fbpx

Ці 7 способів допоможуть радикально покращити життя у сезон стрільця з 23 листопада по 22 грудня

Що робити у сезон Стрільця? Поради для знаків Зодіаку

Сезон Стрільця настав цього року 23 листопада і триватиме до 22 грудня. Це перехідний період між більш окультним та серйозним сезоном Скорпіона та майбутнім сезоном Козерога, орієнтованим на продуктивність. А також це ідеальний час року, щоб впустити в своє життя енергію оновлення.

Ось що варто зробити в сезон Стрільця, щоб отримати користь із цих тижнів, керованих Юпітером.

1. Наважтеся на пригоду

Ви не можете сказати «Стрілець», не подумавши відразу про подорожі світом, вивчення нових речей і просто дослідження на своє задоволення. Так що сплануйте для себе пригоду цього сезону Стрільця, поодинці або з найкращими друзями, а потім дозвольте космічним силам здивувати вас! Якщо ви дійсно хочете приєднатися до енергії цього сезону, зважитеся на щось нове, що принесе вам незвичайні враження.

2. Вивчайте іноземну мову

Енергія Стрільця космоплітична за своєю природою. Так що вивчення іноземної мови — ще одна чудова справа, якою ви можете зайнятися цього сезону. Найкраще, якщо ви розмовлятимете з носієм мови. Однак не турбуйтеся про те, щоб все зробити правильно і не зганьбитися. Важливим є сам факт, а не результат!

3. Заведіть нових друзів

Стрілець — один із найприязніших знаків зодіаку. Стрільці не допускають дискримінації, коли справа стосується їхніх друзів та знайомих. Так що заведіть нових друзів і дайте собі можливість рости завдяки новому досвіду та розмовам.

4. Проводьте час із людиною іншої культури

Це все про те, щоб відкрити своє серце красі та різноманітності світу. Звичайно, можуть бути кілька попадань і промахів (люди є люди, де б вони не народилися), але зрештою ви дійсно можете знайти когось, хто торкнеться струни вашого серця і відповість на запитання «Де моя друга половинка?» відповіддю: «На іншому кінці світу!»

5. З’єднайтеся зі своєю внутрішньою істиною

Енергія Стрільця полягає у чесності із самим собою. Так що цього місяця виділіть трохи часу, щоб записати свої почуття з приводу того, хто ви, звідки ви родом і куди рухаєтеся. Буде ідеально, якщо ви зможете бути чесними та щодо неприємних істин. Тому що, хоча Стрільця можна стереотипно уявити як людину, яка носить рожеві окуляри, її оптимізм походить з мислення, спрямованого на вирішення проблем, а не з «Горе мені, це ніколи не виправити».

6. Філософствуйте про життя

Що таке філософія, як не твердження про те, як людина проживає своє життя чи намагається зрозуміти світ навколо себе? Це не якийсь нудний уявний експеримент, покликаний приспати людей (хоча це теж круто, якщо ви любите подрімати і є затятим прихильником цього).

Річ у тім, що енергія Стрільця, керована Юпітером, пов’язані з великими справами у житті. А коли ви зосереджуєтесь на великих концепціях, ви не можете уникнути філософії. Тож яка ваша філософія в житті та про життя? Ви можете поринути у ці розмови під час сезону Стрільця і ви обов’язково зробите нові відкриття.

7. Купуйте незвичайні речі

Це сезон покупок для тих, хто любить змінюватись та отримувати нові враження. Він ідеально підходить для того, щоб пройтися магазинами, що продають старовинні речі, рідкісні книги або національний одяг. Якщо предмет розповідає історію або пов’язаний із чимось незвичним для вас, ви правильно розумієте дух Стрільця.

You cannot copy content of this page