fbpx
Перейти до вмісту

Ці Знаки зодіаку стануть батьками у 2022 році! Кого чекає поповнення?

ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ СТАНУТЬ БАТЬКАМИ У 2022 РОКУ! КОГО ЧЕКАЄ ПОПОВНЕННЯ?

У 2021 році деякі знаки зодіаку мають високі шанси стати батьками. Для багатьох це буде усвідомлене рішення, але є й ті, для кого така перспектива стане повною несподіванкою!

СТРІЛЬЦІ

Якщо ви давно мрієте про дитину, цього року ви матимете можливість стати батьком. Щоб це сталося, вже у лютому вам потрібно буде зайнятися своїм здоров’ям. Оскільки Марс буде гармонійно аспектувати ваш Юпітер у 4 будинку, вам варто направити зусилля на те, щоб досягти повного фізичного, психологічного та соціального благополуччя у всіх питаннях, що стосуються репродуктивної сфери.

Також, щоб відновити внутрішні ресурси організму, у цей час не зайвим буде відвідати психолога. У травні Юпітер переходить до Овна, де він залишиться до кінця жовтня. Весь цей період буде сприятливий для зачаття та народження малюка.

У червні Венера увійде до вашого сьомого будинку і гармонійно аспектує Юпітер. Тому не виключено, що буде укладений шлюб, тому що наречена опиниться у положенні.

КОЗОРІГИ

Зірки передбачають, що цього року ви можете стати батьками. Оскільки взимку Марс, який знаходиться в 5 будинку гороскопу, зробить гармонійний аспект з Юпітером, у багатьох представників вашого знака всі зусилля будуть спрямовані на те, щоб подарувати життя малюкові.

Це сприятливий час для того, щоб отримати всю потрібну інформацію, яка може стосуватися дітонародження. У березні Сонце стане на вершину 4 будинку вашого гороскопа.

Цей місяць стане особливо сприятливим для зачаття. Оскільки Уран у цей час перебуває в 5 будинку, вагітність може стати цілковитою несподіванкою майбутньої мами.

Не виключено, що цього року у вас з’явиться дитина, яка прославить своїх батьків. Якщо зачаття фізично неможливе, ви зможете усиновити дитину цього року. У серпні виявляйте особливу обережність.

ОВНИ

У 2022 році висока ймовірність того, що у вас може з’явитися дитина. Лютий буде особливо сприятливим місяцем для зачаття, тому що в 4 будинку гороскопу знаходиться парс фортуни. У березні 2022 року в 11 будинку перебуватиме з’єднання Юпітера з Сонцем.

У цей час ви зможете народити чи усиновити дитину. У березні ваше здоров’я в цілому покращає, що також позитивно позначиться на вашій репродуктивній сфері.

Це слушний час для того, щоб лягти в клініку на обстеження. Лікарі виявляться справжніми професіоналами та світилами у своїй галузі. Також це найкращий час для того, щоб вирішити свої психологічні проблеми.

Це допоможе вам підготуватись до батьківської ролі. Наприкінці червня Сонце утворює квадратуру з Юпітером, тому слід бути особливо обережними, якщо ви у положенні. Якщо ще ні, то наприкінці липня Сонце зробить Юпітеру гармонійний аспект, і у вас з’явиться новий шанс стати батьками.

БЛИЗНЮКИ

Зірки передбачають, що в 2022 році ви зможете стати батьками, оскільки Юпітер у травні піде по вашому 11 будинку. Оскільки Південний вузол перебуватиме в будинку, який відповідає за хвороби, вам слід приділити багато уваги здоров’ю, щоб майбутня вагітність пройшла добре.

Можливо, слід заздалегідь подумати про те, щоб знайти няню для дитини чи помічницю вдома. У квітні Сонце і колесо удачі будуть у вашому 11 будинку. Тому в цей час зачаття буде особливо сприятливим.

Однак бережіть себе, оскільки є особливо високий через квадратуру Сонця з Плутоном. Цей період також найбільш сприятливий для того, щоб взяти на виховання чужу дитину, від якої відмовилися батьки.