fbpx

Час потужної трансформації: що принесуть коридори затемнень-2024 кожному з нас

Цього року на нас чекає два коридори затемнень, які внесуть чимало корективів у життя. Запам’ятовуємо точні дати і знаємо, як прожити їх максимально безболісно та продуктивно.

Здається, небесні тіла ніколи не перестануть перевіряти нас на міцність. Ще на початку року астрологи лякали нас новиною про те, що всі планети Сонячної системи, окрім Венери, цього року будуть ретроградними, як виявилося, що нам на п’яти вже всюди наступають коридори затемнень.

Перший коридор затемнень

Перший коридор затемнень у 2024 році проходитиме з 25 березня до 8 квітня. Він відкриється місячним затемненням 25 березня о 10:12 за київським часом за осі Овен — Терези. Місяць і Сонце в цей час будуть в аспекті опозиції, тобто в напрузі. Іншими словами, просто уяви, що два небесні світила вступлять у бій, який покаже, хто з них яскравіше світитиме.

Особливо сильний вплив у цей період на собі зазнають Овни та Терези, особливо ті, хто був народжений з 23 по 30 березня та з 23 по 30 вересня. Під ударом також опиняться і Раки з Козерігами. Найбільше місячне затемнення торкнеться тих, хто народився з 23 по 30 червня та з 23 по 30 грудня.

Що відбуватиметься

Грубо кажучи, дуже багато всього! Але давайте розбиратися по порядку. У період першого місячного затемнення Місяць проходитиме сузір’ям Терезів. Цей аспект принесе чимало складнощів у відносини і нарешті дозволить розставити крапки над i щодо лідерства.

Багато хто, напевно, намагатиметься шукати рівновагу і баланс, але скажемо відразу, ця ідея приречена на провал. Справа в тому, що в цей непростий час маски мимоволі зриваються, а тому всі ілюзії розбиваються в пух і порох, поступаючись місцем реальності, яка часом буває надто жорстокою.

Як ви розумієте, все це може далеко не найкраще позначитися на спілках. Отже, якщо ти давно була на межі розриву з бойфрендом, то з великою ймовірністю у ваших відносинах буде поставлена крапка. Усі обманщики та маніпулятори будуть покарані, а справедливість та самоцінність нарешті переможуть!

Після Місячного затемнення настає Сонячне, і протягом усього коридору на нас впливатимуть обидва світила. Тож запам’ятай цю дату: 8 квітня, 21:17 за московським часом.

Овни, Терези, Раки та Козероги

У цей момент настане Сонячне затемнення, яке одразу відчують Овни, Терези, Раки та Козероги, особливо ті, хто народився з 1 по 13 квітня, з 1 по 13 жовтня, з 1 по 13 липня та з 1 по 13 січня.

Кожен із цих знаків буде схильний до серйозної і досить непростої трансформації. Її потрібно не лише постаратися пережити, а й спрямувати у позитивний бік. Поява безлічі питань, на які складно буде знайти відповіді, буде зумовлена тим, що Сонячне затемнення буде проходити Овном. Тут вже найдоросліша і усвідомлена людина відчує себе дитиною, що загубилася, яка тільки-но навчилася ходити.

Яка ж головна порада від зірок?

Сім разів відмір один раз відріж. Не соромтеся радитися з тими, кому ви довіряєте, і намагайтеся робити правильні висновки. Постарайтеся не рубати з плеча і все-таки трохи гальмувати перед тим, як прийняти те чи інше рішення.

Другий коридор затемнень

Наступний коридор затемнень у 2024 році проходитиме з 18 вересня до 2 жовтня. Він відкривається місячним затемненням 8 вересня о 5:44 ранку.

Риби, Діви, Близнюки та Стрільці

Це осіннє затемнення особливо сильно відчують на собі Риби, Діви, Близнюки та Стрільці, особливо тих, хто народився з 15 по 21 березня, з 15 по 21 вересня, з 15 по 21 червня та з 15 по 21 грудня.

Що відбуватиметься

У цей момент ви, як і більшість інших людей, напевно, станете надто сентиментальними. Це зовсім не дивно, адже сузір’ям Риб керує Нептун. Саме він лоскотатиме нерви і змушуватиме всіх проявляти більше уваги та турботи до своїх близьких (і вимагати від них того ж).

Найімовірніше, у цей період вам захочеться все частіше заглядати у свій внутрішній світ та детальніше його дослідити.

Намагайся не накопичувати емоції всередині, а виплескувати їх, наприклад, за допомогою творчості. Написання картин, створення віршів чи дошки бажань дозволить позбутися нав’язливих думок і нарешті відчути заповітну легкість.

Будьте готові до того, що вночі вас раз від разу будитимуть сни. Страшні сни вважаються неприємним побічним ефектом місячного затемнення. Щоб зробити їх максимально м’якими або спробувати позбутися їх, приділяйте більше часу медитаціям і водним процедурам.

Постарайтеся не підпускати до себе близько людей із залежностями та психічними розладами. Вони блискавично можуть погіршувати ваш споконвічно крихкий емоційний стан.

Закриває другий і останній коридор у 2024 році Сонячне затемнення у Терезах. Це період сумнівів, претензій, вибору, вимог та вигоди. Напевно ви почнете чіплятися до своєї зовнішності і докопувати до оточуючих, що вони недостатньо хороші. Що вже вдієш — так пустують з нашим самопочуттям небесні тіла!

Що робити? Просто сфокусуватися на спокої та зосередитися на власному уявленні. Те, як си виглядаєте і як себе подаєте у цей період, має величезне значення. Тому в цьому плані будьте уважнішими, щоб у майбутньому не заробити собі антипопулярність.

Овни, Терези, Козероги та Раки

Овни, Терези, Козероги та Раки, а особливо ті, хто народився з 25 березня по 3 квітня, з 25 вересня по 3 жовтня, з 25 грудня по 3 січня та з 25 червня по 3 липня замисляться про зміну роботи та іміджу. Утім, у цьому немає нічого поганого. Продумайте план дій до нового кращого життя, але тільки після закінчення місячного затемнення — про всяк випадок

You cannot copy content of this page