fbpx

«Буде ліквідований». Астрологи передбачили, коли помре путін

Українські астрологи одностайно віщують російському диктатору смерть у 2022 році.

З початку війни багато астрологів і екстрасенсів роблять свої прогнози на війну та долі головних її учасників, зокрема путіна. Про хвороби та смерть російського диктатора експерти говорять давно, проте цього року їхні прогнози особливо драматичні та одностайні.

«Володимир путін буде ліквідований у 2022 році. Я завжди казав, що це його останній соляр у житті, я це бачив ще минулого року, — каже астролог Влад Росс. — І це незабаром станеться. Головне, пережити жахливий квітень перед затемненнями. Поки Юпітер знаходиться в Рибах, є можливість кулуарно домовитися, домогтися всього санкціями, мирним шляхом. І вже навіть може бути оплачена та людина, яка повинна буде знищити Путіна».

«Захід України у правильному потоці». Екстрасенс Макс Гордєєв розповів, що чекає українські міста в квітні
Астролог із YouTube-каналу Irina Astrology Horoscope вважає, що Україна переможе наприкінці 2022 року, а Путіну залишилося не більше, ніж рік-півтора:

«Можлива смерть путіна. Є два варіанти. Перший — смерть насильницьким шляхом, тобто його застрелять, перекриють повітря у бункері чи отруять чимось. Дуже велика ймовірність цього — весна-літо 2022 року. Але якщо ні в кого не вистачить сміливості це зробити, він помре своєю смертю від якихось хвороб, можливо, онкології, наприкінці 2023 року. Йому залишилося, за найпозитивніших подій, рік-півтора».

Також астролог зазначила, що для Росії найскладнішим буде травень 2022 року, а для України — вересень, коли може статися або поновлення воєнних дій, або сильна криза. Проте з жовтня все почне налагоджуватися: Сатурн відійде від України на найближчі 29 років, й українці більше так не страждатимуть.

Астролог Мартіна Малишева розповіла про те, що путін ще не помер лише завдяки чуду:

«Це мало статися десь іще рік тому. Але технології сучасної медицини випереджають усі астрологічні прогнози. Тому зараз він тримається просто на якихось дивах, якихось технологіях медицини. Але прогнози на цей рік дуже дуже погані для нього, є ризик відмови багатьох систем організму. Тому, думаю, десь до 2023 року чи на початку 2023 року ми побачимо „Лебедине озеро“. Це 100%».

You cannot copy content of this page