fbpx

Ці Знаки зодіаку стануть батьками у 2022 році! Кого чекає поповнення?

ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ СТАНУТЬ БАТЬКАМИ У 2022 РОКУ! КОГО ЧЕКАЄ ПОПОВНЕННЯ?

У 2021 році деякі знаки зодіаку мають високі шанси стати батьками. Для багатьох це буде усвідомлене рішення, але є й ті, для кого така перспектива стане повною несподіванкою!

СТРІЛЬЦІ

Якщо ви давно мрієте про дитину, цього року ви матимете можливість стати батьком. Щоб це сталося, вже у лютому вам потрібно буде зайнятися своїм здоров’ям. Оскільки Марс буде гармонійно аспектувати ваш Юпітер у 4 будинку, вам варто направити зусилля на те, щоб досягти повного фізичного, психологічного та соціального благополуччя у всіх питаннях, що стосуються репродуктивної сфери.

Також, щоб відновити внутрішні ресурси організму, у цей час не зайвим буде відвідати психолога. У травні Юпітер переходить до Овна, де він залишиться до кінця жовтня. Весь цей період буде сприятливий для зачаття та народження малюка.

У червні Венера увійде до вашого сьомого будинку і гармонійно аспектує Юпітер. Тому не виключено, що буде укладений шлюб, тому що наречена опиниться у положенні.

КОЗОРІГИ

Зірки передбачають, що цього року ви можете стати батьками. Оскільки взимку Марс, який знаходиться в 5 будинку гороскопу, зробить гармонійний аспект з Юпітером, у багатьох представників вашого знака всі зусилля будуть спрямовані на те, щоб подарувати життя малюкові.

Це сприятливий час для того, щоб отримати всю потрібну інформацію, яка може стосуватися дітонародження. У березні Сонце стане на вершину 4 будинку вашого гороскопа.

Цей місяць стане особливо сприятливим для зачаття. Оскільки Уран у цей час перебуває в 5 будинку, вагітність може стати цілковитою несподіванкою майбутньої мами.

Не виключено, що цього року у вас з’явиться дитина, яка прославить своїх батьків. Якщо зачаття фізично неможливе, ви зможете усиновити дитину цього року. У серпні виявляйте особливу обережність.

ОВНИ

У 2022 році висока ймовірність того, що у вас може з’явитися дитина. Лютий буде особливо сприятливим місяцем для зачаття, тому що в 4 будинку гороскопу знаходиться парс фортуни. У березні 2022 року в 11 будинку перебуватиме з’єднання Юпітера з Сонцем.

У цей час ви зможете народити чи усиновити дитину. У березні ваше здоров’я в цілому покращає, що також позитивно позначиться на вашій репродуктивній сфері.

Це слушний час для того, щоб лягти в клініку на обстеження. Лікарі виявляться справжніми професіоналами та світилами у своїй галузі. Також це найкращий час для того, щоб вирішити свої психологічні проблеми.

Це допоможе вам підготуватись до батьківської ролі. Наприкінці червня Сонце утворює квадратуру з Юпітером, тому слід бути особливо обережними, якщо ви у положенні. Якщо ще ні, то наприкінці липня Сонце зробить Юпітеру гармонійний аспект, і у вас з’явиться новий шанс стати батьками.

БЛИЗНЮКИ

Зірки передбачають, що в 2022 році ви зможете стати батьками, оскільки Юпітер у травні піде по вашому 11 будинку. Оскільки Південний вузол перебуватиме в будинку, який відповідає за хвороби, вам слід приділити багато уваги здоров’ю, щоб майбутня вагітність пройшла добре.

Можливо, слід заздалегідь подумати про те, щоб знайти няню для дитини чи помічницю вдома. У квітні Сонце і колесо удачі будуть у вашому 11 будинку. Тому в цей час зачаття буде особливо сприятливим.

Однак бережіть себе, оскільки є особливо високий через квадратуру Сонця з Плутоном. Цей період також найбільш сприятливий для того, щоб взяти на виховання чужу дитину, від якої відмовилися батьки.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 4 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 4 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вашому коханому буде непросто змиритися з тим, що все в його житті йде не так, неправильно і зовсім не тим шляхом, як йому б хотілося.

Знаки зодіаку, яким пощастить з грошима в грудні 2021Знаки зодіаку, яким пощастить з грошима в грудні 2021

У грудні п’ять знаків зодіаку зможуть купатися у грошах. Якщо Ви завжди мріяли про золоту карту, на якій нескінченний запас грошей, то в грудні є шанс наблизитись до виконання цієї

П’ять найрозумніших чоловіків за знаком зодіакуП’ять найрозумніших чоловіків за знаком зодіаку

Астрологи розповіли, кого із представників сильної статі зірки наділили неабияким розумом. До цього списку потрапили лише п’ять знаків зодіаку. Придивіться уважніше, може, до порад когось із ваших близьких все ж