fbpx

Благополуччя наприкінці 2023 року чекає на 6 знаків зодіаку — прогноз астролога

Юпітер, планета достатку, 30 грудня 2023 року зупиниться прямо в знаку Тельця. Місяць починається з Сонця та Марса в Стрільці, керованому Юпітером, що дає колективне натхнення та оптимізм. Венера у знаку Скорпіона змусить зосередитись на фінансовому достатку та зміцненні особистих відносин. 6 знаків Зодіаку можуть скористатися благодатним впливом зірок та покращити своє життя.

Телець

Для вас це був важливий рік, і грудень продовжить тренд зростання до 2024 року, особливо завдяки Венері в Скорпіоні. Сатурн також постарається для вас і створює дружні аспекти для Тельця, роблячи вас більш рішучими, зосередженими та енергійними.

У грудні на вас чекають приємні події, які дозволять вам знову зібратися з силами та відчути підтримку, що дозволить вам знову піднятися.

Лев

Ви сяятимете яскравіше, ніж зазвичай, коли Юпітер 30 грудня знову рушить уперед, надаючи вам оптимізму та рішучості.

Грудень буде дуже потужним місяцем, тому що він дозволить знайти напрямок та внести зміни до планів, які не справдилися.

Будинок стане чудовим місцем, де ви зможете підзарядитись і заново відкалібруватися, плануючи свої наступні кроки. Сімейні узи стануть міцнішими, оскільки ви можете налагодити найкраще спілкування.

Діва

На початку грудня ви відчуєте себе спокійніше і зосередженіше, оскільки триматиметеся подалі від загальної уваги. Ви будете із задоволенням проводити час на самоті. Оскільки Юпітер піде прямо, ви побачите результати роботи, яку зробили восени. Опозиція Сатурна до вашого знаку призвела до деяких обмежень, але це дозволило вам зростати і навчитися знаходити баланс у романтичних відносинах.

Грудень стане часом, коли ви знайдете більше впевненості та зможете почати новий розділ прямо перед початком нового року.

Скорпіон

Коли 30 грудня Юпітер піде прямо, ваше життя зміниться. Ви відчуєте позитивне зрушення у своїх відносинах та відчуєте глибокий зв’язок зі своїм партнером. Грудень це також час, коли Венера буде у вашому знаку, що допоможе вам почуватися набагато впевненіше у собі. Цей транзит Венери змушує вас більше шанувати свою систему цінностей. Будуть періоди, коли ви виявите до себе багато кохання та турботи.

Коли Сонце увійде на знак Козерога 23 грудня, це надихне вас та наповнить новими ідеями.

Козеріг

Молодий місяць у Стрільці 12 грудня закликає вас дбати про себе та відпочивати вдома з родиною. Повний місяць у Раку 26 грудня змінить для вас правила гри, оскільки ви подивіться на кохання по-новому. Ви не тільки відчуєте гарний і стійкіший зв’язок у романтичних відносинах, Сатурн запропонує вам керівництво, а відносини, які у вас зараз є, дозволять вам піднятися та підняти справи на нову висоту. Юпітер також піде прямо 30 грудня, що може принести похвалу від начальства на роботі чи навчанні.

Транзит також додасть більше оптимізму та романтики.

Водолій

Вплив Юпітера в Тельці дозволить вам зосередитися на турботі про себе, зцілення та особистісне зростання. Молодий місяць у Стрільці 12 грудня принесе заслужені похвали.

Минулого року в цей час Сатурн знаходився у вашому знаку, і тепер ви можете побачити, які складності вам вдалося подолати і як духовно вирости.

29 грудня Венера перейде на знак Стрільця, що допоможе зустріти когось цікавого. Юпітера 30 грудня піде вперед, що дасть вам чудову можливість розпочати рік із оптимізмом та цілком обґрунтованими надіями на краще.

You cannot copy content of this page