fbpx
Цей день Гороскоп Чарівність Овнів, увага Терезів та прибуток Стрільців: гороскоп на 16 грудня для всіх знаків зодіаку

Чарівність Овнів, увага Терезів та прибуток Стрільців: гороскоп на 16 грудня для всіх знаків зодіаку

Докладний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 грудня 2021 року

ОВЕН

Сьогодні ви будете просто чарівні. Будь-яке ваше слово чи рух приваблюватиме захоплені погляди. Лихо тільки, що захоплення може зробити оточуючих несміливими, а це, погодьтеся, нудно.

ТЕЛЕЦЬ

Сьогодні ви можете дозволити собі піти на ризик, але лише на виправданий. Однак, варто мати на увазі, що, продемонструвавши свою рішучість, ви завоюєте становище лідера, хочете ви того чи ні.

БЛИЗНЮКИ

Сьогоднішній день може бути прикордонним. Уважніше придивляйтеся до подій, принаймні одна з них з великим ступенем ймовірності різко змінить ваше життя. Щоправда, ненадовго.

РАК

Не зачісуйте всіх під один гребінець, не сваріться з колегами по роботі, не приймайте поспішних рішень. В іншому можете насолоджуватися повною свободою дій.

ТЕРЕЗИ

Вам слід потоваришувати з власною головою, хоча б на сьогоднішній день. Обережність та дисциплінованість збільшать шанси на успішне завершення сьогодення.

ДІВА

Сьогоднішній день може здатися вам нудним, проте відсутність новин сама по собі є гарною новиною. Хоч відпочинете трохи.

ТЕРЕЗИ

Вам потрібна увага та участь оточуючих, але за дивною примхою долі, навіть отримуючи їх, ви можете відчувати себе негідною цієї честі. Цілком даремно, ви цілком усе це заслужили.

СКОРПІОН

Сьогоднішній день просто ідеальний для різноманітних поїздок. Вам досить важко буде всидіти на місці, і якщо ніяких інших переміщень не очікується, ви з великим ступенем ймовірності проведете цей день у біганину по поверхах, коридорах, або, на крайній край, просто міряючи кроками кімнату.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні вас будуть відчайдушно відволікати від виконання обов’язків, а потім докоряти за те, що ви щось не встигли зробити. День чреватий скандалом. Намагайтеся не піддаватися на провокації.

КОЗОРІГ

Сьогодні ви можете відчути щось схоже на жаль про скоєне раніше. Тричі подумайте, чи справді про це варто шкодувати, а тим паче робити якісь кроки для “виправлення” ситуації.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні над вашими жартами не будуть сміятися. Однак це ще не предмет для засмучення, бо з них будуть сміятися завтра, післязавтра, і можливо до кінця тижня.

РИБИ

Не варто підливати олії у вогонь, хоч би як вам хотілося цього зробити. Цілком ймовірно, що ви не в курсі справжніх подій, і ваше втручання нашкодить насамперед вам самому.

Related Post

У жовтні 2021 доленосної зустрічі очікують ці Знаки ЗодіакуУ жовтні 2021 доленосної зустрічі очікують ці Знаки Зодіаку

У ЖОВТНІ 2021 доленосна зустріч ЧЕКАЮТЬ ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ У жовтні в черговий раз проявить свою активність Венера – покровителька міжособистісних відносин в їх самих різних проявах. Тож не дивно,

Гороскоп КОХАННЯ на 3 вересня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 3 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 3 вересня 2021 року Овен Сьогодні ви будете почувати себе втомленим і тому ні на що не здатні. На жаль, ваш коханний навряд чи

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 травня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 травня 2022 року Овен Овни сьогодні можуть потрапити в ситуацію так само незграбну, як і дурну. Причому прямо у себе вдома. Найбільшу небезпеку