fbpx

Чим відрізняються жінки Скорпіони від чоловіків Скорпіонів

Сьогодні ми поговоримо про тонкощі Скорпіонів. У тому числі й про те, наскільки жінки цього знака небезпечніше чоловіків, чим відрізняється їх підхід до грошей і як кожен з них вважає за краще самореалізовуватися.

Потенційне джерело небезпеки

Чоловіки-Скорпіони кілька інфантильні, вони у відповідь на образу воліють радше в розумі влаштовувати небажаному  вселенську катастрофу, а в реальності – тихо і по-дрібному пакостити, ніж дійсно вставати на стежку війни й шкодити кривдникові по-справжньому (промовчимо про те, що їх думки часом матеріалізуються).

А ось панянки цього знака спуску нікому не дають. Вони здатні на помсту, дія якої триває часом аж десять років, і знають тисячі різних витончених способів доставити досить чутливі неприємності. Намагатися сперечатися з ними та хоч якимось чином переходити їм дорогу дуже не рекомендується, тим більше що нікому не відомо, яке з твоїх висловлювань буде сприйнято як неприємне, а які дії вважатимуть замахом на те, що належить особисто їм.

Ділитися або не ділитися?

Гроші важливі для всіх Скорпіонів, але вони потрібні їм не для того, щоб купатися в розкоші, а для того, щоб мати максимально можливий ступінь свободи, щоб бути застрахованим практично від усіх неприємностей, які виникають при нестачі фінансового забезпечення.

При цьому чоловіки даного знака цілком спокійно витрачають зароблене не тільки на себе, свої потреби й своїх близьких, але і на благодійність, вони намагаються допомогти навколишнім якщо і не особистою участю, то хоча б за допомогою грошових вливань.

А ось дами цього знака найчастіше неймовірно щедрі тільки стосовно членів своєї сім’ї й до тих людей, спілкуванням з якими дійсно дорожать, наприклад до близьких подруг (як правило, до однієї-єдиної), іноді до коханця. Решта ж вважаються не заслуговують благодійності.

Втім, це не говорить про те, що у Скорпіонів не буває сентиментальних поривів і нападів небаченої щедрості: часом їм когось стає настільки шкода, що вони жертвують йому досить значну суму.

Але це разова акція, тоді як багато чоловіків-Скорпіони – природжені благодійники.

Способи самореалізації

Самореалізація для Скорпіонів має величезне значення, адже їм дуже важливо поважати себе, і не на порожньому місці, а на підставі чогось істотного. Але якщо для чоловіків даного знака це все можливо виключно в професії і через якісь екстремальні захоплення типу стрибків з парашутом, а поза цим вони стають хитрими, то пані прекрасно знаходять себе і в ролі берегині домашнього вогнища. Ні, безумовно, панянки чудово реалізовуються і в діловій сфері, володіючи часом зовсім нехарактерними для жінок навичками й провертаючи те, що деяким чоловікам і не снилося, однак їх діяльна натура не закисає, якщо її помістити в домашні умови, а просто йде іншим шляхом – затіває і спритно закінчує ремонт (на відміну від багатьох інших, які здатні його тільки призупинити), перетворює свій будинок в унікальне місце з особливою атмосферою, робить зі своїх дітей високоосвічених і багатосторонніх індивідуумів, знаходить собі хобі, яке рано чи пізно починає приносити хороші гроші.

Залізна воля або потурання своїм слабкостям 

Скорпіонів часто називають людьми із залізною силою волі. Однак чоловіки цього знаку часто не можуть сказати собі «ні», коли мова йде про щось таке, що приносить їм задоволення: вони неспроможні протистояти їжі, іграм, покликом плоті. І хоча багато хто з них допускають все це тільки тоді, коли у них немає якогось важливого і серйозного професійного завдання, про здоров’я вони в запалі розваг думають в останню чергу: фаталісти до мозку кісток, вони вважають за краще брати від життя все в даний конкретний момент, адже наступного може й не бути.

Панянки ж Скорпіони дійсно здатні тримати себе в їжакових рукавицях, і не тільки заради якоїсь справи (відповідальні й добросовісні вони завжди), але і заради краси й здоров’я. Вони твердо відмовляють собі у всьому тому, що може відгукнутися неприємними наслідками для їх зовнішнього вигляду, самопочуття.

Скорпіони ретельно дбають про себе, адже все, що у них є: їх обличчя, тіло, мозок, – це знаряддя в боротьбі за місце під сонцем, і вони не збираються наносити всьому цьому непоправної шкоди, потураючи своїм тілесним бажанням.

 

You cannot copy content of this page