fbpx

Чим обернеться коридор затемнень 2023 для знаків Зодіаку: детальний прогноз

Астрологи стверджують, що з 20 квітня 2023 року сонячне затемнення, що поклало початок коридору затемнень, стало також точкою відліку. Вся справа в тому, що цей період неймовірно складний енергетично.

Чим обернеться коридор затемнень для знаків Зодіаку – прогноз

Вважається, що сонячне затемнення проходить в знаку Овна – рішучого, наполегливого і енергійного представника зодіакального кола. Вся енергія буде зосереджена на конфліктах, війнах, вирішенні проблем. І вплине вогненний знак на кожного з нас.

Овни

Варто чекати прибутку і хороших новин у сфері фінансів. Багато людей навколо будуть спостерігати за тим, як ви вирішуєте складні питання, можуть намагатися “вставляти палиці в колеса”. Ретроградний Меркурій разом із сонячним затемненням змусить вас повернутися назад, щоб виправити те, що ви давно ігнорували. Також можливий продаж нерухомості, покупка техніки або переїзд.

Тельці

Коридор затемнень для вас відкриває шанси, щоб змінити себе. Будете працювати над іміджем і самооцінкою, можливо, зміните роботу. Астрологи прогнозують масштабні покупки або перехід до більш якісного способу життя. Починаючи з 20 квітня, велика ймовірність зустрічі з колишніми друзями або коханцями – врахуйте, що будь-які події в такому контексті стануть доленосними.

Близнюки

З 20 квітня для представників цього знака починається період боротьби за свої права. Назовні вилізуть ситуації, які давно вас хвилюють – доведеться робити вибір. Будьте готові до того, що оточуючі допомагати не будуть – скоріше, навпаки. У багатьох Близнюків відіграється можливість переїзду або розриву колишніх зв’язків – коридор затемнень допоможе позбутися від баласту минулого.

Раки

Для Раків сонячне затемнення стане причиною більше уваги приділяти родині і близьким. Вам захочеться закритися в своєму панцирі, щоб налагодити обстановку на роботі і вдома. Особисті любовні стосунки підуть на другий план, в пріоритеті буде кар’єра. Очікуйте вигідних пропозицій щодо роботи та набирайте обертів, щоб професійно вирости.

Леви

Вогняні Леви почнуть вчитися і розвиватися – це підвищить ваш соціальний статус. Великі шанси зустріти людину, яка допоможе вам в життєвому шляху, головне – ставити собі правильні цілі. Багато представників знаку отримають підтримку від друзів і зможуть розвинути власні проекти.

Діви

Земних Дів чекають серйозні зміни в сфері нерухомості – продаж, покупка або просто переїзд. На роботі вам запропонують вигідні контракти або підвищать на посаді. В особистому житті будуть складності – з деякими друзями і знайомими доведеться попрощатися, так як вони будуть заважати вашому зльоту. Астрологи радять в період коридору затемнень не починати нічого нового, але виправляти старі справи.

Терези

Цим представникам знака сонячне затемнення обіцяє зміни в області дружніх і робочих взаємин. Буде змінюватися концепція спілкування з колегами і друзями. Чекайте можливостей, які з’являться в подорожах і відрядженнях – це ваша путівка в життя. Намагайтеся ні з ким не конфліктувати, інакше закриєте для себе шанси на реалізацію.

Скорпіони

Водні Скорпіони будуть занурені в пристрасть і почуття – астрологи рекомендують тримати розум тверезим і не піддаватися спокусам. Можливе отримання прибутку, завдяки партнеру або вдалому романтичному знайомству. Після сонячного затемнення ваш пріоритет зміститься з роботи на здоров’я, головна порада – приділяти більше часу рідним і близьким.

Стрільці

Вогняні Стрільці отримають підтримку космосу у творчості та хобі. Великі шанси перетворити захоплення в спосіб заробітку. Будь-які підписані контракти будуть вдалими, фінансовий сектор в період коридору затемнень для вас позитивний. Зірки кажуть, що можна вкладати гроші в ризиковані справи – вони обернуться успіхом.

Козероги

Для Козерогів 20 квітня стане початком переломного моменту в житті – багато переїдуть, одружаться або почнуть ремонт. Астрологи обіцяють перехід на новий рівень через налагодження взаємин з колегами. Єдине попередження – не заводити службових романів, інакше все, що ви планували, розвалиться. Намагайтеся не реагувати на почуття, а тільки керуватися розумом, інакше програма, закладена в коридор затемнень, зіпсує вам життя.

Водолії

Повітряні Водолії активізують сектор спілкування з родичами – будете частіше бачитися з рідними і вирішувати їх проблеми. Також чекайте серйозних змін в області любові – можливо зачаття дитини, Весілля або спільне проживання. Те, що ви зробите в період затемнень, серйозно вплине на майбутнє. Астрологи не радять до 14 травня нічого купувати – особливо квартири або машини.

Риби

Для самого незвичайного знака Зодіаку, на думку астрологів, сонячне затемнення відкриє бажання витрачати гроші на себе і займатися собою. На жаль, на тлі цього виникатимуть конфлікти з ближнім оточенням. На роботі чекайте підвищення або перегляду зарплати – начальство гідно оцінить ваші старання. З початку травня вирішиться юридичне питання, яке давно вас турбувало.

You cannot copy content of this page