fbpx

Чим відрізняються жінки Леви від чоловіків Левів

Сьогодні у нас на черзі Леви і їх відмінності. Насправді чоловіки й панянки цього знака в плані характеру і вчинків одне від одного майже нічим не відрізняються. Це як раз той випадок, коли зодіак наділив чоловіків і жінок ідентичними рисами, дуже схожою манерою поведінки й рівновеликими талантами.

Але ми все ж спробуємо відшукати нюанси. Відразу скажемо, що ми не будемо зачіпати такі сильні й позитивні сторони «лев’ячого» характеру, як творча обдарованість, креативність, оптимізм, прихильність, бажання і вміння бачити в людях хороше і прощати, особливо по молодості, навіть найнеприємнішу зраду, здатність викликати прихильність до себе і викликати на відвертість, – тут всі Леви приблизно однакові.

Так вже вийшло, що їх відмінності виявляються в основному тільки в чомусь такому, що, не бувши, по суті, зовсім вже серйозним недоліком, рідко викликає в навколишніх захоплення і похвалу.

Уміння і невміння бути вдячним

Всі Леви будь-яку допомогу, несподівані подарунки, увагу до їхніх бажань найчастіше приймають як належне і не замислюються, за які такі заслуги їм все це «привалило». Різниця лише в тому, що Левиці все-таки примудряються бути вдячними – і після того, як хтось для них зробив щось корисне, посприяв у справах або чимось по-справжньому порадував, підсвідомо прагнуть так чи інакше віддячити: довгостроковим чуйним ставленням, відповідними послугами чи чимось матеріальним, тим, що у них асоціювалося з лояльною до них людиною.

До речі, чим старше стає панянка цього знака, тим менше їй подобається бути у когось в боргу навіть за якусь незначну дрібницю, і подяку поступово перетворюється в повністю усвідомлений, навмисний акт.

Леви-чоловіки ж в більшості випадків усвідомленою вдячністю себе не обтяжують, від них і просте «дякую» вже показник, що твоє діяння на їх благо помітили. Вони незмінно будь-яку добровільну допомогу, всі добрі справи, на них спрямовані, сприймають як буденність, як щось само собою зрозуміле.

Вони не відчувають себе нікому зобов’язаними й вважають, що якщо хтось чогось для них зробив по своєму бажанню, то і платити за це нічим не потрібно, причому навіть на їхнє ставлення це найчастіше ніяк не впливає, тобто якщо вони когось недолюблюють, той може в коржик розбитися, але нічого не зміниться, симпатія не з’явиться навіть на знак подяки.

А Левів, до речі, добрими послугами дуже навіть легко «купити».

Самовпевненість і зарозумілість

«Левине» его. Представники цього знака найчастіше злегка (ну або не злегка) зверхньо поглядають на навколишніх, у них на все своя думка, вони готові пачками роздавати поради, навіть якщо не дуже добре розбираються в предметі розмови або навіть взагалі не в темі.

Справедливості заради слід зазначити, що їх рекомендації все ж виявляються цілком життєздатними, оскільки Леви досить розумні, начитані, мають своєрідне чуття і креативне мислення, що допомагає їм «по краплі в ложці судити про наявність океану».

Про чоловічі та жіночі відмінності: панянки-Левиці хоч і вважають себе винятковими, унікальними, неповторними, та й поради роздавати майстрині, рефлексують регулярно. Ні, вони не сумніваються в правильності своїх рекомендацій, даних іншим людям, і не бояться, що когось послали не в тому напрямку (у хорошому сенсі), вони часто в глибині душі лають себе за помилки, допущені ними у власному житті, їм здається, що вони в чомусь не дотягують до прийнятного рівня, вони намагаються довести до ідеалу все, що вважають по-справжньому важливим.

Зарозумілість їх, нехай і добре розвинена, але не надмірна.

Чоловіки ж цього знаку володіють жирною, непомірно роздутою зарозумілістю, самовпевненістю і стовідсотковою переконаністю, що в будь-якій справі вони кращі, що приймати рішення мають право тільки вони (виключення бувають, але про них нижче), що вони ніколи не помиляються.

І якщо раптом трапляються промахи, винен в цьому хто завгодно, але не Лев.

 Ставлення до критики у всіх Львів строго негативне: по-перше, як можна критикувати того, хто на світі всіх розумніший, талановитіший і взагалі сам все про себе завжди знає; по-друге, вмієш краще – піди й зроби, доведи, що маєш право рот відкривати; по-третє, навіщо нехтувати такою чудовою людиною з тонкою душевною організацією – він же та образитися може, і тоді рятуйся, якщо встигнеш.

Однак якщо панянки цього знака до критики в результаті все ж дослухаються (зрозуміло, якщо вона зовсім виразно конструктивна, в чому обов’язково потрібно переконатися) і щось виправляють, то чоловіки вперто продовжують робити по-своєму, навіть якщо все очевидно йде кудись не туди і якось не так.

Їм вкрай важливо довести навколишнім, що їх заняття або рішення і без стороннього втручання і без чиїхось вказівок обов’язково дасть саме ті результати, заради яких все і затівалося. Загалом, критикуй їх, не критикуй, вони стоять на своєму. Боляче, напевно.

Любовні стосунки

Щось ми все лаємо чоловіків-Львів. Потрібно і похвалити. У чому в чому, а в любові (самої сутності цього знака, без якої й життя не життя) вони від Левиць відрізняються в кращу сторону.

Їм майже завжди хочеться порадувати ту, яка їх приваблює, вони здатні на чуйність і на дуже глибокі переживання, хвилюються й опікають кохану. І взагалі, єдина людина, яка в змозі надати на них по-справжньому серйозний вплив, – дама їх серця; тільки до неї вони прислухаються і навіть – о жах! – можуть іноді поставити її інтереси вище своїх. А ще, як правило, Леви своїм подружкам вірні й не заводять паралельних довгострокових романів, поки вважають себе у відносинах. Але тут, правда, все до банальності просто: їм просто лінь.

Левиці ж кожен раз закохуються як в перший і останній, але при цьому їх займає виключно їх власна персона в любові, а до об’єкта любовної прихильності особливого діла немає. Вони мало зважають на думку коханого; не сильно цікавляться його справами, коли з партнером не разом, він для них як би перестає існувати; вони не замислюються, чим він зараз займається.

Левиці не чекають від обранця порад, і інструкцій, і вже тим більше повчань, їм від нього потрібні лише поклоніння, очевидне обожнювання, тактильні контакти, “ліжко” і вуха, в які можна виговоритися. А ще вони запросто можуть крутити кілька романів одночасно, навіть якщо їм здається, що одного зі своїх кавалерів вони люблять «по-справжньому». Так-так, обожнювання багато не буває.

You cannot copy content of this page