fbpx

Ці знаки зодіака до кінця січня 2024 року пройдуть корисні випробування

Усі випробування, з якими зіткнуться ці знаки Зодіаку у січні 2024 року, підуть їм зрештою на користь. Цей час буде гарною школою, і якщо ви опинилися серед “щасливчиків”, знайте – зрештою всі ваші складнощі зроблять вас кращими та сильнішими.

Леви стануть терплячішими

Леви за природою нетерплячі, і хоча ви не вважаєте, що просите дуже багато, у вас може бути день або два, коли ви вибухаєте і дієте, викликаючи шок і невдоволення у людей, які вас люблять.

У січні 2024 року ви отримуєте багато чудової енергії Венери, яка підтримує ваше любовне життя. Однак деяка частина цієї “підтримки” проявляється у жорсткій формі.

Ваш романтичний партнер може показувати вам, що він любить вас, але це може бути не зовсім так, як ви хочете. Іншими словами, ваш партнер знає, що деякі зміни необхідно внести, і він іде шляхом їх реалізації… що може засмутити вас.

Цей місяць також характеризується активністю Меркурія, і від самого початку ви відчуєте себе дуже вільно і почнете критично висловлюватися про щось або намагатись продовжити розслаблений спосіб життя, до якого встигли звикнути на канікулах.

Але енергія працьовитого Козерога поставить вас на місце і змусить Львів старанно працювати цього місяця. Ви зможете впоратися та перемогти свої бунтарство та примхи до кінця місяця.

Діва навчиться приймати чужі особливості

У січні, коли Меркурій розігнався після ретроградного руху, а Марс наповнює вас своєю стимулюючою енергією, ви можете дратуватися через різні зволікання та повільний темп роботи інших людей або цілих інститутів.

Це додасть до вашої звички вимовляти людям претензії та докори ще й бажання зачепити їх болючіше, а то й затіяти з кимось скандал чи змагання у спробі довести, що ви розумніші чи професійніші.

Вам не здається, що таким чином ви створюєте нові проблеми і додаєте справ у свій список? Суперництво в січні 2024 року може відволікти вас від чогось важливішого та перспективнішого.

Перестаньте бути цензором і критиком колег, членів сім’ї, лікарів, вчителів своїх дітей і займіться своїми справами. Не піддавайтеся спокусі перетворитися на людину з вічно незадоволеним обличчям. Всім подобається, коли ви посміхаєтесь!

Терези стануть серйознішими

У січні 2024 року ви будете особливо привабливі, і кількість охочих пофліртувати з вами буде вражаючою. Ви – об’єкт бажання, але це не повинно вам закрутити голову.

Ліліт проявить свою підступність у той чи інший спосіб. Наприклад, ви можете виявити, що захопившись легкою грайливою енергією Венери ненароком “перейшли дорогу” подрузі, начальнику або ще комусь важливому для вас.

Ви також ризикуєте легковажно розтратити свої заощадження на себе, коханих, чи піддатися гордині. Але це місяць Козерога з повним Місяцем у Водолії – зірки покличуть вас спуститися з неба на землю і стати серйознішим.

Вам краще використовувати приємну та легку енергію Венери, щоб створювати щось нове та цікаве: займатися творчістю чи робити світ прекраснішим іншим способом.

You cannot copy content of this page