fbpx

Чим відрізняються жінки Водолії від чоловіків Водоліїв

Сьогодні поговоримо про тонкощі екстравагантних і чарівних Водоліїв: про те, хто з них діяльний мрійник, а хто вважає за краще не змішувати реальний світ з вигаданим, хто більш удачливий в любові й в амурних стосунках, кому подобається командувати, а кому приємніше бути з навколишніми на рівних.

Земля і космос

Чоловіки-Водолії обожнюють відчувати себе частиною величезного Всесвіту, підключатися до космічної енергії і в усьому шукати якийсь таємний, позаземний сенс.

Вони швидше філософи й ідеалісти, ніж реалісти, бувають кілька розсіяними й постійно знаходяться на якійсь своїй хвилі, недоступною для розуміння всім тим, хто не народився з ними під одним знаком.

Вони можуть піти за мрією, знехтувавши всі утилітарні блага і зручності, придумати якийсь свій світ і переконати навколишніх, що він дійсно існує; більш того, часто їх фантазії стають справжньою реальністю, на подив тих, хто не вірив, насміхався, закликав жити як всі.

А ось панянки-Водолії зазвичай твердо стоять на землі, не рвуться ні до чого надмірно позамежного, досить прагматичні, а тому рідко коли змішують свої фантазії й реальне життя, хіба що тільки в любові (що в підсумку сильно ускладнює їм існування). Їм важливо, щоб у них все було як у всіх, щоб рівно і стабільно, щоб були всі загальноприйняті матеріальні блага. Іноді, звичайно, і в них прокидається тяга до чогось такого собі, але частіше за все це не стає приводом руйнувати те, що вже є, на догоду мріям, химерам і якусь туманну перспективу.

Колективна робота: рядовий і командир

Всі Водолії обожнюють працювати в команді. Ось тільки панянки цього знака воліють, щоб обов’язки та відповідальність рівно розподілялися серед усіх учасників проєкту, не прагнуть в лідери, їх цілком влаштовує просто робити добре свою роботу в компанії приємних їм людей. І хоча вони цілком собі честолюбні, на керівні пости, як правило, не рвуться, їм не до вподоби бути відірваними від людей, не мати можливості спілкуватися на рівних, та й на якісь вчинки, що виходять за рамки їх принципів вчинки заради кар’єри вони йдуть вкрай рідко.

Чоловіки ж набагато більш амбітні, до своєї мети / мрії йдуть вельми наполегливо, переступаючи іноді й через ретельно плекане до цього переконання.

Вони часто є ідейними натхненниками, зачинателями, беззмінними керівниками в справі, яке самі ж і придумали, та й в затіяному кимось іншим теж намагаються постійно тримати руку на пульсі, все контролювати, в усе заглиблюватися, всіх підбадьорювати, а іноді й підганяти. Що, втім, не заважає їм періодично випадати з поля зору тих, за кого вони самі ж і взяли на себе відповідальність, відключати на пару діб телефон і чимось там займатися в повній самоті (спати, грати в комп’ютерні ігри, вишивати хрестиком – у кожного свої способи дати цьому світу від себе відпочити).

Ставлення до рутинної роботи

Чоловікам-Водоліям постійно потрібна «двіжуха»: якісь нові цікаві події, зміна декорацій, подорожі; вони категорично не можуть щодня робити те ж саме, займатися рутинною роботою, планомірно і розмірено дивитися в одну точку. Їм банально нудно, вони починають вити й кидатися на стінку.

Єдина монотонність, яка їх не дратує, лежить в галузі науки й мистецтва, створення чогось авторського, творчого, ось тут вони можуть годинами, днями, тижнями опрацьовувати якусь одну дрібну деталь, не сильно відволікаючись на навколишню дійсність.

Панянки ж цього знака, також обожнюють будь-які переміщення, зміну обставин і нові враження, в повсякденності абсолютно спокійно ставляться до рутинної роботи, знову і знову без внутрішніх істерик займаються одним і тим же, їх не вбивають монотонні справи, що вимагають постійно повторюваних рухів, шаблонного мислення, слідування якимось певним правилам.

Втім, водолійська натура завжди бере своє: чим нудніше робота, тим відв’язне дозвілля й екзотичніші розваги, яскравіше й екстравагантніше наряди, стрімкіше розширення кола спілкування і частіше зміна захоплень, пристрастей, смаків.

Експериментатор і соціолог 

Чоловіки-Водолії часто є в чомусь першопрохідцями, вони експериментують з речами, явищами й подіями, у них розум новаторів, вони вміють заглядати в майбутнє і робити те, про що інші поки що не можуть уявити. Їх особистісні горизонти не мають кордонів, для них можливо все, вони легко відпускають на волю свою уяву і слідують за ним, навіть не руйнуючи, а просто не помічаючи перешкод. Їх ніколи не зупиняє фраза «До тебе цього ніхто не робив, значить, це нереально!». Для них подібні слова – спонукання до дії, привід піти й довести щось собі й навколишніми.

Панянки ж цього знака обожнюють спостерігати за тим, як перекроює світ хтось інший, їм цікаво, що виходить з тих чи інших дій навколишніх, вони ведуть своєрідну статистику чужих злетів і падінь, «колекціонують »нестандартні, нові, форс-мажорні ситуації й реакції людей на те, що відбувається.

Для них вся навколишня їх дійсність – один суцільний експеримент, за яким вони стежать з боку, зі свого кокона, найчастіше взагалі з безпечної відстані, і який їх забавляє, навіть якщо дає досить сумні результати.

Любовна сфера

Панянки-Водолії рідко безумовно щасливі в любові. Вони ось взагалі не вміють прощати, а тому будь-який вчинок навіть дуже коханого чоловіка, що виходить за рамки їх уявлень про допустимий, практично відразу стає приводом для розриву. І хоча вони завдяки своїй чарівності не позбавлені чоловічої уваги й можуть мати протягом життя безліч зв’язків, мало кому з них, на жаль, вдається знайти того єдиного, який їх нічим не розчарує і буде повністю відповідати їх завищеними моральним вимогам.

А от чоловікам цього знака, як правило, щастить набагато більше. По-перше, вони більш терпимі, вірніше, з головою занурені у свої справи, не звертають уваги на те, що для панянок-Водоліїв стає приводом для сварок і навіть для завершення відносин.

По-друге, якими б дивацтвами вони не володіли, який би неспокійною не було їхнє життя, як би вони не робили, обов’язково знайдеться та, яка буде підлаштовуватися під всі їх вимоги й принципи, підтримувати, допомагати, вселяти впевненість, брати на себе побутову, а часом і фінансову сторону існування і безмірно пишатися всім тим, що робить її не завжди «правильний» коханий.

І хоча чоловіки-Водолії дуже не люблять заклад під назвою ЗАГС (їм вкрай важливо зберігати хоча б ілюзію повної особистісної свободи), відсутність штампу в паспорті рідко коли зупиняє дам, обожнюють їх і бажають присвятити їм всю себе.

You cannot copy content of this page