fbpx

Чим відрізняються жінки Овни від чоловіків Овнів

Сьогодні ми починаємо черговий цикл астрологічних статей. На цей раз мова піде про те, чим чоловіки того чи іншого знака Зодіаку відрізняються від жінок цієї ж зодіакальної приналежності. В якихось знаках різниця хоч і є, але майже непомітна (в основному – в так званих чоловічих), а в якихось різниця колосальна! Однак в будь-якому випадку всі ці нюанси варто враховувати при дружній, любовній, навіть родинній взаємодії.

Першими під розбір тонкощів потрапляють Овни.

Овни-панянки і Овни-чоловіки в загальному і цілому дуже схожі: вони однаково люблять крутитися перед дзеркалом і бути в центрі уваги, їх не переговориш (і їм нудно, коли оповідач – хтось інший), вони активні, сповнені ентузіазму, рішучі, вміють брати на себе відповідальність. І взагалі практично всі відомі характеристики цього знаку, як позитивні, так і негативні, прекрасно підходять і чоловікам і жінкам. Але нюанси все-таки є – вони в реакціях на деякі події, в ставленні до дітей, в сприйнятті друзів.

Отже, подробиці.

Розставляння пріоритетів Овни-чоловіки – гуляки, їм подобається спілкуватися з усіма підряд, вони використовують будь-яку можливість подарувати себе світові й, як правило, завжди ставлять зустрічі з друзями вище, ніж спілкування з партнеркою і вже тим більше з дружиною.

Вони з радістю вириваються з дому, навіть якщо в тому суспільстві, до якого вони прагнуть, вже все давно вивчено і цілком собі передбачувано. Їм важливий сам процес взаємодії з оточуючими, вони люблять себе в суспільстві. У них майже завжди є своєрідні дружні ритуали: щомісячний похід в лазню, полювання (страйкбол, пейнтбол, стрільба по тарілочках), преферанс п’ятницями.

Панянки цього знака своїх друзів / подруг, звичайно, теж люблять, але ніколи не ставлять в основу. Для них в пріоритеті особисте життя – спілкування з коханою людиною або, якщо поки такого немає, його активний пошук. Ні, безумовно, і вони не проти посидіти з подружками в кафешці, барі, пабі (причому навіть якщо напої не вживають зовсім – важлива атмосфера), сходити в сауну або в спортзал, але, якщо їх вдома хтось чекає, все закінчується дуже швидко, бо любовний партнер важливіше.

Вірність і терпіння Панянки-Овни витривалі й терплячі. Якщо вони когось люблять і відчувають свою відповідальність за цю людину, то залишаються вірними навіть у найбільш непрості часи, часом звалюючи на себе практично непосильну ношу. Їм не властиво відмовлятися від по-справжньому близьких людей через те, що з тими трапилася якась біда.

Чоловіки ж цього знака довготерпінням не відрізняються. Ні, звичайно, в перший момент вони перепробують все, щоб допомогти дорогій людині, будуть битися за неї пару місяців, ну, може, рік. А потім їм набридає, маска рятівника приїдається, та й треба ж іти вперед, у світі стільки всього цікавого – друзі знову-таки, нові знайомства, робота, захоплення, а тому або «допоможи собі сам, а я подумки з тобою», або взагалі «прощавай, нас більше нічого не пов’язує».

Діти – радість чи план і обов’язки?

Як не дивно, більшість дам-Овнів до дітей байдужі, вони для них не самоцінні, а мають значення тільки як частинка коханої людини, та і їх самоціллю дітей не назвеш: панянки цього знака не прагнуть будь-що-будь завагітніти, продовжити рід, наплодити собі подібних. Якщо вони не впевнені в тому, що хочуть прожити з тим чи іншим чоловіком хоча б десять найближчих років, то вживають запобіжних засобів так, що «муха НЕ пролетить». Зачаття майже завжди сплановано і для чогось їм потрібно. Коли ж дитина з’являється на світ, їй приділяється рівно стільки уваги, скільки належить, і ні хвилиною більше: мама продовжує жити звичним життям, реалізовуватися через роботу, творчість, відносини з чоловіком.

Чоловіки ж цього знака дітьми найчастіше заводять або дуже рано (юнацьке невміння тримати свого «дружка» на прив’язі), або досить пізно, коли вже є матеріальна база.

Але в будь-якому випадку вони своїх чад обожнюють! Можуть годинами радісно грати з малюком, щось йому розповідати, давати настанови. Вони фотографують нащадків і знімають про них відео, хваляться ними всім своїм знайомим, для них дитина ще одне життєве досягнення, яким вони до неможливості пишаються і на яке не шкодують ні часу, ні грошей.

Ще раз про терпіння, Панянки-Овни вміють вибудовувати довгострокові стратегії, вичікувати, «сидіти в засідці», вибирати найбільш підхожий момент для реалізації тих чи інших своїх намірів.

Їм вистачає терпіння і мудрості не кидатися головою вперед на перешкоди, а розколупувати їх по камушку, безболісно наближаючись до своєї мети. Вони не рвуться в атаку, якщо розуміють, що активні дії саме в цю хвилину швидше зашкодять, ніж дадуть бажаний результат.

Чоловіки ж цього знака погано розуміють слово «чекати».

Вони вважають за краще натиск, під яким, як їм здається, впадуть всі перепони, а якщо перепони не руйнуються, тут же втрачають до свого задуму інтерес і йдуть довбати лобом в якомусь іншому місці. Їм не властиво ловити найбільш сприятливий момент, вони керуються миттєвими бажаннями, їх задум і наміри розраховані на «тут і зараз».

Втім, справедливості заради варто помітити, що така тактика часом дає чудові або, принаймні, досить цікаві результати.

Делікатність і дипломатія: бути чи не бути?

Взагалі прямотою відрізняються і чоловіки, і жінки цього знака. Як правило, ні тим, ні іншим не властиво ходити коло та навколо, виражатися натяками та панькатися зі співрозмовником. Вони вважають, що «краще гірка, але правда, ніж приємні, але лестощі» і що простіше відразу позначити свої наміри, ніж робити це поступово і з використанням дипломатичних ігор.

Проте з віком дами-Овни починають розуміти, що часом варто проявити делікатність, помилувати чиїсь почуття і нерви, а для важливої ​​розмови, від якої чекаєш чогось вкрай для себе значущого, підготувати ґрунт. А ось чоловіків-Овнів (за рідкісним винятком) життя в цьому плані нічого не вчить: вони як народилися прямолінійними, так і не змінюються.

Охолодити запал Овнів і пом’якшити їх характер допоможе сапфір.

 

You cannot copy content of this page