fbpx

Чуття Скорпіонів, влада Козерогів та шлюб Риб: докладний гороскоп на 30 січня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати від цього дня

ОВНИ отримають у своє розпорядження цінну інформацію. Це допоможе визначитись із подальшими планами. Не приймайте глобальних рішень щодо сім’ї.

ТЕЛЬЦІ, наведіть порядок у документах та інших паперах. Не тягніть з тим, що необхідно зробити: краще покінчити з цим якнайшвидше.

БЛИЗНЮКИ, можливо, зараз рухаються вперед повільніше, ніж би їм хотілося, зате в майбутньому отримають більше, ніж очікують. Потрібно стежити за своєю промовою.

РАКИ, в першу половину дня можна досягти домовленості, на яку вдруге довелося б витратити набагато більше енергії та матеріальних засобів. А ось цього вечора стосунки краще не з’ясовувати.

У ЛЬВІВ успішно пройде взаємодія з державними організаціями. Ви зараз здатні подолати будь-які перешкоди, але при цьому можете уповільнити роботу оточуючих.

ДІВАМ добре переймати досвід, поповнювати свій арсенал новими навичками. Ближче до вечора ви відчуєте масу енергії і зможете зайнятися особистими справами.

ТЕРЕЗИ вдало продемонструють світові деякі зі своїх численних талантів. Передноворічний клопіт поєднується з романтичним настроєм і передчуттям змін.

СКОРПІОНИ справлять дуже приємне враження у суспільстві. Чоловіки, у професійній сфері саме ви керуєте перебігом справ. Жінки сьогодні здатні зробити вдалі покупки, керуючись природним чуттям.

СТРІЛЬЦЯМ варто врахувати, що їхні пропозиції можуть бути неправильно витлумачені. Не беріть на себе обіцянок, щодо яких сумніваєтеся. В особистому житті
вітаються сюрпризи.

КОЗЕРОГОВ здатні викликати в інших людях наплив нових ідей та спрагу діяльності. Час взаємних залицянь, насичення себе та близьких енергією свята. Ви пануватимете над настроєм близьких вам людей.

ВОДОЛІЇ, на порядку денному – питання зустрічі Нового Року. Хороший день для фізичної активності, різноманітних зустрічей та підготовки культурних заходів.

РИБИ, використовуйте цей день, щоб вирішити питання, пов’язані зі зверненням до офіційних установ. Відверте, поважне спілкування з партнером у шлюбі дозволить усунути будь-яке нерозуміння.

You cannot copy content of this page