fbpx

Біла смуга почнеться у вересні 2021 для цих знаків Зодіаку

 У ВЕРЕСНІ 2021 ПОЧИНАЄТЬСЯ БІЛА СМУГА У 7 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ!

Вересень 2021 буде білою смугою для декількох знаків Зодіаку. У цей час вони зможуть професійно самореалізуватися, отримати хороший дохід, домогтися поставлених цілей і налагодити особисте життя.

Так, хто ж ці щасливчики?

6 ВЕРЕСНЯ 2021 року Венера сформує гармонійний планетарний зв’язок з Юпітером

В астрології вважається, що обидві ці планети приносять удачу і щастя. Найбільше цей аспект відіб’ється на житті Дів і Терезів.

Діви

У вересні 2021 року на Вас чекають великі грошові премії на роботі, підвищення зарплати та інші бонуси. Всі ваші функціональні обов’язки ви будете виконувати з блиском, начальство буде вами пишатися і не поскупиться, оплачуючи вашу працю.

Ваше самопочуття в цей час помітно покращиться. Ще це вдалий час для того, щоб завести домашнього вихованця.

Терези

У цьому місяці зірки обіцяють вам приємні зустрічі, яскраві романтичні побачення і багато розваг. Це відмінний час для самопрезентації і фотосесій.

Ви зможете почати новий проект, відкрити бізнес або подарувати цьому світу дитину. Не виключено, що ви можете виграти в лотерею або отримати подарунок. Якщо ви мріяли про сцену – відповідний момент настав!

7 ВЕРЕСНЯ СОНЦЕ ЗРОБИТЬ ТРІН до УРАНУ

Завдяки цьому вересень 2021 року стане білою смугою для Близнюків і Левів.

Близнюки

Вас у вересні 2021 року чекають приємні несподіванки, пов’язані з вашою родиною і житлом. Можливо, ви переїдете або отримаєте спадщину.

Переїхати ви можете навіть за кордон і серйозно поліпшити свої житлові умови. Також ви можете дізнатися сімейну таємницю, яка зробить ваше життя щасливішим. У сім’ї в цей час запанує затишна і гармонійна психологічна атмосфера.

Леви

Ваша біла смуга в вересні 2021 року пов’язана з новими джерелами доходу, преміями та іншими фінансовими надходженнями, а також з професійною сферою.

Ваші доходи несподівано зростуть, а здоров’я покращиться. Не виключено, що ваш соціальний статус також стане вище. Ви можете отримати визнання серед колег. Є також шанс на те, що вас несподівано підвищать на посаді.

17 ВЕРЕСНЯ АСПЕКТ СОНЦЯ з Плутоном ПРИНЕСЕ БАГАТО ТВОРЧОЇ ЕНЕРГІЇ

Фортуна буде прихильна до Риб і Раків.

Риби

У вересні 2021 року на Вас чекає біла смуга в партнерстві і в дружбі. Це сприятливий час для того, щоб помиритися з усіма, з ким ви були в сварці.

Це стосується ваших коханих, друзів і ділових партнерів. Не виключено, що ви вийдете заміж за друга або одружитеся на подрузі. В цей час вдалими будуть ділові угоди, особливо це стосується сфери IT.

Раки

Вас у вересні 2021 року чекає багато спілкування, листування і поїздок. Не виключено, що ви подіте на курси або зацікавитесь іноземними мовами.

Ваш чоловік або дружина може стати вашим учителем. Вдало пройдуть зустрічі та консультації з юристами, психологами і астрологами.

Також це вдалий час для того, щоб самим почати консультувати. 20 ВЕРЕСНЯ 2021 року МЕРКУРІЙ сформує гармонійний АСПЕКТ з Юпітером

Це особливо сприятливо вплине на Терезів і Тельців.

Терези

У цей час зірки обіцяють удачу в питаннях, пов’язаних з вашим самовираженням, творчістю і продажами. Це відмінний час для розваг, відпочинку і відпусток. Романтичні зустрічі у вересні будуть дуже приємними, відвідування театрів і виставок принесе багато радості. Також море задоволення може доставити спілкування і гри з дітьми.

Тельці

Виконання будь-яких рутинних обов’язків в цей час буде приносити тільки радість. Також це відповідний момент для того, щоб відправитися за кордон або почати отримувати вищу освіту.

You cannot copy content of this page