fbpx
Перейти до вмісту

Будинок вгору дном. Найнеслухняніші діти за знаком Зодіаку

Кожна людина хоч раз у житті стикалася з дитячим непослухом. Хтось це переростає, хтось сам виправляється, а з кимось доводиться серйозно працювати. Астрологи назвали знаки Зодіаку, під якими, на їхню думку, народжуються найнеслухняніші діти.

Вирощувати неслухняну дитину — справжнє випробування для батьків. Однак багато таких дітей виростають дуже гідними людьми і потім уже вся сім’я зі сміхом згадує їхні казуси. Але поки це відбудеться, мами, тата та інші родичі пожертвують чималою кількістю нервових клітин та сивого волосся.

Овен

Овни готові набивати шишки та розбивати коліна. Їм нудно вчитися за партою, а формальним знанням Овни віддають перевагу практиці. Такі діти висловлюють свої емоції бурхливо та голосно.

Найчастіше саме маленьких Овнів можна зустріти такими, що плачуть на підлозі магазину іграшок. У майбутньому такі істерики зійдуть нанівець, а завзяте бажання мати іграшку трансформується на цілеспрямованість для досягнення власних цілей.

Діва

Назвати характер Дів ангельським не можна, але спокою та доброзичливості їм не позичати навіть у дитинстві. Ці діти намагаються все зробити по своєму, ігноруючи поради та прохання дорослих.

Діти-Діви стягують зі столу ласощі до обіду і розмальовують шпалери помадою. Така дитина менше доставлятиме клопоту, якщо постаратися з ранніх років виховувати в ній відповідальність.

Водолій

Водолії постійно вражають дорослих своїми ідеями, а також спробами їх втілення. Водолії за природою дуже цікаві і мають творчу жилку. Всі свої витівки вони роблять не зі злості, а від потягу до всього незвичайного.

Експерти рекомендують не обмежувати творчі початки у дитини, а брати участь у їх творчих іграх. Для цього є лише один спосіб — дружити зі своєю дитиною.