fbpx

Ці знаки зодіаку отримають прибуток у травні 2022 року

У травні Венера формує секстиль з Плутоном, а Меркурій робить до неї гармонійний аспект. Астролог прогнозує, що це сприятиме покращенню фінансового стану деяких Знаків Зодіаку. Вона інформує, що можливість заробити виникне майже у всіх Знаків Зодіаку, але несподіваний прибуток у травні 2022 року чекає лише на три з них.

ВОДОЛІЇ

У травні 2022 року ви можете отримати несподіваний прибуток. Вона може надійти з якихось таємничих джерел, прихованої діяльності чи невідомих покровителів. Невдалі підступи таємних ворогів також можуть вам обернутися прибутком. Це може бути доходи, які оподатковуються.

Також ви зможете заробити далеко від будинку, на закритих підприємствах або як таємний агент, охоронець або охоронець. Прибуток може принести музику, інформатику, іноземні мови, живопис, письменство або фотографію. Дохід також може дати і сценічна діяльність.

Заняття езотерикою також можуть бути прибутковими. Гроші можуть надходити без активності з вашого боку. Ймовірно отримання хабара. Ви можете приховувати свої прибутки. Також можливе одержання аліментів. Не виключено, що ви займатиметеся викладанням, рекламою або просуванням в інтернет. Публікація статей та журналістика також можуть виявитися прибутковими.

СТРІЛЬЦІ

У травні 2022 року на вас чекає несподіваний прибуток, і ви зможете забезпечити сім’ю. Це вдалий час для того, щоб вкладатись у нерухомість. Ви можете здавати будинок або квартиру в оренду, купувати та продавати земельні ділянки. Також ви можете вигідно продати та купити речі для дому та сім’ї.

Ваше матеріальне благополуччя цього місяця зміцниться. У цей час ви зможете проявити себе як талановитий господар та власник. Можливо, ви зможете зайнятися будівництвом власної дачі чи котеджу. Також у вас з’явиться можливість показати себе як землероб або садівник. Ви можете зробити дорогий ремонт.

Дохід можуть принести заняття психологією, історією чи езотерикою. Матеріально можуть допомогти батьки чи інші родичі. Ваші романтичні відносини можуть призвести до укладання ділової угоди, яка допоможе у розвитку бізнесу. Успіх у консультативній діяльності, оскільки ваша популярність серед клієнтів зростатиме. Вигідними будуть спільні з партнерами творчі розробки. Будь-які громадські заходи можуть принести дохід. Також це сприятливий час для підписання контрактів та укладання угод. Ваш шлюб, укладений у цей час, може бути дуже вигідним у фінансовому плані.

БЛИЗНЮКИ

На Вас чекає несподіваний прибуток у травні 2022 року. Найбільш високі доходи можливі від кооперації з партнерами, інвестицій та власного бізнесу. Ваш фінансовий вклад може сприяти вашому кар’єрному просуванню.

Отримання серйозних грошей може бути пов’язане із отриманням нової посади. Також ваш начальник може підвищити зарплату, виплатити премію або бонус. Вигідною у фінансовому відношенні може бути будь-яка робота, яка передбачає жорсткий контроль над діями (своїми чи чужими), а також постійне напруження. Не виключено, що ви зможете заробити на чиїхось стресах та кризах.

Ви можете працювати у фінансових структурах чи в екстремальних умовах. Вигідним виявиться будь-який бізнес, пов’язаний із природними ресурсами. Фріланс зараз для вас може виявитися вигіднішим, ніж робота по найму. Можлива участь у великих проектах, заробітку на інноваційних технологіях, прогнозуванні, авіації, оригінальних проектах, роботі на стику науки і техніки, мережевому бізнесі.

You cannot copy content of this page