fbpx

Ці знаки зодіаку до кінця січня покращать свої відносини з коханими

У міру того, як Марс і Венера зближуються, в особистому житті багатьох із нас відбудуться зміни. Опинившись у земному знаку Козерога, вони закликають зосередитися створення справжніх, довговічних і надійних романтичних відносин.

Хоча метелики в животі, хімія та романтика – все це важливі аспекти тяжіння, справжнє кохання складається з повсякденності. Це те, як ви підтримуєте один одного після напруженого тижня, наскільки ви відчуваєте підтримку, навіть як спільна чашка кави вранці задає тон для всього дня.

Ці питання є реальними аспектами відносин і є інтимністю в побуті, коли ваше життя поєднується з життям романтичного партнера. Прийняття цієї енергії та використання її для створення ще більш глибокого романтичного зв’язку дозволить вам отримати не лише метеликів у животі, але й життя, яке ви створюєте та поділяєте зі своїм партнером.

Козеріг керує актами служіння, тому обмірковуйте це протягом місяця в контексті того, як вам потрібно бути коханим і що вашому партнеру може знадобитися, щоб почуватися ще глибше коханим. Це попросить вас не тільки любити так, як вам природно, а й тими способами, які він хоче.

Ось 5 знаків зодіаку, чиї відносини яких покращаться у січні 2024 року.

1. Близнюки

Цього місяця вам доведеться переглянути важливе питання у романтичному відношенні в рамках процесу вашого особистісного зростання. Це зміна, над якою ви розмірковували протягом останнього року, і вона є результатом всього, через що ви пройшли. Тепер вам потрібно буде підійти до свого партнера з відвертістю до змін.

Відносини часто потребують проходження різних фаз зростання, коли вихідні угоди потрібно змінювати відповідно до динаміки, що змінюється. Це є частиною великої мети енергії Козерога у вашій сумісності, тим більше, що Плутон також буде зрушуватися із знака Землі 20 січня та допомагатиме вам відпустити старі способи погляду на речі.

Попросіть свого партнера замислитись, які зміни вам хотілося б внести, щоб більше відповідати вашому зростанню. Потім перегляньте ваші списки разом і сплануйте, як рухатися вперед.

Прямий рух Меркурія у Стрільці сприятиме позитивному спілкуванню. Скористайтеся цим часом, щоб вести розмови та планувати, що потрібно змінити у вашому відношенні, щоб створити більше близькості. Ви матимете час попрацювати над цими питаннями, але щоб повною мірою скористатися цією енергією, краще бути готовими до того, що станеться, а не бути несподівано спійманими.

2. Рак

З достатком енергії Козерога довкола вас цього місяця фокус буде на ваших романтичних відносинах. Для вас це буде виражатися у двох аспектах. З одного боку, ви готуєтеся відпустити і закінчити важливий розділ у своєму житті, а з іншого ви починаєте дивитися в майбутнє. У просторі, який містить і ваше минуле, і ваше майбутнє, важливо зрозуміти необхідність дати собі емоційний простір для обробки всього необхідного, щоб вийти ще сильніше, ніж раніше.

Січень може бути періодом рятування або завершення пов’язаного з минулими відносинами або складної фази в тих, які, як і раніше, тривають. У той же час новий місяць, Марс і Меркурій у Козерозі допоможуть вам бути налаштованими на зцілення вашого союзу та комунікацію про те, що необхідно для руху вперед. А наприкінці місяця, коли Венера перейде до Козерога 23 січня, у вашому оточенні будуть лише любовні та позитивні вібрації.

Якщо ви все ще перебуваєте у відносинах, знайдіть час, щоб працювати разом над тим, що ви хочете пробачити або відпустити з минулого циклу, а якщо ви самотні, то створіть час для себе.

Коли ви звільняєте, створіть простір для того, щоб покликати в своє життя те, що ви хочете. У вашому випадку минуле дійсно не визначає майбутнє, особливо якщо ви готові вчитися на минулому і дозволити собі стати зрілим і стабільним коханням.

3. Діва

Січень – місяць благословень у вашому романтичному житті, оскільки теми шлюбу та дітей посилюються у вашому романтичному відношенні. Це відбувається через надлишок енергії Козерога у вашому житті та усунення фокусу від отримання всього, що сталося цього року, до повного прийняття цього. Плутон готується змінити Козерога на Водолія, що призведе до зміни рутини та покращення вашого благополуччя, але все це буде лише позитивно.

Козеріг править сферою вашого життя, що надає велику відповідальність і радість, тому важливо зосередити свою енергію на важливих розмовах чи несподіваних пропозиціях, які можуть виникнути.

Це чудовий час, щоб поговорити про спільне проживання, планування весілля або весілля. Ви працювали над цим довгий час, і тепер усі ваші мрії збираються справдитися.

Навіть якщо у вас недавно були труднощі, просто зрозумійте, що немає великого кохання, яке завжди гладке і легке. Саме труднощі роблять вас сильнішими, так як і ви, і ваш партнер зараз зосереджений на створенні спільного життя. Відкрийте своє серце і довіртеся, що все, що відбувається прямо зараз, є частиною створення любові та життя, про яке ви завжди мріяли.

4. Терези

Ви можете помітити, що розмови стають більш важливими в цьому місяці, так як енергія Козерога та Стрільця висвітлює вашу родину, будинок та комунікаційних секторах. Меркурій прямо стоятиме в Стрільці, що дасть вам час відкрити простір для розмов, що створюють велику свободу, справжність і простір у вашому відношенні. У той же час, Козеріг допоможе вам працювати над створенням і доглядом за глибоким корінням, яке ви бажаєте.

Ви на порозі монументальних змін цього року, оскільки вершини долі в Овні та Вазі починають наближати вас до вашої особистої та романтичної долі.

Кожен момент є суттєвим, що означає, що цього місяця ви задаєте тон і створюєте основу для того, чого ви хочете мати – навіть якщо у вас цього немає або ніколи не було. Цього року ви можете бути виведені далеко зі своєї зони комфорту, але це надихне вас на життя на нових висотах. Вам просто потрібно переконатись, що ваш партнер поділяє ваші мрії.

Переконайтеся, що ви не дієте так, як ви думаєте, що вони хочуть, або це збереже союз, оскільки ви ніколи не повинні боятися говорити правду через страх втрати відносин. Якщо ці відносини дійсно призначені для покращення та продовження вашого шляху, то вони впораються з викликом і зможуть підтримати ваше зростання, навіть якщо вони не розуміють кожен крок. Коли ви розумієте, що ви найкращий, коли ви себе, ви також приваблюєте і можете створити найкращі відносини.

5. Риби

Цього року ви зосереджені на своєму професійному житті або інших питаннях, що стосуються вашого зростання та успіху, але переконайтеся, що ви також залишаєте місце для кохання. Незалежно від того, чи є ви самотнім чи перебуваєте у стосунках, ви так сильно зосереджені на інших аспектах свого життя, що не стали таким безнадійним романтиком, як завжди.

Час перевірити свого партнера або бажання партнерства, щоб переконатися, що ви будуєте те, чого ви хочете.

Енергія Козерога керує вашим будинком бажань, який також керує відносинами, які ви будуєте у своєму житті та які у вас є основні принципи. З такою кількістю планет – Марсом, Меркурієм, Венерою та новим Місяцем у Козерозі цього місяця, ви переглядатимете і ставатимете більш зосередженими не тільки на вашому романтичному житті, але й на тому, щоб переконатися, що людина, з якою ви партнерствуете, володіє тими якостями, які вам справді потрібні.

З Козерогом у цій сфері вашого життя вам потрібен партнер, який практикує чесність, терпіння та силу. Часом ви могли бути надмірно вибірковими у своєму житті, але тепер вам потрібно повернутися до того, що любов означає для вас, щоб ви справді почали будувати стосунки своєї мрії та жити з відкритим серцем. Ви не можете знати, чи хтось відповідає всьому, що ви хочете, якщо ви не даєте йому простору, щоб показати вам, і не турбуйтеся про свою кар’єру. Вона злетить. А поки що просто зосередьтеся на своєму серці і всьому коханні, яке ви повинні дати.

You cannot copy content of this page