fbpx

Чим відрізняються жінки Терези від чоловіків Терезів

Сьогодні у нас на черзі аспекти Терезів. Взагалі-то чоловіки й жінки цього знака о-о-дуже схожі: ті й інші надзвичайно чутливі й сповнені суперечностей, люблять приймати гостей і готувати для них, розуміються в красі й вміють її створювати, прагнуть до гармонії й намагаються дружити з усім світом, на перше місце ставлять пристойність.

Однак відмінності все ж існують, нехай і не такі численні й очевидні, як в деяких інших знаках зодіаку. Отже, приступимо.

Любов і її наслідки

Почнемо, мабуть, з того, що для жінок-Терезів на першому місці завжди стоїть їх любовний партнер, спілкування з ним, його інтереси, і тільки потім діти. Вони взагалі можуть виїхати за чоловіком на інший кінець світу, в кращому випадку залишивши нащадків на своїх батьків, а в гіршому – здавши до відповідної установи; для них особисте життя, любов, та й просто факт заміжжя завжди першочергові.

І якщо чада в цьому заважають, то з ними не церемоняться. Чоловіки ж цього знака відчувають свою відповідальність в першу чергу за дітей, вони приділяють їм багато уваги й намагаються розподілити свою любов між дружиною і синами.

І до речі, для них цілком характерно до прийомних дітей ставитися точно так же, як до своїх власних, не робити відмінностей, ретельно дбати про всіх, кого вони вважають своєю сім’єю. Хоча вони теж не особливо переймаються, коли дітки виростають і починають жити окремо, більш того, часто вони роблять все від них залежне, щоб цей світлий момент настав якомога швидше.

Оптимістичність і віра в дива

Дами-Терези – істоти, в емпіреях витають, в казки вірять, твердо переконані, що завтра буде істотно краще, ніж в цей момент.

Чоловіки ж цього знака якщо в дива і вірять, то нікому в цьому не зізнаються, ви ж розумієте, не можна допустити, щоб насміхалися. Та й бурчать вони набагато частіше панянок-Терезів, їм вічно щось не подобається, особливо якщо до якоїсь події вони намалювали собі ідеалістичну картинку, а реальність з нею не збіглася. І тут їм теж, напевно, здається, що, якщо вони будуть всім задоволені, їх якось не так сприймуть.

І тільки ті з чоловіків-Терезів, хто має безпосереднє відношення до мистецтва, дизайну, створення краси в будь-якому його втіленні, і в казки не соромлячись вірять, і з захопленням цуценя на все реагують, і на громадську думку з високої дзвіниці плюють, вважаючи за краще самовиражатися і жити, як підказує їм внутрішній голос і ліва п’ятка, а не чиясь зашореність. Практичність і «як-небудь влаштується» Чоловіки-Терези можуть бути досить практичними, особливо якщо поруч з ними є кілька розсудливих соратників або одна мудра жінка.

Вони не розкидаються грошима й іншими ресурсами, не живуть одним днем, вміють планувати й, головне, дотримуватися свого плану, не відволікаючись на щось несуттєве. Їм властиво нести відповідальність і за себе, і за інших, намагатися, щоб неприємних матеріальних сюрпризів було якомога менше.

Панночкам-Терезам здається, що все так чи інакше влаштується, що блага (їжа, гроші) обов’язково звідки-небудь з’являться. І адже найчастіше з’являються! Венера (покровителька Терезів) без подарунків своїх дочок не залишає. До речі, пані цього знака набагато частіше за інших виявляються в утриманках, живуть на спадок, отримують якісь несподівані нетрудові доходи, тоді як чоловікам-Терезам, як правило, з дитинства доводиться домагатися самостійно, через що вони дуже рано дорослішають, на відміну від панянок, які вважають за краще до пенсії (а то і довше) позиціювати себе як маленьких дівчат.

Почуття гумору Панянки-Терези посміятися над чужими жартами люблять, а ось самостійно і сольно жартувати – не дуже. Їм страшно зачепити когось своєю колючістю, образити, налаштувати проти себе, а тому вони найчастіше або взагалі уникають жартувати, або обмежуються переказом підходять під ситуацію анекдотів, пристойних, зрозуміло.

Сарказм же і гірка іронія, як правило, взагалі не в їхньому стилі.

А ось чоловіки цього знака гострим словом володіють на тверду п’ятірочку. Звичайно, їх гумор в основному має характер відповіді, тобто вони його використовують тільки як реакцію на репліки співрозмовників, але зате він чудовий.

Вони іронічні до неможливості, вміють так багатошарово підчепити візаві, що той ще довго розбирає жарт на пласти й докопується до її суті, намагаючись зрозуміти, що ж насправді малося на увазі. Вони примудряються, залишаючись в рамках пристойності, видавати гостроти на межі фолу, люблять і інтелектуальний гумор, заснований на цитуванні афоризмів і на грі слів.

Словесні мережива і конкретика

З попереднього підрозділу плавно випливає цей. І тут ситуація з точністю до навпаки. У серйозних розмовах дами-Терези можуть довго і наполегливо плести витіюваті словесні мережива, не кажучи нічого конкретного і видаючи таку кількість суперечливих, двозначних, заплутаних висловлювань, що неможливо зрозуміти, що ж вони хотіли сказати й про що насправді думають.

Чоловіки ж цього знака в ділових і побутових розмовах / листування воліють конкретику без будь-яких алегорій, оскільки їм важливо, щоб їх правильно зрозуміли, щоб не було ніяких різночитань, які, як відомо, згодом найчастіше призводять в кращому випадку до курйозів, а в гіршому – до серйозних непорозумінь і до виникнення купи проблем, в тому числі й фінансових.

Так що вони намагаються вибудовувати всі розмови й листи таким чином, щоб у візаві не було ні найменшого шансу потім сказати: «Ви неточно висловилися».

You cannot copy content of this page