fbpx

Ці знаки зодіаку чекають провокації на кінці травня! Де їм підстелити соломки?

Астролог розповіла, що деякі Знаки Зодіаку потраплять у вир спокус наприкінці травня 2022 року. Експерт поінформувала, що цього місяця квадратури Венери з Ліліт і з Плутоном спокушатимуть майже всі Знаки Зодіаку, але лише деякі з них пустяться у всі тяжкі.

ДІВИ
Наприкінці травня 2022 року ви потрапите в безодню розпусти та спокус. У цей час у вас може виникнути багато сексуальних бажань. Не виключено, що у вас виникне інтимний зв’язок із будь-ким із дружнього оточення. Також у вас може виникнути спокуса зрадити ваших друзів, підвести їх у фінансовому відношенні та розірвати з ними стосунки.

В результаті, ваше оточення може сильно трансформуватися. Не виключено, що ви можете знайти друзів та однодумців, яких вам вдасться залучити через секс. Ваші доходи можуть змінитися, тому що ви братимете хабарі, а також даватимете їх державним чиновником. Ви можете отримати громадянство через секс. Також ви можете спати зі своїм начальником, покровителем або офіційними особами. Наприкінці місяця ви можете програти велику суму. В цей час вас не буде займати нічого, крім розваг.

СКОРПІОНИ
Наприкінці травня 2022 року ви можете поринути у вир розпусти та спокус. У вас може бути спокуса завести на роботі інтрижку. Так як Венера напружено аспектує 9 будинок вашого символічного гороскопа, в якому стоїть Ліліт, тільки одним коханцем ви, швидше за все, не обмежитеся.

Також ви можете вступити у відносини з людиною, яка займає по відношенню до вас підлегле або залежне становище. Можливо, він буде винен вам гроші і тому не зможе відмовитися від сексу з вами. У вас може з’явитися шанс розширити ваше підприємство, тому ви також можете вступити в інтимний зв’язок. Не виключено, що це будуть стосунки з іноземними партнерами та покупцями. Наприкінці місяця ви можете набрати багато боргів або потрапити до сексуальної залежності. У кращому випадку, ви зможете завести коханця молодшого за віком.

ТЕЛЬЦІ
Наприкінці травня 2022 року ви ризикуєте поринути у вир розпусти та спокус. У цей час ви можете зблизитися з сусідами або колишніми однокласниками, які вас спаюватимуть. Не виключено, що вони навіть можуть підсадити вас на наркотики або психотропні речовини. У одурманеному стані ви можете набрати таємний інтимний зв’язок.

Ви можете тримати цей зв’язок у секреті, тому що ваш коханець буде одружений. У гіршому випадку ви навіть можете вдаватися до розпусти з яким-небудь своїм родичем. Це може бути ваш брат чи дядько. У цей час у вас буде багато завуальованих зв’язків, таємних зустрічей та побачень. Ви можете отримувати або самі писати анонімні листи, приховувати свою любовну листування у соціальних мережах. Ви можете пліткувати за чиєюсь спиною або самі станете об’єктом для брудних пліток.

КОЗЕРОГИ
Наприкінці травня 2022 року ви можете потрапити в безодню розпусти та спокус. Зараз ви можете спокуситися богемним способом життя і вступити в інтимний зв’язок зі своїм партнером по бізнесу, через його популярність та соціальний статус. Ви можете вступити в інтимний зв’язок, сподіваючись на заступництво.

Ці відносини можуть закінчитися народженням незаконнонародженої дитини. Ви вестимете публічне життя, яке може стати причиною кризи, розставання або навіть розлучення з вашим чоловіком. Ваша зрада може спровокувати скандал і судовий розгляд, в результаті якого ви можете позбутися житла та дітей. У результаті можуть зіпсуватися стосунки з усіма родичами.

You cannot copy content of this page