fbpx

Чому не можна прибиратися вдома вечорами? НАРОДНА ПРИКМЕТА, ЯКА ЦЕ ЗАБОРОНЯЄ!

З давніх часів темний час доби вважався небезпечним для людини. Це пов’язано з повір’ям, що це час, коли представники темних сил блукають по світу з метою нашкодити людям. Так і з’явилася прикмета, згідно з якою вважалося, що якщо підмітати ввечері, можна залучити нещастя і вимести достаток.

ПРИБИРАТИСЯ УВЕЧЕРІ – вимести ДОСТАТОК

Існує повір’я, що прибиранням у вечірній час можна залучити бідність. Не можна ні підмітати, ні мити підлогу, ні витирати пил.

Наші предки вірили, що прибираючи ввечері, можна дуже швидко змити будь-які фінансові надходження, і що найголовніше, залучити їх назад, буде практично неможливо. У підсумку, будь-які гроші, які будуть надходити в будинок, будуть швидко йти, при цьому нічого корисного купуватися не буде.

Є одне виключення: ввечері можна підмітати, але тільки до заходу. Наші предки вважали, що в цьому випадку в будинок прилетить ангел.

Якщо ви вирішили помахати віником, коли сонце вже зайшло, чекайте біди.

Багато хто задається питанням, а що ж робити, якщо треба прибрати розсипане сміття, не будеш же ходити по ньому до ранку.

В цьому випадку допустимо зібрати його на совок, але не викидати до світанку. Що стосується пилососа, то у наших предків не було такої побутової техніки, тому прикмети не поширюються на нього. Але все ж, не варто ризикувати, і залишити прибирання до ранку.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПРИБИРАТИ, ЩОБ ПРИВЕРНУТИ ДОСТАТОК

Щоб поліпшити фінансове становище і впоратися з неприємностями, достатньо при збиранні дотримуватися простих правил: Не можна прибирати в церковні свята.

Ці дні потрібно присвятити Богові: відвідувати службу, а не думати про мирські турботи і прибирання в будинку. Важливо правильно вимітати приміщення. Починати рекомендують з дальнього кута, і закінчувати у порога.

Це дасть можливість позбавити кімнату від негативу. При цьому варто відзначити, що помісти віником через поріг категорично заборонено, оскільки так можна швидко вимести з дому грошову енергію, а також залучити різних недоброзичливців.

Існує прикмета, що винесення сміття з хати вечорами призводить до відтоку грошової енергії.

Щоб не страждати від нестачі грошей, не можна протирати кухонний стіл рушником після заходу і прибирати крихти.

Рекомендують просто зібрати їх, скласти в тарілку і віддати на наступний день птахам. Це вірний спосіб привернути в будинок позитивну енергію і фінанси.

Справи, які здатні збільшити добробут потрібно виконувати на зростаючий Місяць. Саме в цей час рекомендується займатися пересадкою домашніх рослин, прибиранням на кухні, приготуванням заготовок.

Щоб дотримуватися цього повір’я в сучасному ритмі життя, необхідно підключити сім’ю до ведення домашніх справ і розподілити між ними обов’язки.

Це дозволить зберегти і примножити достаток і уникнути багатьох неприємностей. Іноді краще рано встати, щоб зробити прибирання, а вечір присвятити собі і своїм близьким.

You cannot copy content of this page