fbpx
Перейти до вмісту

Ці 3 знаки зодіаку будуть під захистом ангелів у лютому 2022 – ви отримаєте допомогу

ПІД ЗАХИСТОМ АНГЕЛІВ У ЛЮТОМУ 2022 – ВИ ОТРИМАЄТЕ ДОПОМОГУ!

Експерт з астрології розповіла, які знаки зодіаку у лютому 2022 року будуть під захистом вищих сил. Цей місяць буде успішним майже для всіх знаків зодіаку, але під захистом вищих сил виявляться лише деякі із знаків.

СКОРПІОНИ

Ви у лютому 2022 року опинитеся під захистом вищих сил. З вами відбуватиметься багато несподіваних приємних подій. Можливо, ви зустрінете кохану людину або у вас буде багато знайомств та романтичних зустрічей.

Вам даруватимуть квіти, запрошуватимуть на побачення, даруватимуть квіти та подарунки. Не виключено, що вам зроблять пропозицію руки та серця. Цього місяця у вас з’явиться дивовижний шанс вийти заміж за коханням. Якщо ви посваритеся з коханою людиною, вищі сили допоможуть вам відновити стосунки, тому що в цей час ви будете в них під захистом.

І на шлюб, якщо ви знайомі давно, вони вас також благословлять. Якщо ви мріяли про дитину, ваше бажання також зараз може виповнитися. Це чудовий час для того, щоб розпочати новий проект, зайнятися творчістю, зіграти у виставі чи почати викладати.

Також у лютому ви можете укласти вигідний контракт або виграти у лотерею. Вищі сили зберігатимуть вас від шахраїв та нечесних партнерів. Також ви зможете набути популярності і шанувальників.

ДІВИ

У лютому 2022 року вас захищатимуть найвищі сили. Ви будете багато розважатися, і отримувати задоволення. Ви матимете шанс зустріти жінку чи чоловіка своєї мрії. Ваш обранець виявиться тим чоловіком, з ким вам захочеться створити сім’ю і ніколи не розлучатися.

Він буде відповідати всім вашим уявленням про ідеального партнера. Пізніше флер може розвіятись, і вам доведеться зняти рожеві окуляри. Але зараз Вищі сили не дозволять вам обдуритись надто сильно і стати жертвою шахрая. Якщо ви вирішите поставити на кон велику суму грошей, Вищі сили або відведуть вас від такого вчинку, або не дозволять вам програти занадто багато.

Виграші теж можливі, але все ж таки краще не ризикувати. У цілому нині цей час підходить для ризикованих підприємств. Але в дуже сумнівних авантюрах бажано не брати участь.

Цей місяць підходить для стартапів, акторської майстерності, виступів на сцені, на телебаченні чи з екранів ноутбуків та телефонів. Щоб він не пройшов даремно, розташовуйте фотографії в Інстаграм і просуйтеся в інтернет. Зараз ви також можете реалізуватись як викладач, лектор, модель чи ювелір. Також цей час сприятливий для укладання угод та встановлення зв’язків із іноземними діловими партнерами.

БЛИЗНЮКИ

У лютому 2022 року вас захищатимуть найвищі сили. Цей місяць стане зоряною годиною вашої професійної реалізації та кар’єрних досягнень. Зараз ви також зможете заробити добрі гроші, про які давно мріяли.

На роботі вас можуть підвищити по службі. Ваша нова посада подарує вам вищий соціальний статус та гідну зарплату. Можливо, вас переведуть в інший відділ або познайомлять із людьми, які допоможуть вам відразу на кілька сходинок піднятися вгору кар’єрними сходами.

Не виключено, що вони сприятимуть тому, що ви розвиватимете свій бізнес. Ви можете спілкуватися з людьми з владних структур або самі працюватимете в таких структурах. Ви можете будуватися на закрите підприємство або бути запрошеним до закритого Vip-клубу.

Не виключено, що ви станете акціонером великої компанії або співвласником спільного підприємства, яке приносить добрий дохід. У вас можуть з’явитись великі джерела доходу. Можливо, ви будете черпати інформацію про те, як розбагатіти з усвідомлених сновидінь.