fbpx
Перейти до вмісту

Чарівний день 4 грудня 2021 – виконається бажання! Що принесе Сонячне затемнення Знакам Зодіаку?

ЧАРІВНИЙ ДЕНЬ 4 ГРУДНЯ 2021 – ВИКОНАЄТЬСЯ БАЖАННЯ! ЩО ПРИНЕСЕ СОНЯЧНЕ ЗАТМІННЯ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ?

04 грудня о 10:35 відбудеться Молодий місяць та Повне сонячне затемнення у Стрільці, яке закриє коридор затемнень.

Це явище буває кілька разів на рік, тому ми з ним регулярно стикаємося. У цей час буває Повня або Молодий місяць, тобто Сонце і Місяць або встають в опозицію одне до одного, або з’єднуються. У затемнення вони будуть на одній осі з місячними вузлами.

Цього разу світила наберуть «королівський шлюб», тобто з’єднаються. Це емоційно нестабільний період, коли необхідно тримати себе в руках, уникати небезпечних ситуацій та скупчення народу.

У цей час запускається важлива подія, яка носить кармічний, іноді фатальний характер. Не завжди вона буває приємною. Затемнення може змінити якусь із сфер вашого життя. Так як цього разу воно відбудеться в Молодий місяць, варто загадати бажання, тому що у нього є всі шанси, щоб справдитися.

Овни

4 грудня 2021 року вам найкраще загадати бажання, яке пов’язане з освітою, світоглядом та розширенням як ментальних, так і фізичних горизонтів. Мрійте про подорож за кордон, яка змінить ваше життя або прокачати свою експертність.

Тельці

На затемнення вам варто загадати бажання про те, щоб заробити великі гроші. Але пам’ятайте, що вам доведеться багато працювати, щоб воно виповнилося. Також ви можете подумати, щоб знайти чоловіка.

Близнюки

4 грудня ви можете загадати бажання вийти заміж. Ваші партнерські відносини цього року зміняться. Не виключено, що якщо ви не прагнутимете до того, щоб зберегти шлюб, він може дати тріщину і розпастися.

Рак

Багато змін цього року вас може очікувати на роботі, тому вам найкраще загадати бажання, пов’язане з нею. Наприклад, ви можете помріяти про більш високооплачувану роботу. Також варто подумати про те, щоби покращити своє здоров’я.

Леви

4 грудня 2021 року вам варто загадати бажання, пов’язане з романтикою та особистим життям. Також ви можете помріяти про те, щоб виграти у лотерею, написати роман чи стати популярним.

Діви

На затемнення вам найкраще подумати про батьків і батьківський будинок. Також можна побажати квартиру або подумати про те, щоб завести власне сімейне гніздечко, якщо ви їм ще не придбали.

Терези

Цей рік пройде у вас під девізом: «Хочу все знати!» 4 грудня ви можете побажати собі нове навчання, дорогі книги чи машину. Також є сенс попросити у долі для себе нових учнів.

Скорпіони

Цього року на вас чекають зміни у фінансовій сфері, тому ви можете помріяти про те, щоб додали зарплату. Також ви можете подумати про те, де знайти підробіток, або як змінити ваше місце роботи.

Стрільці

4 грудня вам найкраще загадати бажання, пов’язане з вашим саморозвитком, здоров’ям чи власною зовнішністю. Ви можете подумати про те, як краще проявити свої лідерські якості.

Козорог

Темрява 4 грудня 2021 сильно зачепить ваш внутрішній світ. Вам, мабуть, захочеться побути на самоті. Найкраще придумати якесь творче бажання, наприклад, захотіти написати картину або зайнятися фотографією.

Водолії

Цього року зміняться ваші взаємини із друзями. Подумайте про те, як їх покращити. Також ви можете побажати собі зайнятися волонтерською роботою, стати програмістом чи піти на фріланс.

Риби

Цього року зміни торкнуться сфери вашого кар’єрного зростання, тому ви можете побажати отримати нову посаду, здобути популярність або зареєструвати бізнес. Також є сенс накидати план досягнення своєї мети.