fbpx

Чому тобі не щастить у коханні, підкаже твій знак зодіаку

Якщо ваші відносини систематично не складаються, то можливо проблема в тому, що ви їх уникаєте? Розбираємось, чого ви боїтеся насправді.

Кожен знак зодіаку має сильні сторони, які й іншим не завадить запозичити, щоб бути успішнішими і щасливішими. Але ніхто не складається з одних достоїнств — у всіх є й недоліки, які ускладнюють життя загалом і особливо романтичні відносини. У чому ваша слабкість і що заважає вам здобути щастя в коханні? Ловіть астрологічну підказку — нехай вона допоможе виправитися і більше не відштовхуватиме кандидатів у половинки.

Овен

Овну складно показати свою слабкість, тому у відносинах він найбільше у світі боїться втратити свою незалежність та індивідуальність.

Телець

Телець готовий занурюватися в кохання з головою, віддаючи все, що має. Але Тельця постійно переслідує страх: а раптом об’єкт його зітхань не зможе відплатити йому тією самою монетою?

Близнюки

Близнюки люблять свободу, але при цьому хочуть, щоб кохана людина була їм віддана і дбала про них. Ця нестикування в бажаннях породжує страх: чи варто взагалі дозволяти незнайомій людині наближатися надто близько?

Рак

Рак дуже чутливий, тому зрада для нього — найстрашніше, що можна придумати. Настільки, що одна думка про можливу зраду (навіть якщо цього немає й близько) змушує його тікати від стосунків, стрімголов.

Лев

Незважаючи на відкритість світу та дружелюбність, Леву нелегко даються стосунки з протилежною статтю: боячись пожертвувати зайве, він усіляко захищає себе від надміру близьких контактів.

Діва

Діва часто дає критичну оцінку, причому під роздачу найчастіше потрапляє і вона сама — так, що вважає, що вона недостатньо хороша для об’єкта свого кохання.

Терези

Терези чудово знають усі свої гріхи, і тому соромляться відкритися іншій людині, показавши деякі свої неприємні риси.

Скорпіон

Скорпіон боїться, що у відносинах стане вразливішим, втратить такий значний для нього контроль над ситуацією.

Стрілець

Стрілець — один із найприязніших знаків зодіаку, проте, коли справа доходить до близьких стосунків, його буквально сковує недовіру до партнера.

Козеріг

Козеріг боїться невірності як чуми — йому набагато простіше бути на самоті, ніж безперестанку мучити себе питаннями: «Чому він не пише? Що він так довго робить на тусовці? А раптом…”

Водолій

Водолій — наочний посібник зі страхів стосунків. Тут і страх втратити незалежність, і страх невідповідності очікуванням партнера, і страх емоційної близькості.

Риби

Риби не соромляться прибрехати, якщо в цьому є необхідність, але думка про те, що їх партнер може збрехати, надовго вибиває їх з колії.

You cannot copy content of this page