fbpx

Біла смуга в січні 2023 – 3 знаки зодіаку будуть у безпеці, здорові та з грошима

У січні 2023 року швидкі планети зроблять гармонійні аспекти до Урану, Юпітера та Нептуна. Астролог розповідає, що успіх цього місяця посміхнеться майже всім Знаку Зодіаку, але лише деякі з них у липні увійдуть у білу смугу.

ОВНИ – У січні 2023 року на вас чекає біла смуга. На початку місяця у вас покращиться матеріальне становище. У багатьох покращення фінансової ситуації буде пов’язане із професійними досягненнями. Ви зможете розширити свій фінансовий вплив, аби покращити якість свого життя.

Цей час сприятливий для того, щоб отримати кредит, позику чи субсидію. Збільшити дохід можуть допомогти ваші вищі покровителі. Не виключено, що допоможе батько чи чоловік. Ви можете покращити своє матеріальне становище за рахунок того, що підвищите свою кваліфікацію.

Також ви можете здобути нову посаду або змінити роботу. Також є шанс відкрити власне підприємство. Можливо, ви зможете досягти мети, скориставшись грошима, наприклад, шляхом дачі хабара. Тепер ви можете зробити вигідну покупку. Можливі успіхи в езотериці чи таємній роботі. Цього місяця ваші надії можуть здійснитися завдяки власним зусиллям. Також ви можете багато часу проводити із друзями.

СКОРПІОНИ – У січні 2023 року ви потрапите до білої смуги. У цей час ви багато спілкуватиметеся, переписуватиметеся, зустрічатиметеся з різними людьми. Зараз ви можете шукати та знаходити партнерів для бізнесу або познайомитеся з майбутнім чоловіком/дружиною. Ймовірно підписання договорів, контрактів, укладання угод. Можливо, ви будете співпрацювати з родичами, сусідами, учнями або однокашниками.

Також ви можете організувати бізнес з чоловіком, з яким будете вести активне ділове листування. У цей час ви можете отримати новини про чоловіка. Ви можете поїхати від нього. Можливо, ви переїдете до іншої місцевості. Не виключено, що із партнером. Також можливі поїздки у громадських справах. Зараз ви можете популяризувати свої ідеї, знання чи заняття. Успіх може дати рекламна компанія. Також цей час ідеально підходить для романтичних стосунків.

На вас чекають зустрічі та побачення, а також любовне листування та романтичні зізнання. Можливо, ви самі почнете писати любовну лірику. У цей час буде багато розваг у компанії друзів. Можливі приємні мандрівки, флірт. Любовні стосунки, найімовірніше, будуть з однолітком. Ваші літературні таланти тим часом можуть визнати. Можливе народження племінника чи племінниці. Не виключено зачаття. Родичі можуть допомогти із роботою.

ЛЬВИ – У січні 2023 року ви увійдете у білу смугу. У цей час на вас чекають серйозні професійні успіхи. Зараз ви зможете досягти своїх професійних цілей. У цьому може допомогти чоловік, батько чи керівник. Домогтися успіху допоможе наполегливість та терпіння. Ваш начальник може призначити вас на вищу посаду.

Цього місяця ви можете стати дуже популярним. Зараз слушний час, щоб розширити ваше підприємство, зайняти помітне соціальне становище. Ви можете просунутися в професії і піднятися кар’єрними сходами. Також можливий перехід на місце роботи, вид діяльності може змінитися.

Ви можете повністю переосмислити свою професійну реалізацію або освоїти нову професію. Дехто почне займатися окультизмом, влаштується на роботу в силові структури або банки. Можливі ділові та особисті зв’язки з іноземцями. Ваш чоловік може допомогти вам вийти на міжнародний ринок. Не виключена наукова чи літературна співпраця за кордоном, виступ на телебаченні.

You cannot copy content of this page