Борги Тельців, знайомства Терезів та енергія Козорогів: детальний гороскоп на 20 січня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня

ОВНИ

ОВНАМ — на роботі цей час добре використовуватиме формування спільної мети та колективної творчості. Можливо, є сенс поєднати свої дії з новими людьми, про які ви чули добрі відгуки.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ – краще вибрати інший день для серйозних капіталовкладень та інших ризикованих заходів. Добре завершувати справи, повертати борги, приділяти увагу всьому, що потребує ремонту.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКІВ — зверніть увагу, з ким вас сьогодні зведуть обставини: можливе виникнення цінного партнерства. Чудовий день для конструктивних суперечок. Якщо ваші пропозиції зустрічають опір, чекайте трохи, ситуація зміниться.

РАКИ

РАКАМ – рекомендується займатися найнеобхіднішими справами, відмовившись поки що від крутих змін. Здатність концентруватися на цьому дозволить отримати задоволення від найпростіших (але від того не менш важливих) речей.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ — будьте стриманішими у фінансових питаннях: широта вашої натури може вийти вам боком. Багато чого зараз залежить від обстановки в будинку: подбайте про створення затишку та душевну рівновагу своїх рідних. Можливо, вони втомились згладжувати всі гострі кути.

ДІВИ

ДІВ — запланована зустріч принесе важливу інформацію, уточнить розуміння якихось питань. Цей час містить у собі масу можливостей докладання сил. Ви досягнете успіху у комерційних справах, навчанні, поїздках.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, отримають можливість зав’язати цікаві та корисні знайомства. У тих, чиє коло спілкування обмежене, відбудеться зближення з кимось із постійного оточення. Добре працювати з тими своїми емоціями, які псують життя вам та вашим близьким.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ — потурання своїм слабкостям хоч і принесе короткочасне задоволення, але може не найсприятливішим чином позначитися на здоров’ї. У особистих відносинах період характеризується подоланням різних перешкод, як зовнішніх, і внутрішніх.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ — нові знання дозволять подивитись життя з більш вигідної точки зору. Багато хто зараз здатний вийти на новий рівень як у духовній, так і матеріальній сфері. Гарний день для вологого збирання.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГОВ про те, що настав час підвести межу під старими планами та справами. Енергія цього дня допоможе переосмислити минуле та переглянути плани на майбутнє, продумати найближчі колективні заходи. Можливо, зараз вам варто витрачати трохи більше часу.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – ранковий годинник несприятливий для розумової напруги, зате відмінно підходить для фізичної активності. Буде корисним будь-який дотик із природою — нехай навіть дуже короткочасний.

РИБИ

РИБАМ – постарайтеся отримати максимум задоволення від подій цього дня. Знайдіть час для улюбленого заняття або зустрічі з тим, чий спосіб мислення вам особливо симпатичний. Будьте дбайливі до почуттів дітей та коханих.