fbpx
Перейти до вмісту

Ці знаки Зодіаку у 2022 році будуть під захистом Ангелів. Кого підтримають найвищі сили

ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ У 2022 РОКУ ПІД ЗАХИСТОМ АНГЕЛІВ. КОГО ПІДТРИМАЮТЬ ВИЩІ СИЛИ?

У 2022 році деякі Знаки Зодіаку опиняться під захистом Ангела. Астролог розповіла, яким знакам зодіаку нічого не треба боятися, бо їх підтримуватимуть небесні сили.

РИБИ

Ви у 2022 році опинитеся під захистом Ангела. Вищі сили почнуть підтримувати всі ваші починання вже після Нового Року. Оскільки у вашому знаку оселиться Юпітер. У цей час у вас можуть з’явитись нові друзі.

Ви зненацька зможете заробити багато грошей на колективних проектах. Також у цей час можливі пристрасні стосунки з людиною старшою за вас за віком. Ви можете популяризувати свої ідеї на форумах та соціальних мережах.

Чим більше ви будете в цей час їздити, знайомитись і спілкуватися, тим щасливіше все складеться. У цей час можуть здійснитися ваші мрії та плани. У лютому вам везтиме буквально у всьому. У березні вдалими виявляться переговори, поїздки, отримання, переробка та передача інформації.

Вас візьмуть під захист, коли ви будете виявляти ініціативу та енергійно рухатися до своєї мети. У квітні збережуться тенденції минулого місяця. Червень принесе удачу у винахідництві, інженерії та астрології.

Ви зможете виявити свої організаторські здібності чи знайти нових друзів. У липні на вас чекає зустріч із коханою людиною та удача в грі. Восени Венера в тріні з Ураном може принести знайомство з майбутнім чоловіком або бізнес-партнером.

ОВНИ

У 2022 році вищі сили будуть вам заступатися. У січні ви зможете заробити багато грошей і просунутися кар’єрними сходами. Не виключено, що ви поїдете за кордон, зустрінетеся зі своїми далекими родичами або займетеся будівництвом будинку. Можливо, у вас з’являться потаємні покровителі.

Не виключено, що ви досягнете успіхів в астрології або інших езотеричних дисциплінах та зможете ними займатися професійно. У цей час ви зможете розібратися у собі, зайнятися медитаціями чи мистецтвом. Трін Венери з Нептуном принесе духовне та творче зростання, а також успіх у нетрадиційній медицині.

У березні ви зможете заробляти на образах: писати вірші, робити візаж та грати на сцені. Весь місяць ви будете занурені в ілюзії та творчість. Квітень принесе вам захист найвищих сил у фінансових питаннях. Також ви зможете просунутися кар’єрними сходами.

У вас з’являться нові джерела прибутку, які залишаться загадкою для оточуючих. У травні з’єднання Юпітер перейде у ваш знак і принесе вам удачу в різних сферах. У цей час вдалими виявляться будь-які поїздки.

Тепер у вас можуть виникнути таємні покровителі. Ви можете монетизувати свої таланти. Особливо успішними у цей час у грошовому відношенні будуть парфумери, винороби, цілителі, тарологи, генетики, біржові маклери та психологи. У червні успіх може принести написання казок, віршів та фантастичних романів.

Зненацька ви зможете заробити багато грошей. Осінь принесе захист найвищих сил у всьому, що стосується здоров’я.

ТЕЛЬЦІ

Зірки пророкують вам у 2022 році заступництво Ангела. У січні ви отримаєте заступництво вищих сил у всьому, що стосується перебування за кордоном, розширення світогляду, і поглиблення світоглядних позицій.

Ви можете почати навчатися, викладати чи прокачувати свою експертність. Це сприятливий час для читання лекцій, публікацій та комерційної діяльності. Також вищі сили допоможуть вам знайти багато друзів.

У лютому ви можете зайнятися наставництвом або знайти духовного вчителя. Марс принесе вам удачу у суспільному житті та колективних проектах. Влітку ви маєте можливість виступити на телебаченні або видати свою книгу. Осінь принесе успіх у серцевих справах.