fbpx

Ці знаки Зодіаку очікує біла смуга в жовтні 2021

ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ ПОТРАПЛЯТЬ В БІЛУ СМУГУ У ЖОВТНІ 2021

Жовтень 2021 стане щасливим для деяких Знаків Зодіаку. У цей час вони зможуть заробити багато грошей, реалізувати себе в професії та домогтися бажаного. Так, кого ж в жовтні чекає біла смуга?

4 ЖОВТНЯ МЕРКУРІЙ чином ТРИГОН з Юпітером Цей аспект подарує оптимізм, красномовство і можливість подорожувати. Особливо сильний вплив він матиме на Дів і Левів.

Діви

У жовтні 2021 року на Вас чекає біла смуга, пов’язана з грошима і з роботою. Начальство гідно оцінить ваші труди в матеріальному еквіваленті. Можливо, ви зміните робоче місце на більш високооплачуване. Також ви зможете монетизувати ваші таланти, внести творчий елемент у ваші повсякденні обов’язки або купити машину, про яку давно мріяли.

Леви

Для вас цей місяць стане білою смугою в питаннях ділових і особистих відносин. Ви будете про них думати і говорити, обговорювати їх з приятелями, а також з братами і сестрами. Не виключено, що вашим коханою людиною або партнером по бізнесу стане сусід, однокласник чи конкурент. В цей час вас чекають зустрічі, побачення, листування, укладання договорів і вигідні угоди.

15 ЖОВТНЯ СОНЦЕ ЗРОБИТЬ ТРІН до Юпітера

Багатьох в цей день чекає щастя в особистому житті, приплив життєвих сил і творча удача. Цей тригон найбільшою мірою торкнеться Раків і Тельців.

Раки

У жовтні 2021 року на Вас чекає удача в справах, пов’язаних із сімейним бізнесом, спадщиною, надомною роботою або купівлею-продажем квартир. Також ви можете отримати матеріальну допомогу або велику суму грошей в подарунок від родичів. Непоганий дохід може принести психологія, страхування, робота з серверами і програмним забезпеченням.

Тельці

У цьому місяці трин Сонця з Юпітером подарує вам білу смугу в сфері професійної реалізації. Якщо ви керівний працівник, у вас з’явиться можливість найняти слушних співробітників. Якщо ви рядовий працівник, начальник оцінить вас по заслугах. Не виключено просування по службі, знайомство з впливовими людьми, отримання почесних грамот. Чоловік або батько може подарувати вам новий автомобіль, телефон або дорогу домашню тварину.

17 жовтня трин Меркурія з Венерою принесе вам приємні зустрічі, побачення, бонуси і премії на роботі, вдалі поїздки.

Особливо цей аспект торкнеться Дів і Близнюків.

Діви

Удача в цей час вас чекає у всьому, що стосується сім’ї і будинку. Близькі люди вас підтримають буквально у всьому. В цей час ви можете почати будівництво або ремонт квартири. Не виключено, що ви зможете отримати гроші від родичів. Це вдалий час, щоб продати або купити квартиру, знайти надомну роботу, а також проявити свої таланти, які дісталися вам від роду.

Близнюки

Жовтень 2021 року стане білою смугою в ваших стосунках. Ви зможете фліртувати, ходити в нічні клуби, відвідувати концерти та виставки, зустрічатися з коханою людиною. У вашому житті буде багато романтики і розваг. Також вдалими будуть спільні проекти, творча діяльність.

Не виключено, що з’явиться можливість укласти шлюб по любові.

28 ЖОВТНЯ ВЕНЕРА ЗРОБИТЬ секстіль до Юпітера

В цей час багатьох чекає поліпшення фінансової сфери, щастя в особистому житті і визнання.

Цей аспект особливо вплине на Тельців і Овнів.

Тельці

Вас може очікувати великий дохід від посади, спільного підприємства або через партнера та батьків. Ви можете отримати спадок або страховку. У цей час вам можуть віддати борги, ввести в раду директорів або акціонерів, взяти працювати в банк, на державну службу або на закрите підприємство.

Овни

У жовтні 2021 року вам можете представитися можливість розширити свої життєві кордону як фізично, так і ментально. Вас може чекати несподівана поїздка за кордон, нове навчання, отримання гранту, удача через друзів або гроші від спонсорів.

You cannot copy content of this page