fbpx

Більше відпочинку — менше новин. Як уберегти себе від впливу магнітних бур

Ми зібрали декілька порад, які допоможуть метеозалежним людям легше перенести магнітні бурі.

У квітні сильних магнітних коливань наразі не передбачається. Магнітні бурі середньої сили були 1 і 2 квітня, потім невеликі 7 і залишок — 8 і 9 квітня, з 18 по 21 квітня скоріше за все на нас чекають коливання середньої сили, можливі бурі з 25 по 31 квітня. На даний момент точну силу бур наприкінці місяця передбачити досить складно.

Як би там не було, краще бути готовим до можливих бур, що особливо актуально для чутливих до змін погоди та магнітних коливань людей. Головними симптомами впливу бур є головний біль, втома і нервозність, в окремих випадках можуть бути проблеми з тиском.

Як уберегти себе від впливу магнітних бур

Насамперед важливо пам’ятати про базові баланси: води, сну та харчування. Також не варто багато працювати та перевтомлюватися. Фізичні навантаження та тренування – не найкраща ідея під час магнітних бур, а от спокійні заняття, розтяжка або йога, наприклад, допоможуть розслабитися.

Провітрюйте приміщення, по можливості гуляйте на свіжому повітрі. Уникайте тривалого часу перед екраном телевізора, комп’ютера або телефона. Краще віддати перевагу книзі.

В умовах війни, постарайтеся читати менше новин, тому що негативні емоції посилюються під час магнітних бур, що може призвести до депресії чи нервових зривів. Намагайтеся відволікати себе від негативних думок усіма можливими способами, хоч би як складно це зараз не було. Якщо ізолювати себе від новин не виходить, виділіть конкретний час для прочитання та встановіть часові рамки.

You cannot copy content of this page