fbpx

Червень розпочнеться з легкості у справах — прогноз на 3-17 червня 2024 року

3 червня 2024 року перехід Меркурія входить до Близнюків. Прогноз астролога

3 червня 2024 року Меркурій приєднується до Юпітера, Венери та Сонця в Близнюках, посилюючи частоту обміну ідеями. Він пробіжить через знак всього за два тижні, тому якщо ви хотіли щось сказати, зараз саме час це зробити.

Коли Меркурій знаходиться у Близнюках, ми особливо товариські та цікаві. Меркурій почувається як вдома у Близнюках, одному із знаків, яким він керує.

У Близнюках Меркурій виштовхує нас у соціум: нам цікаво спілкуватися, говорити та слухати, знайомитись. Це гарний час для нетворкінгу, встановлення нових зв’язків.

У цей період ми соромимося і готові заговорити з незнайомими людьми. Ми також схильні отримувати більше задоволення від поверхневих знань, ніж від глибокого вивчення якоїсь однієї теми.

Коли справа доходить до висловлювання думки чи обговорення, ми особливо проникливі. Нас приваблює гра слів, каламбури та дотепні жарти, і ми легко відволікаємось.

Наступні два тижні пройдуть дуже швидко, і є велика ймовірність, що ми дамо певні обіцянки чи зобов’язання, що ґрунтуються на небезпечній комбінації витання у хмарах та небажання в цьому зізнатися.

Тому наше поточне завдання бути активним слухачем. Під час розмови запитуйте, щоб ваша увага не відволікалася. Шукайте роз’яснення щодо заплутаних питань. Пам’ятайте: немає дурних питань.

Характеристики циклу Меркурія у Близнюках

  • інтерес до інформації
  • спритність рук та розумові здібності
  • володіння мовою, балакучість, гнучкість
  • здатність наслідувати, швидко схоплювати, швидко вирішувати
  • Нервова енергія.

Вплив Меркурія у Близнюках на знаки Зодіаку

Овен

Для вас відкривається двотижневе вікно можливостей, що дозволяє вести переговори щодо контрактів щодо бізнесу, вашої особистої мережі, автомобіля чи комп’ютера. Меркурій входить до Близнюків, привертаючи увагу до вашого третього сонячного будинку.

Тут Меркурій наділяє вас відмінними комунікативними навичками та кмітливістю мислення. Стомлюючі завдання, як правило, легше виконувати, коли Меркурій перебуває у Близнюках. Перегляньте контракти, які підлягають продовженню, від систем сигналізації до побутової техніки.

Телець

Успіх – це внутрішня робота, коли ви можете виявити області своєї особистості, над якими ще потрібно трохи попрацювати. Меркурій входить у Близнюки, ваш сонячний будинок особистих цінностей, і динамічна природа цієї стрімкої планети може створювати хвилі усвідомлення, які є своєчасними та необхідними.

Це чудовий час, щоб почати вести щоденник. Ведіть запис своїх почуттів. Попросіть друзів або наставника оцінити ваші сильні та слабкі сторони. Встановіть ціль і фіксуйте, чого ви досягнете за наступні два тижні.

Близнюки

Меркурій входить у ваш знак, яким він керує, даруючи вам неймовірний інтелектуальний час. Ваші комунікативні навички покращаться. Ви можете стати чудовим промовцем.

Якщо ви завжди хотіли запустити подкаст або створити обліковий запис YouTube або TikTok, наступні два тижні ідеально підходять для того, щоб закласти основу для вашої роботи. Це також чудовий день, щоб зустрітися з друзями для стимулюючих розмов або приємно провести час за читанням книг у місцевій бібліотеці чи книгарні.

Рак

Всесвіт постійно говорить, і ваша духовна природа стає сильнішою, коли Меркурій входить до Близнюків. Ви гармонійніші з енергією навколо вас. Ви можете підключитися до високих вібраційних частот і встановити сильний намір.

Зверніть увагу на мрії. Вони можуть стати яскравішими. Це чудовий час, щоб почати медитувати чи спробувати періодичне голодування. Завітайте до занять йогою або проконсультуйтеся з майстром Рейки, щоб відкрити свої чакри.

Лев

Ви відкриті та сприйнятливі до навчання в інших, і коли Меркурій входить до Близнюків, вам сподобається громадська діяльність, яка створює можливості для інтелектуальних бесід.

Розгляньте можливість відвідування відкритої публічної лекції з цікавої теми у місцевому музеї чи державному університеті. Купуйте квиток на професійну конференцію та сплануйте свій маршрут. Шукайте дружні або ділові зустрічі, які дозволять вам поєднати бізнес та розвагу.

Діва

Ваша кар’єра може отримати імпульс завдяки вашим чудовим комунікативним навичкам. Меркурій входить у Близнюки, ваш сонячний будинок роботи та соціального статусу.

Це чудовий період у вашому житті, коли ви можете покращити думку інших про вас. Одягатися напоказ. Вдумливо плануйте свої соціальні взаємодії і будьте ретельно підготовлені до зустрічей та мозкових штурмів.

Терези

Іноді цікаво подискутувати на якусь тему, пов’язану із прийняттям рішень на високому рівні. Тепер, коли Меркурій входить до Близнюків, настав час співпрацювати з усіма, з ким ви пов’язані, і надавати їм деяку підтримку. Вивчіть можливості стати волонтером, вирушити у відпустку у далеку країну та публікувати у соціальних мережах пізнавальну інформацію.

Скорпіон

Ви можете бути трохи екстрасенсом, і коли Меркурій входить до Близнюків, ваша інтуїція сильно зростає. Ви можете виявити, що більш чітко відчувати енергію кімнати. Можливо, ви навіть відчуєте глибоку гармонію з друзями та близькими членами сім’ї.

Це чудовий час, щоб провести читання карток Таро у професійного таролога або запланувати інтерпретацію натальної картки у сертифікованого астролога. Ви зможете багато дізнатися про себе та інших протягом наступних двох тижнів. Чим більше досліджень ви вирішите провести, тим більше відкриються ваші очі.

Стрілець

Краса в очах того, хто дивиться, і для вас, коли Меркурій входить до Близнюків, ви бачите глибоку інтелектуальну натуру вашого партнера як видовище, на яке варто споглядати. Це чудовий час, щоб краще дізнатися про свою другу половинку.

Вам сподобаються заняття, які дозволять вам розкрити тонкощі їхніх думок та особистості. Зверніть увагу на мову тіла вашого партнера та спробуйте читати між рядками, щоб зрозуміти, які його потреби.

Козеріг

Зберіться, Козеріг. Меркурій входить у Близнюки, активуючи сектор вашого повсякденного життя, що робить цей час ідеальним для того, щоб розібратися з купою файлів, документів та будь-якого безладу, який дратував очі з початку року.

Складіть план своєї стратегії та дослідницьких систем, які працюють на інших, щоб побачити, що може бути корисним для вас. Постарайтеся покращити свій повсякденний потік, щоб, працюючи над справами, ви також приділяли собі більше часу.

Водолій

У душі ви дитина, тому вхід Меркурія до вашого сонячного будинку веселощів та ігор — це дуже хвилюючий час для вас. Це гарний час для занять декоративно-ужитковим мистецтвом або вивчення нового танцю.

Якщо вам подобається ходити на вечірки або громадські заходи, такі як продовольчі ярмарки або художні виставки, зараз саме час взяти в них участь і зробити безліч фотографій, щоб поділитися ними з іншими улюбленими програмами для соціальних мереж.

Риби

Не намагайтеся зробити більше, ніж ви можете витримати. Всесвіт може надати вам межі, які допоможуть вам менше робити та більше відпочивати. Меркурій входить у Близнюки, ваш сонячний будинок вдома та сім’ї.

Якщо ви витрачаєте багато енергії на турботу про зовнішній світ, настав час відступити та зосередитися на своїх потребах та бажаннях. Заплануйте час простою. Якщо у вас є вільний час, попросіть день чи два, щоб зайнятися своїми особистими зустрічами та потребами.

You cannot copy content of this page