fbpx

Ці 5 знаків Зодіаку отримають важливий життєвий урок восени 2021 року

До кінця осені залишилося менше півтора місяців, але життя встигне дати цінні уроки представникам цих знаків зодіаку. Навчитися жити сьогоднішнім днем, йти на компроміси, довіряти Всесвіту – яка мудрість незабаром відкриється кожному з них?

Телець

Відмітна риса Тельців – їх вміння стояти на своєму. Все повинно бути так, як вирішили вони, і ніяк інакше! Вони люблять, коли картинка з їх уяви втілюється в реальність на 100%. Однак цієї осені життя навчить представників цього знака йти на компроміс, хочуть вони того чи ні.

Швидше за все, Тельці стануть в черговий раз наполягати на своєму, не слухаючи думку оточуючих людей. А даремно! Якщо вчасно не поступитися, то всі плани підуть наперекосяк. Зате тоді Тельці точно засвоять життєвий урок і навчаться гнучкості в прийнятті рішень.

Рак

Раки звикли нудитися в очікуванні дива і відкладати життя на потім. Весь час берегти красиві келихи, дорогі парфуми і ароматичні свічки для особливого випадку. Так ось, в кінці жовтня стане зрозуміло, що так більше тривати не може. Раки нарешті запам’ятають просту істину: «потім» – синонім «ніколи». Вони вийдуть зі сплячки і почнуть жити сьогоднішнім днем!

Якщо Раки дійсно засвоять цей урок, вони самі здивуються тому, яким прекрасним може бути життя. І тепер їм зовсім не потрібно чекати якогось приводу, щоб порадувати себе, сказати приємні слова близьким людям і почати виконувати свої мрії.

Терези

Цієї осені життя наочно покаже Терезам, що нічого не відбувається випадково. Зовсім недавно вони задавалися питанням: навіщо доля підсовує їм різні проблеми і труднощі? І зараз нарешті клубок подій розплутається. Стане зрозуміло, для чого ніжним Терезам довелося пройти через все ті випробування. ґ

Хтось ледве встиг відійти від важкого розриву і зараз зустріне своє справжнє кохання, а хтось знайде нових друзів після сварки зі старими друзями.

Головне – довіритися життю і просто дочекатися свого часу. Скоро Терези зможуть раз і назавжди переконатися, що Всесвіт піклується про них. А самий темний час завжди буває перед світанком.

Водолій

На початку листопада до Водоліїв прийде важливий інсайт: ніхто не може зробити їх щасливими, крім них самих. Вони самі вибирають, яким шляхом піти сьогодні: радіти життю або ображатися на коханого, який забув про яку-небудь чергову річницю.

Життя дасть Водоліям зрозуміти, що все починається з любові до себе: наприклад, марно вимагати прояви турботи від коханого, якщо сама не робиш цього для себе.

Водолії засвоять і те, що інші люди найчастіше «дзеркалять» нам наше ставлення до себе. Доведеться попрацювати зі своїми комплексами, образами і самооцінкою, але це того варте! Як тільки Водолії розберуться з усім цим вантажем, вони відчують себе по-справжньому щасливими.

Риби

Останнім часом Риби були схильні закриватися в собі і часом навіть нехтувати відносинами з близькими людьми. У листопаді життя покаже, що це було помилкою.

Дружба і відносини не повинні ставати грою в одні ворота. Адже так можна назавжди втратити рідну людину, якщо у неї коли-небудь скінчиться терпіння.

Між іншим, саме допомога і підтримка рідних допоможе Рибам впоратися з нудьгою і поганим настроєм цієї осені. Вони нарешті зрозуміють, що разом з другом або коханою людиною набагато приємніше розділяти радість і простіше проживати печаль

Related Post

Гороскоп на 2 грудня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 2 грудня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 2 грудня 2020 Овен У вас можуть виникнути проблеми, які торкнуться і любовних, і професійних відносин. Але постарайтеся не приймати все близько до серця. Краще просто зайнятися тим,

Гороскоп на 6 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 6 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 6 квітня 2021 року Овен Овнам сьогодні необхідні відповідальність у вчинках, протистояння спокусам. Слід займатися тільки найбільш нагальними справами, гнати погані думки, уникати темряви. Відмовтеся від гучних застіль,

Гороскоп КОХАННЯ на 10 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 10 березня для всіх знаків Зодіаку:

Овен Сьогодні ваш коханий зробить для вас якийсь подвиг. Можливо, він не врятує кошеня з палаючого будинку і навіть не переведе бабусю через дорогу. Однак цілком може вдатися до нелюбимого