fbpx
Цей день Гороскоп Біла смуга почнеться у вересні 2021 для цих знаків Зодіаку

Біла смуга почнеться у вересні 2021 для цих знаків Зодіаку

 У ВЕРЕСНІ 2021 ПОЧИНАЄТЬСЯ БІЛА СМУГА У 7 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ!

Вересень 2021 буде білою смугою для декількох знаків Зодіаку. У цей час вони зможуть професійно самореалізуватися, отримати хороший дохід, домогтися поставлених цілей і налагодити особисте життя.

Так, хто ж ці щасливчики?

6 ВЕРЕСНЯ 2021 року Венера сформує гармонійний планетарний зв’язок з Юпітером

В астрології вважається, що обидві ці планети приносять удачу і щастя. Найбільше цей аспект відіб’ється на житті Дів і Терезів.

Діви

У вересні 2021 року на Вас чекають великі грошові премії на роботі, підвищення зарплати та інші бонуси. Всі ваші функціональні обов’язки ви будете виконувати з блиском, начальство буде вами пишатися і не поскупиться, оплачуючи вашу працю.

Ваше самопочуття в цей час помітно покращиться. Ще це вдалий час для того, щоб завести домашнього вихованця.

Терези

У цьому місяці зірки обіцяють вам приємні зустрічі, яскраві романтичні побачення і багато розваг. Це відмінний час для самопрезентації і фотосесій.

Ви зможете почати новий проект, відкрити бізнес або подарувати цьому світу дитину. Не виключено, що ви можете виграти в лотерею або отримати подарунок. Якщо ви мріяли про сцену – відповідний момент настав!

7 ВЕРЕСНЯ СОНЦЕ ЗРОБИТЬ ТРІН до УРАНУ

Завдяки цьому вересень 2021 року стане білою смугою для Близнюків і Левів.

Близнюки

Вас у вересні 2021 року чекають приємні несподіванки, пов’язані з вашою родиною і житлом. Можливо, ви переїдете або отримаєте спадщину.

Переїхати ви можете навіть за кордон і серйозно поліпшити свої житлові умови. Також ви можете дізнатися сімейну таємницю, яка зробить ваше життя щасливішим. У сім’ї в цей час запанує затишна і гармонійна психологічна атмосфера.

Леви

Ваша біла смуга в вересні 2021 року пов’язана з новими джерелами доходу, преміями та іншими фінансовими надходженнями, а також з професійною сферою.

Ваші доходи несподівано зростуть, а здоров’я покращиться. Не виключено, що ваш соціальний статус також стане вище. Ви можете отримати визнання серед колег. Є також шанс на те, що вас несподівано підвищать на посаді.

17 ВЕРЕСНЯ АСПЕКТ СОНЦЯ з Плутоном ПРИНЕСЕ БАГАТО ТВОРЧОЇ ЕНЕРГІЇ

Фортуна буде прихильна до Риб і Раків.

Риби

У вересні 2021 року на Вас чекає біла смуга в партнерстві і в дружбі. Це сприятливий час для того, щоб помиритися з усіма, з ким ви були в сварці.

Це стосується ваших коханих, друзів і ділових партнерів. Не виключено, що ви вийдете заміж за друга або одружитеся на подрузі. В цей час вдалими будуть ділові угоди, особливо це стосується сфери IT.

Раки

Вас у вересні 2021 року чекає багато спілкування, листування і поїздок. Не виключено, що ви подіте на курси або зацікавитесь іноземними мовами.

Ваш чоловік або дружина може стати вашим учителем. Вдало пройдуть зустрічі та консультації з юристами, психологами і астрологами.

Також це вдалий час для того, щоб самим почати консультувати. 20 ВЕРЕСНЯ 2021 року МЕРКУРІЙ сформує гармонійний АСПЕКТ з Юпітером

Це особливо сприятливо вплине на Терезів і Тельців.

Терези

У цей час зірки обіцяють удачу в питаннях, пов’язаних з вашим самовираженням, творчістю і продажами. Це відмінний час для розваг, відпочинку і відпусток. Романтичні зустрічі у вересні будуть дуже приємними, відвідування театрів і виставок принесе багато радості. Також море задоволення може доставити спілкування і гри з дітьми.

Тельці

Виконання будь-яких рутинних обов’язків в цей час буде приносити тільки радість. Також це відповідний момент для того, щоб відправитися за кордон або почати отримувати вищу освіту.

Related Post

Гороскоп на 31 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 31 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 31 серпня 2021 року Овен Одвічна боротьба між здоровим глуздом рухами душі, час від часу відбувається в душі кожної людини, сьогодні може абсолютно вибити

Гороскоп на 4 липня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 4 липня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 4 липня 2021 року Овен День присвячений об’єднанню людей, сприятливий для зачаття. Не розвивайте бурхливу діяльність, бережіть сили для наступного тижня. По можливості, проводьте більше часу на повітрі.

Яка Ви карта Таро за знаком зодіаку, і що це означає: прогноз на життяЯка Ви карта Таро за знаком зодіаку, і що це означає: прогноз на життя

Думаєш, знаки Зодіаку і Таро – паралельні всесвіти, які не перетинаються? Даремно: кожному знаку відповідає певний містичний аркан. Який із них твій? До речі, не обов’язково опановувати Таро, щоб читати