fbpx

 Часткове місячне затемнення в Повний місяць 19 листопада 2021: що нас чекає

Часткове місячне затемнення в Повний місяць 19 листопада 2021: що нас чекає

Цього дня відбудеться часткове місячне затемнення у Знаку Тельця. Це означає, що сьогоднішній Повний місяць буде в рази небезпечніший за звичайний. Астрологи розповіли нам про те, що на нас чекає цього дня.

Цей день входить до числа найнебезпечніших у листопаді. Сьогодні не можна розслаблятися та пливти за течією. Намагайтеся взяти своє життя у власні руки, не довіряючи нікому вирішувати щось за вас.

Підвищення агресії

Помітним буде підвищення рівня агресії серед людей. Вирішувати конфліктні ситуації більшість із нас стане кулаками та зухвалими словами, ультиматумами тощо.

Та мала частина людей, яка якимось чином зможе в цей Повний місяць знайти в собі сили для того, щоб вирішити проблеми мирним шляхом, стане щасливішою. У них буде можливість присвятити час не сваркам та розбіркам, а своїй родині, відпочинку, справам.

У цей Повний місяць нас чекають неприємні випадкові зустрічі в транспорті, в чергах. Люди будуть непоступливими. Якщо хтось образить вас, не звертайте на це увагу. Так, ваше самолюбство може постраждати, але повірте, що це найменше з того поганого, що може статися, якщо ви підтримаєте агресора.

Поява лицемірства та пліток

Через затемнення Місяця в цей Повний місяць може відбутися суттєвий сплеск пліток. Не вірте тому, що вам говорять про інших людей, поки ви самі не переконаєтеся в цьому. Довіряйте фактам, тому що багато хто захоче спотворити правду заради своєї вигоди.

Люди будуть частіше брехати і вдавати. У кожного може виникнути бажання прикрасити правду, але краще не робити. Ви можете втратити авторитет.

Проблеми з покупками
Місячні затемнення часто провокують людей на так звані емоційні покупки, коли нам хочеться щось купити, але не через здоровий глузд, а просто так, щоб зробити собі приємно. Намагайтеся не здійснювати таких витрат. Максимум, що сьогодні можна робити, це заплановані і не дорогі покупки. Можна купувати їжу, господарські товари, якісь дуже важливі дрібниці.

Намагайтеся більше працювати, менше лінуватися та сумувати. Заробляйте гроші, але не поспішайте їх витрачати, якщо не хочете потрапити в халепу.

Поганий настрій
Місячні затемнення викликають проблеми на емоційному рівні. Не виключено, що сьогодні ви випадково згадаєте якісь неприємні події з минулого, почнете корити себе за помилки та програші на фінансовій та любовній ниві.

Астрологи настійно рекомендують не занурюватися в думки про минуле і в ностальгію за минулим кохання. У такий день, як цей, краще фокусуватися лише на тому, що відбувається зараз.

Related Post

Гороскоп недоліків: обережно, Водолії!Гороскоп недоліків: обережно, Водолії!

Обожнюють все нове, з легкістю кидаються в експерименти, чарівні, щедрі з тими, кого взялися опікуватися, і дуже цікаві в спілкуванні. Але з купою недоліків, які складно терпіти! Отже, у нас

Гороскоп на 29 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 29 червня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 29 червня 2021 Овен Цей день підходить для розширення кола знайомств. Ви можете отримати цікаву ділову пропозицію. У відносинах з коханою людиною особливих змін не очікується. Приділіть більше

Любовний гороскоп на 8 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіакуЛюбовний гороскоп на 8 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 жовтня 2021 року Овен Сьогодні вашому коханому буде непросто вам догодити, однак ви не будете надто вибагливі і вимогливі. Просто йому, можливо, місцями