у нас дійсно немає часу, щоб чітко і швидко реагувати на них (Меркурій рухається дуже швидко, всі планети у прямому русі).

20 БЕРЕЗНЯ 2023 р. – ІНГРЕСІЯ СОНЦЕ В ОВНА

20 березня 2022 року Сонце входить до Овна, і у нас буде весняне рівнодення у північній півкулі та осіннє рівнодення у південній півкулі. Де б ви не жили на Землі, день дорівнює ночі. 0° Овна – перший градус зодіаку, тому входження Сонця в Овна також знаменує початок нового астрологічного року.

Це чудовий час, щоб натиснути кнопку “Скинути” і почати все спочатку. Майбутній місяць – це також час, коли ми вшановуємо Овнів у нашому житті. Нам усім є чому повчитися у сміливості та наполегливості Овна. Цей час “просто зробити це” – слідувати своїм інстинктам і вийти за межі своєї зони комфорту. Якщо щось здається правильним, то, мабуть, так воно і є!

Незабаром після того, як Сонце перейде на знак Овна, до нього приєднається Місяць, тому 21 березня 2023 року в нас буде Молодий місяць в 0° Овна. Молодий місяць буде у поєднанні з Нептуном (25° Риб), у поєднанні з Меркурієм (5° Овна), у секстилі з Плутоном (29° Водолія) та у квадраті з Марсом (29° Близнюків). Молодий місяць в Овні – це наш міст між життям до березня 2023 року та життям після березня 2023 року.

Ми все ще прив’язані до наших мрій та ідей (з’єднання Молодика з Нептуном). Але тепер ми використовуємо нові можливості (Молод у поєднанні з Меркурієм). Зміни витають у повітрі! Є нетерпіння «діяти зараз чи ніколи» (Молод у квадраті з Марсом). На щастя, Плутон ладен підтримати нас силами. Новий розділ нашого життя побудований на міцному фундаменті наших минулих зусиль.

23 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ – ІНГРЕСІЯ ПЛУТОНА У ВОДОЛІЯ

Перехід Плутона до Водолія – безумовно, найважливіший транзит року, і якщо у вас є планети або важливі точки гороскопу у Водолії, то це один із найважливіших транзитів у вашому житті. Плутон змінює знаки в середньому лише раз на 20 років, тому коли він переходить в інший знак, він починає активувати зовсім іншу область вашої карти. Вплив буде дуже напруженим. У 2023 році Плутон проведе у Водолії всього 3 місяці, але цього достатньо, щоб дати нам уявлення про те, що відбудеться у наступні 20 років нашого життя.

25 БЕРЕЗНЯ 2023 Р. – ІНГРЕСІЯ МАРСУ В РАК

25 березня 2023 Марс входить у знак Раку. Незважаючи на те, що Марс у знаку Раку в падінні, можна справедливо припустити, що більшість людей, більшість людей з нетерпінням чекає, коли Марс нарешті змінить знак. Пройшло довгих 8 місяців. Ми так багато «зробили» з Марсом у Близнюках. Зміни – будь-які зміни – вітаються!

28 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ – З’ЄДНАННЯ МЕРКУРІЯ З ЮПІТЕРОМ

28 березня 2023 року Меркурій з’єднається з Юпітером в 18° Овна. Щорічна зустріч Меркурія з Юпітером – це наша можливість стати ВЕЛИКИМ у всьому, за що виступає Меркурій. Наприклад, якщо ви хочете виступити з промовою або презентацією, ваше повідомлення буде надихаючим і досягне сердець більшої кількості людей. З Юпітером також є тенденція перебільшувати чи надмірно ідеалізувати ідею, але іноді нам потрібний вплив Юпітера та його оптимізму, щоб сформулювати щось важливе та бути почутим.

30 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ – ВЕНЕРА У СПОЛУЧЕННІ З УРАНОМ

Березень 2023 року закінчується на високій ноті з’єднанням Венери та Урану в 16° Тельця. У нас було ідентичне поєднання Венери та Урану в 16° Тельця у червні 2022 року. Це друга версія минулорічного транзиту. Деякі несподівані зустрічі та можливості можуть направити вас на захоплюючу нову траєкторію у вашому житті.

 

You cannot copy content of this page