fbpx

Час самореалізації. Чотири знаки зодіаку, які будуть найуспішнішими в сезон Водолія

21 січня, одразу після завершення періоду ретроградного Меркурія, починається багатообіцяючий сезон Водолія.

Молодик 21 січня у Водолії – це ідеальний час, щоб почати нові захоплюючі проєкти, реалізувати незвичайні мрії та ідеї, прийняти нашу індивідуальність. Кожен молодик пов’язаний із плануванням і встановленням намірів, а позаяк цей відбуватиметься в прогресивному Водолії, він спонукатиме нас вийти за рамки. Реалізуйте свої найнестандартніші ідеї, впроваджуючи практичні кроки для їх реалізації. Венера і Сатурн також зустрічаються у Водолії приблизно в цей час, що дає потенціал довголіття стосункам і фінансовим проєктам, створеним у період молодика.

У духовному плані молодик 21 січня у Водолії — це час зробити крок назад і поглянути на широкий спектр речей. Саморефлексія є ключовою під час цих вихідних. Роздуми про свої унікальні риси, які відрізняють вас від інших, і робота над тим, щоб прийняти себе й своє я, можуть допомогти вам реалізувати ідеальний спосіб життя у 2023 році.

Астрологи також прогнозують надзвичайно вдалий сезон для кількох знаків зодіаку.

Тельці – Цей молодий місяць висвітлює ваше соціальне життя та просить вас вийти за рамки в сфері кар’єри. Ваша репутація наразі на хорошому рахунку, тож астрологи радять проаналізувати свій кар’єрний шлях і, можливо, зробити кілька змін і вдосконалень. Сезон Водолія чудово підійде для зміни роботи чи початку власної справи, котрі планети будуть всіляко благословляти.

Терези – Ваша творча енергія буде литися через край під час цього оптимістичного молодика, тож астрологи радять практично використовувати її. Цей потужний місячний період дає вам змогу почати нові творчі проєкти, тож не втрачайте цю можливість. Астрологи також попереджають, що під час цього молодика можуть з’явитися нові перспективи побачень і романтики.

Козероги – У цей молодий Місяць у вас на думці будуть гроші, тож це чудовий момент для того, щоб спланувати фінанси, зробити якісь інвестиції чи почати заощаджувати на давню мрію. Далекоглядна енергія цього місячного періоду може надихнути вас знайти нове хобі, котре врешті зможе стати додатковим джерелом доходу.

Водолії – Головне завдання для Водоліїв у їхній сезон — прийняти себе, бути автентичними та повністю відповідати ідеальному портрету себе. У цьому місяці на горизонті великі трансформації особистості, моральні та фізичні, тож не бійтеся експериментувати навіть із тим, що здається вам дуже дивним. Зміни врешті приведуть вас у точку, котра вам дуже сподобається.

You cannot copy content of this page