fbpx

Біла смуга у травні почнеться у 4 знаків зодіаку

У травні 2022 року з Юпітером інші планету сформують гармонійні зв’язки, і він перейде з Риб до Овна. Експерт з астрології розповідає, що зірки пророкують успіх майже всім Знакам Зодіаку, але лише деякі з них справді потраплять у білу смугу.

СТРІЛЬЦІ

У травні 2022 року на вас чекає біла смуга. Зараз у вас може з’явитися багато можливостей покращити своє житло. Цей період підходить для того, щоб вкладати гроші у будинки, будівництво чи земельні ділянки. Відносини з рідними у цей час покращаться. Ви можете розкрити у собі якісь здібності, які передалися вам лінією роду.

У цей час гроші можуть принести заняття історією, психологією чи езотерикою. Якщо вас чимось не влаштовує ваша робота, то зараз з’явиться можливість звільнитися. Матеріально у цей час вас підтримають рідні. Зараз чудовий час для того, щоб зробити фотосесію, почати вести блог, просувати себе. Ви можете досягти успіху в шоу-бізнесі, продажах та будь-якій творчій діяльності. Також у вас з’явиться чудова можливість відпочити та розважитися. Романтичне знайомство може виявитися щасливим і перспективним.

ОВНИ

У травні 2022 року ви потрапите до білої смуги. Цього місяця ви можете досягти будь-яких цілей, які поставили перед собою, особливо якщо вони стосуються фінансів, інтимних відносин або впливу на великі маси людей. Зараз дуже вдалий час для того, щоб опанувати якісь окультні дисципліни.

У травні ви зможете побудувати добрі стосунки з вищими персонами, завдяки чому збільшаться і ваші заробітки. Успіх може принести адміністрування, державна служба, архітектура, дизайн, торгівля нерухомістю, антикваріатом, годинником або ювелірними виробами. Зараз у вас може з’явитися таємний покровитель, який допоможе вам піднятися кар’єрними сходами. Також це дуже сприятливий період для того, щоб зайнятися підприємницькою діяльністю. Можливі успіхи у спорті та зростання вашого впливу у будь-якій сфері діяльності.

ТЕРЕЗИ

У травні 2022 року на вас чекає біла смуга. Це чудовий час для того, щоб шукати партнерів та клієнтів, налагоджувати громадські зв’язки. У цей період на вас чекають вдалі угоди та успішна співпраця. Зараз ви зможете дізнатися собі справжню ціну, підняти самооцінку та утвердитися у світі.

Ви укладатимете угоди, вступатимете в домовленості, вестимете переговори та займатиметеся публічною діяльністю. Цього місяця ви можете одружитися як з любові, так і з розрахунку. І в тому, і в іншому випадку, він виявиться вдалим. Можливе також злиття капіталів із вашими партнерами. Цей час також підходить для звернення до державних органів та офіційних інстанцій. Ви можете брати участь у виставках чи конкурсах та займати на них призові місця. З’явиться можливість захистити проект чи дисертацію. Не виключено, що ви зможете працювати вдома або у сімейному бізнесі.

ДІВИ

У травні 2022 року ви потрапите у білу смугу. Якщо ви були у сварці зі своєю коханою людиною, зараз ви зможете помиритись. Якщо ви самотні, ви матимете шанс зустріти свою другу половинку. Якщо ви давно у відносинах, зможете перевести їх на новий рівень: почати жити разом, оголосити про заручини або зареєструвати шлюб.

Якщо у вас є діти, для них зараз все складатиметься найсприятливішим чином. Можливі щасливі події у їхньому житті. Якщо у вас були проблеми із зачаттям, зараз можлива вагітність. Також у травні 2022 року можливі сприятливі фінансові операції. Є шанс виграти у лотерею чи парі, а також зайнятися призове місце у спортивних змаганнях.

You cannot copy content of this page