fbpx

Чим відрізняються жінки Риби від чоловіків Риби

Сьогодні поговоримо про гендерні особливості загадкових, чарівних Риб: хто з них, чоловіки або жінки, схильні до фантазій, самообману, а хто реаліст-одноосібник, хто більш самостійний і як у них йдуть справи зі спілкуванням, фінансами, на любовному фронті.

Взагалі, писати про Риб досить складно: подвійний і вкрай суперечливий знак, логіка у них періодично взагалі відсутня, вони суперечать самі собі. До того ж часто один представник «риб’ячого царства» відрізняється від іншого як день від ночі; чоловіки схожі за характером на жінок, жінки – то на принцес, то на драконів.

Навіть поведінка однієї й тієї ж людини в абсолютно ідентичних ситуаціях може бути діаметрально протилежною. Але ми спробуємо позначити ключові відмінності.

Завойовники або здаються на милість

Почнемо, мабуть, з любовної сфери. Риби-панянки тільки здаються романтичними й нерішучими, такими собі принцесами у високому замку, що чекають свого принца. Насправді ж вони цілком в змозі проявити ініціативу, затягнути того, хто сподобався, в ліжко, взяти його в крутий оборот і змусити одружитися.

Коли в справу вступає Амур, м’які представниці цього знака зубами вигризають своє щастя, демонструючи неабияку наполегливість, кмітливість, навіть жорсткість.

А ось чоловіки-Риби воліють, щоб їх «підсапували»: чарували, спокушали, підштовхували в любовному напрямку, всіляко обходили, а головне – явно, очевидно, недвозначно демонстрували любовні наміри. Їм подобається, коли ініціатива виходить від жінки, але при цьому важливо самим зробити той головний крок, після якого закінчується флірт і починається власне зв’язок.

А ще вони можуть зовсім по-жіночому пококетувати, домагаючись, щоб їх вмовляти, але самі найчастіше чекають одного – щоб їх, вибачте, «любили».

Об’єктивність або «я сам обманюватися радий»

Тепер про самообман. Риби-панянки найчастіше закохуються не в реальну людину з усіма його заморочками, якостями, рисами й особливостями характеру, а в власноруч придуманий образ. Вони на основі наявних у чоловіка зовнішності та манер малюють собі портрет ідеального коханого, який, як правило, далекий від реального, як цегла від діаманта. При цьому чим довше на фантазерці рожеві окуляри, тим успішніше відносини; тому, якщо дама цього знака бачить в вас лицаря без страху і докору, її краще не розчаровувати, щоб уже її страхи й докори не стали для вас основним звуковим фоном.

Чоловіки ж Риби зазвичай знають, чого хочуть від жінки, і відмінно уявляють, хто їм потрібен, тому не підганяють даму під свої фантазії, а шукають ту, яка максимально відповідає їх амурному списку бажань. Ну або покірно закохуються в особу, яка по-справжньому грамотно їх зваблює.

Схильність до самообману проявляється (або не проявляється) у Риб і поза любовної сфери. Дами цього знаку часто живуть ілюзіями, вважаючи за краще ігнорувати те, що їх не влаштовує, аби не вплутуватися в конфлікти й тяжби, суперечки й протистояння; вони представляють, що у них все добре, ну або що трохи пізніше все зміниться в кращу сторону, і продовжують існувати часом в найнесприятливіших обставин.

Чоловіки ж ясно бачать всю картину свого світу, не чекають чудесних змін, не сподіваються на раптовий візит феї-хресної, правда, теж найчастіше не поспішають щось змінювати, до тих пір, поки їх не заженуть в кут якісь події або хтось із навколишніх. Їм не властиво себе обманювати, вони вважають за краще не діяти, явно розуміючи всю негативність ситуації, що складається.

Самостійність або «чарівний пендель»

Деякі панянки-Риби цілком самостійні і найчастіше досить амбітні. Ні, безумовно, якщо є можливість комфортно сісти комусь на шию і займатися улюбленою справою – споглядальністю, вони свій шанс не упускають. Але в цілому у них всередині міфріловий (Міфріл – вигаданий благородний метал, дуже легкий і міцний, придуманий письменником Дж. Р. Р. Толкіном. – Прим. Ред.) стрижень: вони активно будують кар’єру, пристойно заробляють, подорожують без нагляду, рвуться відокремитися від батьків, навіть емігрують.

Інші ж інфантильні, не вміють і не люблять приймати рішення, завжди йдуть шляхом найменшого опору і чекають, поки їх життя облаштує хтось інший.

Чоловікам же цього знака, як правило, завжди потрібен «чарівний пендель», щоб почати що-небудь робити: вчитися чомусь новому, будувати бізнес і (або) кар’єру, працювати в незнайомій сфері, проводити ремонт в будинку. Їм незмінно простіше покладатися на рішення і бажання тих, з ким вони тісно взаємодіють, а самостійність для них тільки можливість полінуватися тоді, коли їм цього хочеться, в усьому іншому вона їм просто не потрібна, вони не можуть без підтримки близьких людей або на крайній випадок ділових партнерів.

Товариськість і емпатія

До Риб тягнуться всі й завжди. Є у представників цього знака така особливість – бути магнітом, який притягує симпатію, і потенційним конфідентом для всіх навколишніх. І якщо жінки цього найчастіше радіють, із задоволенням і постійно розширюють своє коло спілкування, вислуховують, питають поради й дають свої рекомендації, то чоловіки не настільки люблять пусті розмови, їм не до вподоби бажання всіх підряд поділитися з ними своїми бідами, вони вважають за краще говорити, а не слухати, нити, а не втішати, та й друзів у них, як правило, трохи – пара-трійка, не більше.

Втім, як уже було сказано, Риби бувають абсолютно різними, і деякі з чоловіків цього знаку – ті, в яких більше жіночого, ніж в інших, – охоче працюють «жилеткою», терпляче вислуховують чужі скарги, спілкуються з величезною кількістю народу. І навіть йдуть в психологи, що у них чудово виходить.

Фінанси

Чоловіки-Риби вміють задовольнятися малим, вони не стануть стрибати вище голови, щоб забезпечити себе додатковим заробітком і трохи більшою кількістю утилітарних благ, їм простіше займатися улюбленою справою за сущі копійки й харчуватися абияк, ніж орати як кінь. Вони рідко роблять накопичення, їх потрібно контролювати, щоб зарплата не була тут же витрачена на задоволення (хобі, випивку, інші способи релаксації). Вони починають заробляти серйозні гроші виключно тоді, коли над ними стоїть дружина з качалкою, пиляє і вимагає, вимагає, вимагає.

Панянки ж цього знака більш матеріалістичні. Вони гроші цінують, намагаються щось відкласти, щоб мати подушку безпеки, скрупульозно економлять (хоча зайвий раз і не перепрацював, не стануть шукати приробіток). Втім, ті з них, у кого більше чоловічих рис, справжні марнотрати: вони не відмовляють собі у всіляких смакотах, охоче і багато витрачаються на розваги, поїздки, подарунки амурним партнерам і близьким друзям, але, на відміну від чоловіків-Риб, не гребують додатковим заробітком, можуть і зовсім працювати на знос, так що для них покупки й забави – спосіб відпочити, скинути напругу.

Самопожертва й очікування того ж з боку інших

Панянки-Риби милосердні й завжди готові на самопожертву. У них в основі натури – служіння іншим, вони через це самовиражаються, і тільки так вони відчувають свою значущість, в цьому знаходять своє місце у світі й в житті. Вони жертвують собою заради близьких, а часом і заради зовсім чужих людей (волонтерство, патронаж, інтереси тієї організації, в якій працюють простими робітницями). Придумують собі надзавдання, місію і повністю себе їй присвячують, забуваючи про свої потреби.

У кожної жінки цього знака своє бачення служіння, але воно для неї обов’язкове, інакше власне існування здається порожнім. Навіть спорт, поезія, виховання єдиної дитини, догляд за чоловіком або хворим родичем можуть бути вищою метою і вимагати саме Служіння (виключно з великої літери, не інакше).

А ось чоловіки-Риби служити не люблять і на самопожертву, як правило, не здатні. Зате від навколишніх вони чекають і навіть капризно вимагають жертв і служіння, їм подобається, коли хтось заради них йде на позбавлення, коли їм поклоняються.

Вони дуже гидливі, тому навряд чи стануть стикатися з брудом і болем для того, щоб допомогти комусь іншому, їм не потрібна вища мета, вони і без неї прекрасно обходяться, а якщо чогось і служать, то тільки тому, що особисто їм приносить задоволення (і добре, якщо це не музика, живопис, література).

You cannot copy content of this page