fbpx

Чого знаки зодіаку бояться у стосунках

Що тільки не вигадають люди, аби під вінець не йти: і ганчіркою вони стати не хочуть, і за банківський рахунок свій переживають… Астрологи розповіли, чого знаки зодіаку бояться у стосунках.

Овен

Овни бояться, що їх перетворять на ганчірку, яка на швабру. Ось потрапить хтось такий, який на всі гарчання відповідатиме «Так, милий!», «Як скажеш милий!», і як накажеш з ним скандалити, посуд бити, речі з вікна викидати, потім збирати їх разом по деревах і миритися ? Для чого взагалі жити після такого? У чому сенс життя, Карле?

Телець

Телець боїться, що коханий чоловічок прийде до них у будинок і зруйнує їхній ідеальний світ. Вип’є коньячок французький десятирічної витримки, омара, який поруч із пельмешками в морозилці лежав, з’їсть, шовкову білизну пам’ятає… Телець, звичайно, запаси провізії швиденько відновить, але бажаючих розсістись на шиї хоч відбавляй, а шия одна.

Близнюки

У Близнюків, зазвичай, роздвоєння особистості. З одного боку, вони бояться самотності, з іншого, увага! – теж самотності. А ось з ким поговорити буде, якщо коханий чоловічок кисень перекриє? «Що в магазині купити, що ввечері поїсти, кіт знову нагадив, треба прибрати, у тебе є що у прання біле…» — от і, як то кажуть, поспілкувалися. І як із цим жити?

Рак

Рак боїться, що їхній чоловічок втече зі старанно звитого, затишного і теплого, гніздечка. У його розумінні зрада — це не тілесні втіхи, а там, курячий бульйончик чужий посербати, булочки з вишнею чужі похвалити, рецепт тортика додому випросити. Як тільки Рак за таким свою ненаглядну половинку застукає, все, розлучення і дівоче прізвище! І не буде пощади!

Лев

Знаєте, який найстрашніший кошмар Лева? Життя в стилі «боса, вагітна та на кухні». І не кажіть Леву, що це єдиний спосіб зробити жінку щасливою, а то перетворитесь на черговий мисливський трофей, який він ховає у вбиральні. Леви бояться занудьгувати і запліснівати, тож кожну п’ятирічку, як у СРСР, за планом, змінюють партнера і ховають його опудало до шафи.

Діва

Якщо хочете, щоб Діва збожеволіла, киньте її у вир невизначеності. «Я тебе люблю, але заміж не візьму, або візьму, але за десять років!» — все, гадайте, півсправи зроблено. Тут головне — вчасно втекти, бо Діва одягне на себе маску ката, зійде на ешафот і відрубає, ні, не собі, а вам, голову. Все правильно, не було чого тут «Не знаю, люблю я тебе чи ні».

Терези

Терези бояться скандалів. От скажіть нам, навіщо заводити когось удома, щоб він потім кричав, як березневий кіт, ночами, вимагав, то пожерти, то труси чисті… Таких розправ Терезам, естетам у десятому коліні, не витримати. А потім, заведеться, почне скандалити голодний і непрасований, як його потім вигнати? Знову роками зважувати “за” і “проти” – ні, навіщо воно треба.

Скорпіон

Скорпіони бояться, що їм зрадять. Ні, не як Діви, які всі переживають, що їхня чоловічка принесе додому якусь заразу і доведеться всім сімейним колективом червоніти у венеролога та пити антибіотики. А в тому, що коли зрадив, значить, Скорпіони в ліжку — сірість і туга, а що за таку образу належить зраднику? Правильно! Горіти в пеклі!

Стрілець

Стрілець боїться втратити волю. Що одного прекрасного дня він прийде додому, а там «Хто сьорбав у моїй чашці і все виплескав! Хто лягав у мою постіль і зім’яв її! і так далі. Немає гірше повісті на світі для Стрільця, ніж повість про трьох ведмедів, особистий простір якого було порушено однією зухвалою маленькою дівчинкою. Тож серйозні стосунки для Стрільців — це складно.

Козеріг

Козероги бояться втратити себе у стосунках. Як потім, після всіх цих нічних «обіймашок та цілашок», та ще й із засосом на шиї, виглядати серйозною людиною та командувати всіма направо та наліво? Ці товариші з веслом і справді думають, що «ніжності та лобизування» можуть зробити з них матрац. От і шукають Козероги чоловічка собі, такого, щоби менше в романтичну лабуду вірив.

Водолій

Водолії нічого не бояться. Розлюбив? Сам дурень! Влаштував скандал і розбив бабусин сервіз? Та й добре, буде привід викинути ці столітні чашки. Зібрав чемодан і повернувся додому лише за три тижні? Круто, а ну, розкажи, де був, чим займався? Єдине, що лякає Водолія — це нудьга, коли «жили вони довго та щасливо та померли в один день».

Риби

Ми думали, що Рибам усе пофігу, а вони, виявилося, бояться, що їх розлюблять. Безпорадні на вигляд, вони готові за запитом коханого чоловічка перетвориться на русалку, акулу чи барабульку, аби їх любили, і любили, і любили… Бо якщо Рибу розлюблять, то — це все, пиши пропало. Ні тобі ясності розуму, ні тверезості думки на найближчі півроку…

You cannot copy content of this page