fbpx

Ці знаки зодіаку небезпечно ображати, вони мають кармічний захист.

Планетою карми є Сатурн. Астрологи не дарма називають його «наглядачем». Коли ми переживаємо важкі часи, часто у справу втручається Сатурн. Але є знаки Зодіаку, яких пов’язують особливі стосунки із цією планетою. Вони її відчувають, а вона їх боронить. Бійтеся їх образити!

ЯК САТУРН ВІДПОВІДАЄ ЗА КАРМУ

Сатурн – це планета роботи, уроків, структури, відчутних нагород, завзятості, відстрочок, обмежень, відповідальності, правил і положень, страху, контролю та заперечення – і це лише деякі з важливих частин життя, якими він керує. З іншого боку, Сатурн здатний забезпечити реальне зростання та успіх, якщо ми прислухаємося до уроків, які викладає планета, і в цьому полягає ключ до взаємодії із Сатурном. Без Сатурна в житті не було б структури та сталості.

Без «наглядача» ми не мали б контролю, управління чи прогресу в житті. Сатурн приносить зрілість і змушує нас вчитися терпінню та контролю. Сатурн також вважається планетою карми, і якщо ми зловживаємо своєю особистою силою, планетою, яка повертається, щоб покарати. Є три знаки, які мають кармічний захист, і якщо ви їх обдурите, карма буде відслужена. Але якщо ці знаки діють неналежним чином, карма бумерангом повернеться назад до них.

ЗНАКИ ЗОДІАКУ З КАРМІЧНИМ ЗАХИСТОМ

Терези

Терези асоціюються зі справедливістю, рівністю, дипломатією та справедливістю. Вони схильні двічі подумати, перш ніж вживати менш ніж благородних дій, тому що вони здатні бачити обидві сторони медалі. Сатурн у Терезах в екзальтації.

Це означає, що у цьому знаку йому дуже комфортно, і він проявляється дуже потужно. Народженим під цим знаком легше, ніж іншим, мати справу із Сатурном.

А оскільки Сатурн — планета карми, ті, хто поводиться з Терезами несправедливо, по суті, мають справу зі старим Сатурном, який завжди повертається до тих, хто діяв неналежним чином, зазвичай коли в них відбувається різкий транзит Сатурна.

Сатурн знає, що Терези – справедливий суддя, тому, якщо ви зробите Терези неетично, Сатурн відразу виступить на їх захист.

Карми не уникнути!

Водолій

Хоча Водолєм нині керує Уран, раніше цим знаком традиційно керував Сатурн. Більшість астрологів визнають і Сатурн, і Уран управителями Водолії, а це означає, що Сатурн знаходиться в цьому знаку як удома. Як і Сатурн, Водолій логічний, раціональний та інтелектуальний і здатний усувати емоції із ситуацій.

Водолії набагато більш терпимі, ніж інші люди, і щоб роздратувати їх, потрібно докласти чимало зусиль. Водолій – це як домашня тварина вчителя Сатурна, тому остерігайтеся швидкої карми, якщо ви ображаєте або обманюєте Водолія.

З цим знаком ви маєте справу не тільки з Сатурном, але і з Ураном, тому в цьому випадку карма може прийти до вас з зовсім несподіваного боку чи місця, коли ви найменше цього очікуєте.

Козеріг

«Золота дитина» Сатурна – Козеріг. Цей знак Сатурн вважає своїм будинком, тож тут він наймогутніший. Сатурн у Козерозі пов’язаний із структурованим навчанням, і Сатурн може чекати дуже довго, щоб нарешті вилити карму.

Козеріг асоціюється з дисципліною, відповідальністю та мудрістю. Жодна зброя, створена проти неї, не буде успішною.

Це може навіть зайняти роки, але Сатурн завжди повернеться до вас і подбає про те, щоб ви пожинали плоди Сатурна, якщо ви наважитеся вчинити несправедливо з Козерогом.

You cannot copy content of this page