fbpx

Чим відрізняються жінки Близнюки від чоловіків Близнюків

Сьогодні будемо розбиратися в тонкощах Близнюків. Поговоримо про парадокси, що йдуть з цим знаком рука об руку; про те, кого з них, чоловіків або жінок, вважають чарівними і пробачають все на світі, а кого таврують легковажністю; про те, хто частіше домагається успіхів і визнання, популярності, поклоніння.

Самий парадоксальний знак зодіаку Близнюки – знак двоїстий, в його представників практично завжди уживаються і чоловічі і жіночі риси, а вже особистостей, в тому числі і діаметрально протилежних одне одному, може мешкати стільки, що куди вже там герою фільму «Спліт».

Чоловіки цього знака нерідко кокетливі і манірні, що, однак, не ставить під сумнів їх мужність, а дами різкі і поривчасті, що не заважає їхнім шанувальникам сходити по ним з розуму.

Успіх і визнання

Почнемо, мабуть, з досягнень. Близнюки повні різних і вкрай різноманітних талантів і якщо не шкодують сил і часу на особистісний та професійний розвиток, то досить легко стають популярними у вузьких, а часом і в досить широких колах. Однак при цьому для чоловіків шлях до пошани і визнання в рази коротше: вони, можна сказати, з’являються на світ вже улюбленцями слави, а ось серед жінок висот досягають лише ті, в яких в їх натурі чоловічі якості переважають з народження, а не включаються тільки при входженні в певний образ.

Чим більше в панночці цього знака логіки, практицизму, спортивності в характері, тим вона успішніше.

Безкарність і неприємне клеймо

Чоловіки-Близнюки найчастіше настільки чарівні, що їм прощаються будь-які їхні витівки, причому в тому числі і хамські, нечесні, руйнівні, незрозумілі з точки зору моралі. Варто їм посміхнутися і зробити моську кота з «Шрека», все – і інші мужики, до речі, теж – тут же розчулюють і тащаться від захвату, забувши про те, що ще кілька хвилин тому мріяли пристукнути представника цього знака чимось важким.

І наявність величезної кількості прихильниць, з якими чоловіки-Близнюки «тільки дружать», сприймається не як розбещеність, а як черговий доказ їх комунікабельності та привабливості.

Жінкам же цього знака пощастило менше. Чим більше у них шанувальників, тим яскравіше клеймо легковажної і доступної особи, причому навіть в тому випадку, якщо насправді обожнювання одностороннє і взагалі дамою-Близнюками ігнороване, що не заохочується, яке не використовується.

Уміння і невміння торгуватися

Чоловіки-Близнюки – справжні сини свого покровителя Меркурія, тому при складанні будь-якого контракту / договору спритно виторговують собі кращі фінансові та / або фізичні умови, а при відвідуванні ринку легко збивають ціну на товари; вони навіть з долею торгуються – і, як не дивно, цілком успішно.

Вони швидко розуміють і в будь-якій ситуації тут же прораховують свою вигоду, а потім пускають в хід свою фірмову чарівність, щоб отримати бажане.

Панянки ж цього знака торгуватися не дуже полюбляють, а якщо беруться, то найчастіше виходить, що вони змінюють шило на мило – так, наприклад, намагаючись виторгувати собі більшу зарплату, попутно навішують на себе додаткові обов’язки, які, якщо їх оплачувати окремо, оцінюються в рази дорожче.

А на ринках вони настільки заворожені яскравістю вітрин і великою кількістю всього цікавого, смачного, що заманливо пахне, що про гроші взагалі не думають і можуть спустити всю готівку, навіть не намагаючись збити ціну. Але при цьому (і в цьому ще один парадокс!) з дам-Близнюків виходять прекрасні продавці-консультанти; якщо торгівля – їх професія, їх спосіб заробити на шматок хліба з маслом та ікрою, то вони вам легко чорта лисого продадуть, не кажучи вже про залежаний товар, а ви будете дякувати і довго перебувати в упевненості, що зробили найвигіднішу покупку в своєму житті .

Дружба

Взагалі дружба з Близнюками – той ще квест. Таємниці зберігати вони не дуже вміють і не люблять, обов’язковістю по відношенню до товаришів не відрізняються, та й вірністю теж: як тільки на горизонті з’являється хтось більш цікавий, старі друзі йдуть лісом, тобто відсуваються на задній план – іноді тимчасово, але найчастіше остаточно.

Це стосується і чоловіків, і тих жінок, в характері яких більше чоловічого. І тільки з тих панянок цього знака, в яких сильно переважають жіночі риси, виходять непогані подруги, особливо якщо комусь вдається відповідати їх характеру: бути легкою на підйом, ні на чому не зациклюватися і не «вантажити», більше мовчати, ніж говорити , любити плітки, тусовки, галасливі і кілька екстремальні розваги і при цьому не претендувати на чоловічу увагу – вона повинно належати виключно жінці-Близнюкам.

Ось тоді тобі і на виручку прийдуть, і проблеми твої розрулять (якщо не знайдуть на це час заняття цікавіше), і нудьгувати ніколи не дадуть, та й своїм невичерпним оптимізмом поділяться, заразивши їм і зробивши його найперший вашим життєвим кредо.

Схильність до різких змін

Всім Близнюкам властиво багато і часто починати спочатку, з чистого аркуша, без сумнівів і швидко розлучатися з тим, що вже набридло. Однак якщо чоловіки в такі моменти взагалі ні про що не замислюються, ставлячи на чільне місце свої миттєві бажання і йдучи туди, куди їх покликали раптово з’явилися нові фантазії і мрії, то дами цього знака зовсім вже різко мости за своєю спиною спалювати не звикли.

Ось тут, в подібних ситуаціях, саме в представниках сильної статі інтенсивніше проявляються легкість, легковажність, безвідповідальність, а панянки воліють, нехай і не в повному обсязі, але все ж спочатку закінчити старе і тільки потім починати нове.

You cannot copy content of this page