fbpx

Чоловік пішов від мене до дочки моєї найкращої подруги

Історія із серії “сивина в голову – біс в ребро”. Мені з одного боку смішно, а з іншого навіть соромно за те, що відбувається з моєю сім’єю. Жили з чоловіком душа у душу. Підняли двох дітей… Нам зараз трохи за 50.

І приблизно півроку тому тоді ще чоловік повідомив мені, що хоче розлучитися. Я спочатку навіть не вірила, що та сама людина, яка колись клялася у вічному коханні, кидає мене.

Але далі ставало цікавіше … Він пішов до дочки моєї подруги. Колишній зробив широкий жест і залишив мені квартиру. Усім розповідає, що “справжнє кохання” сліпе. А йому крім кохання нічого не треба.

В результаті я не спілкуюся з колишнім чоловіком та з колишньою подругою. Колишня подруга не спілкується з моїм колишнім та зі своєю дев’ятнадцятирічної донькою. Пересварилися всі з усіма.

Найцікавіше в цій історії те, що дочка колишньої подруги покинула мого колишнього, видоївши з нього всі рештки грошей. Тепер ніхто взагалі ні з ким не спілкується.

Іноді дивишся якийсь серіал … І здається, що в реальному житті такого марення статися не може … Але ні, в житті трапляється марення куди «цікавіше».

You cannot copy content of this page