fbpx

Чорна смуга закінчиться в жовтні 2021 для 4-х Знаків

У жовтні 2021 року представники деяких Знаків Зодіаку зможуть вибратися з чорної смуги завдяки гармонійним аспектам планет. Отже, кому ж вдасться впоратися з неприємностями?

Раки

Якщо у вас були проблеми в родині, нерозуміння, а також брак грошей на найнеобхідніші речі і на предмети побуту, на вашій вулиці настає свято. Тепер ви зможете дозволити собі купити не тільки кавомолку або мікрохвильову піч, а й розкішно обставити квартиру.

Це сприятливий час для того, щоб придбати земельну ділянку, затіяти ремонт або почати будівельні роботи. Якщо ви вирішили знайти підробіток, зараз ваші старання увінчаються успіхом.

Ви можете отримати спадок або взяти участь в сімейному бізнесі. Це найкращий момент для того, щоб вирішити свої житлові проблеми. Ваші партнери або родичі можуть проявити щедрість і спонсорувати вас грошима.

Ви можете отримати страховку або дивіденди, взяти іпотеку. Не виключено, що вам виплатять аліменти. Зараз можна зайнятися медитаціями, гіпнозом, психологічними практиками.

Це особливо вдалий час для кондитерів, працівників готельного бізнесу, медичного персоналу, акторів, вихователів і співробітників охоронних підприємств.

Діви

У жовтні 2021 року ви зможете вирішити проблеми, пов’язані з вашим матеріальним становищем, рутинними обов’язками, роботою, документами і здоров’ям. Ви зможете навести порядок в столі, рахунках, телефоні та комп’ютері. Вам можуть збільшити зарплату, виплатити премію, повернути борги. Якщо ви не могли освоїти будь-які обов’язки, в цей час у вас вийде майстерно ними опанувати.

При бажанні ви зможете змінити місце роботи. У цьому місяці ви зможете сісти на дієту, розпланувати своє життя, подбати про своє здоров’я. Це ідеальний час для того, щоб відвідати косметолога, лікаря. У вас з’являться гроші на те, щоб купити або відремонтувати машину.

Зараз у вас з’явиться можливість познайомитися з людьми, які стануть вашими учнями або допоможуть вам втілити в життя ваші проекти. Ви зможете завести роман, фліртувати, розважатися і отримувати задоволення від життя. Це чудовий час, щоб написати книгу, зустрітися з однокласниками або купити телефон. Ваші шанси на те, щоб виграти на ставках, біржі або в лотерею зростуть у геометричній прогресії. Також ви можете чекати подарунків від шанувальників або влаштувати свято.

Козороги

Якщо у вас були проблеми з грошима, в жовтні 2021 року ці фірми несподівано вирішаться. В цьому плані зможе допомогти людина, яку ви зовсім не знаєте. Джерело вашого доходу може залишитися таємницею для оточуючих. Ви зможете монетизувати власні таланти та творчість.

Гроші прийдуть через живопис, музику, фотографію або психологію. Ви можете завести свій канал на ютубі або стати візажистом. Фінансовий успіх чекає лікарів, хіміків, фармацевтів, психологів, сценаристів, видавців, а також співробітників секретних установ.

Леви

У жовтні 2021 року біля вас з’явиться шанс вирішити проблеми в особистих і ділових відносинах. Ви можете зайнятися купівлею-продажем меблів, одягу або продуктів.

Це відмінний час для того, щоб укладати договори, відправлятися в поїздки, займатися звідництвом, проводити конкурси і кастинги. Також це ідеальний момент для того, щоб вчити чи вчитися, наприклад, танців, живопису, флористики, етики або письменницької майстерності.

Не виключено, що ви зможете укласти вигідну угоду, підписати договір або вийти заміж.

You cannot copy content of this page