fbpx

Чого чекати від коридору затемнень знакам зодіаку: прогноз на 14–28 жовтня 2023 року

14–28 жовтня 2023 року ми увійдемо осінній коридор затемнень. Це феномен, коли два затемнення (сонячне та місячне) йдуть один за одним з незначним інтервалом.

Спочатку зазвичай відбувається затемнення Сонця, а приблизно через 14 днів затемнення місяця. Коридор затемнень розпочнеться вночі з 14 на 15 жовтня у знаку Терезів із затемнення Сонця. Закінчиться він 29 жовтня, коли затемнення Місяця трапиться у знаку Тельця.

Всі затемнення значно впливають на людину, а коридор затемнень має особливо сильну енергетику. Він починає діяти людей за кілька днів до астрономічного явища.

Події цього періоду безпосередньо впливають на енергетику людини до наступу наступного коридору.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЦЕЙ ЧАС?

Якщо розподілити енергію з розумом і постаратися уникати непристойних вчинків, це явище може виявитися корисним для вас. Однак при помилках ви можете зіткнутися з невдачею.

Несприятливі події, що відбуваються у цей кармічний час, пов’язуються з наслідками поганих вчинків. Яким буде напрямок впливу затемнень, позитивним чи негативним, залежить від вас.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ В ЦЕЙ ЧАС?

Бажано уникати прийняття важливих кардинальних рішень та не робити необдуманих кроків. При скоєнні помилок доля змусить вас викупати їх довгий час.

Завершення відносин та розрив зв’язків також не бажаний у цей період. Ймовірно, згодом ви шкодуватимете про це рішення. Не рекомендується конфліктувати та вступати у конфронтації з оточуючими.

Це саме той вид «енергетичних витрат», наслідки якого відчуватимуться протягом тривалого часу.

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ, ЩОБ ВАМ УСМІХНУЛАСЯ УДАЧА?

Уважно стежте за тим, що відбувається в цей час. Все має свою причину, і важливо не тільки виявити її, але й винести уроки з того, що сталося.

Без зусиль позбавляйтеся всього віджилого і непотрібного, будь то фінанси, люди або щось ще. Важливо розуміти, що під час кармічного перезавантаження відпускати непотрібне це правильно. Нові та сприятливі можливості обов’язково прийдуть на зміну втраченого.

СОНЯЧНЕ ЗАТМІННЯ У ТЕРЕЗАХ

14 жовтня 2023 року настане фаза затемнення Сонця у Терезах, яка передвіщатиме зміни в нашому житті. У цей період краще утриматися від ухвалення важливих рішень через підвищену емоційність. Сонячні затемнення відбуваються лише під час молодика, при цьому Місяць залишається невидимим на небосхилі.

Сонячне затемнення у Терезах віщує позитивні чи негативні зміни у нашому особистому житті та діловому партнерстві. Сонячне затемнення 14 жовтня 2023 року матиме вплив на вас, мотивуючи новими починаннями та постановкою цілей. Важливо приймати ці зміни з подякою, оскільки вони означають початок нового циклу подій.

МІСЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ В ТЕЛЬЦІ

Затемнення Місяця може стати причиною емоційної напруги та завершення певних сценаріїв. Це може стати причиною рефлексії та занурення у себе. У періоди місячних затемнень рекомендується зайнятися обробкою земельної ділянки та турботою про сад.

Дозвольте собі насолодитися смачною їжею та трохи розслабитися. У цей період існує тенденція до занять, які не приносять реальних результатів, а лише забирають сили та час.

Часткове місячне затемнення в Тельці 28 жовтня 2023 обіцяє бути мирним. У вас може посилитися інтерес до природи та мистецтва. Самотність сприятиме умиротворенню і допомагатиме структурувати думки.

You cannot copy content of this page